17. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság


2012. július 20-23.
Borlänge, Svédország
http://www.wuoc2010.se 

Sprint, Borlänge
Női
1. Amelie Chataing FRA 13.30,1
2. Caroline Cejka SUI 13.37,2
3. Michaela Guizzardi ITA 13.55,6
4. Sabine Hauswirth SUI 13.57,3
5. Sofia Haajanen FIN 14.03,2
6. Angela Simpson NZL 14.06,2
21. Gyurkó Fanni HUN 14:50,5
41. Péley Dorottya HUN 15.49,2
43. Szerencsi Ildikó HUN 15.58,3
Férfi
1. Jerker Lysell SWE 13.58,9
2. Scott Fraser GBR 14.07,4
3. Severin Howald SUI 14.25,7
4. Jan Prochazka CZE 14.29,9
5. Kyril Nikolov BUL 14.36,6
6. Stepan Kodeda CZE 14.43,4
11. Lenkei Zsolt HUN 15.06,2
56. Szabó András HUN 17.08,2
Kovács Ádám HUN disq

Középtáv, Gustafs
Női
1. Radka Brozkova CZE 30.05
2. Sofia Haajanen FIN 31.38
3. Ines Brodmann SUI 31.45
4. Sara Lüscher SUI 32.25
5. Saila Kinni FIN 32.30
6. Rasa Ptasekaite LTA 33.23
45. Gyurkó Fanni HUN 41.36
71. Péley Dorottya HUN 47.41
75. Zsigmond Száva HUN 50.25
79. Hrenkó Ivett HUN 43.39
Férfi
1. Mattias Merz SUI 30.48
2. Patrik Karlsson SWE 31.24
3. Graham Gristwood GBR 31.44
4. Johan Runesson SWE 31.54
5. Olli-Pekka Koistinen FIN 32.13
6. Erik Rost SWE 32.35
24. Lenkei Zsolt HUN 35.05
58. Kerényi Máté HUN 40.19
77. Pelyhe Dániel HUN 43.39
84. Szabó András HUN 45.19

Hosszútáv, Gyllfäbodarna
Női
1. Sara Lüscher SWE 1:00.09
2. Saila Kinni FIN 1:00.47
3. Silje Ekroll Jahren NOR 1:02.11
4. Rasa Ptasekaite LTA 1:03.05
5. Marttiina Joensuu FIN 1:03.27
6. Heini Wennman FIN 1:03.39
15. Gyurkó Fanni HUN 1:08.58
47. Szerencsi Ildikó HUN 1:20.33
76. Zsigmond Száva HUN 1:39.30
78. Zsigmond Tímea HUN 1:45.53
Férfi
1. Mattias Merz SUI 1:11.16
2. Erik Rost SWE 1:15.52
3. Johan Runesson SWE 1:16.30
4. Oskari Liukkonen FIN 1:16.38
5. Johan Aronsson SWE 1:17.43
6. Stepan Kodeda CZE 1:17.54
12. Kovács Ádám HUN 1:20.13
58. Kerényi Máté HUN 1:32.49
65. Pelyhe Dániel HUN 1:35.00
90. Szajkó Csaba HUN 2:01.56

Váltó, Gustafs
Női
1. Switzerland

1 Caroline Cejka
Ines Brodmann
Sara Lüscher

01:49.04

35.42
36.29
36.53

2. Finland

Marttiina Joensuu
Saila Kinni
Sofia Haajanen

01:51.55

36.28
38.39
36.48

3. Czech Republic

Sarka Svobodna
Radka Brozkova
Iveta Duchova

1:52.05

35.39
36.55
39.31

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Péley Dorottya
Szerencsi Ildikó

02:03.50

35.52
44.20
43.38

Férfi
1. Sweden

Patrik Karlsson
Erik Rost
Johan Aronsson

2:02.01

41.02
40.41
40.18

2. Czech Republic 02:02.47

Tomas Dlabaja 00:41.05
Jan Sedivy 00:40.34
Jan Prochazka 00:41.08

2:02.47

41.05
40.34
41.08

3. France

Frederic Tranchard
Lucas Basset
Vincent Coupat

2:04.39

39.31
42.24
42.44

7. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

2:09.22

44.20
43.23
41.39


Az összes eredmény letöltése: wuoc2010 (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Borlänge Center, sprint:

3D térkép Borlänge központjáról, (az oldalon kattints a 3D linkre)

Gustafs, középtáv és váltó:

Gyllbergen, hosszútáv: