27. Tájékozódási futó Világbajnokság


augusztus 8-15.
Trondheim, Norvégia

http://woc2010.com

Sprint, Trondheim központ
Női
1. Niggli,Simone SUI 16:06,2
2. Jansson, Helena SWE 16:06,9
3. Andersen, Marianne NOR 16:12,1
4. Kauppi, Minna FIN 16:32,9
5. Egseth, Elise NOR 16:35,1
6. Jurenikova, Eva CZE 16:56,5
Férfi
1. Mueller, Matthias SUI 16:10,9
2. Hertner, Fabian SUI 16:13,2
3. Tranchand, Frédéric FRA 16:13,3
4. Østerbø, Øystein Kvaal NOR 16:14,1
5. Johansson, Martin SWE 16:15,3
6. Wingstedt, Emil SWE 16:15,4
35. Lenkei Zsolt HUN 18:00,0
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Középtáv, Granåsen
Női
1. Kauppi,Minna FIN 30:01
2. Niggli,Simone SUI 30:21
3. Andersen, Marianne NOR 30:57
4. Jansson, Helena SWE 31:24
5. Billstam, Annika SWE 32:05
6. Fincke, Anni-Maija FIN 32:21
40. Gyurkó Fanni HUN 40:21
Férfi
1. Kaas, Carl Waaler NOR 30:33
2. Öberg, Peter SWE 30:40
3. Gueorgiou, Thierry FRS 31:12
3. Hubmann, Daniel SUI 31:12
5. Kratov, Oleksandr UKR 31:23
6. Novikov, Valentin RUS 31:31
6. Mueller, Matthias SUI 31:31
30. Lenkei Zsolt HUN 36:51
38. Kovács Ádám HUN 39:27
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Hosszútáv, Granåsen
Női
1. Niggli, Simone SUI 72:49
2. Andersen, Marianne NOR 75:02
3. Claesson, Emma SWE 75:07
4. Jansson, Helena SWE 75:38
5. Kauppi, Minna FIN 75:48
6. Koenig-Salmi, Vroni SUI 78:08
37. Kelemen Bernadett HUN 100:00
40. Gyurkó Fanni HUN 102:29
Férfi
1. Lundanes Olav NOR 92:41
2. Nordberg, Anders NOR 93:21
3. Gueorgiou, Thierry FRA 96:21
4. Gonon, Franois FRA 96:48
5. Millegård, Marcus SWE 97:33
6. Fraser, Scott GBR 97:36
30. Lenkei Zsolt HUN 107:42
DNF Kovács Ádám HUN
teljes eredménylista:(női,férfi)
döntő: rajtlista (női,férfi), részidők (női,férfi)
selejtező rajtlista (női,férfi),eredmények (N1,N2,N3,F1,F2,F3), részidők (N1,N2,N3,F1,F2,F3)


Váltó, helyszín
Női
1. Finland

Anni-Maija Fincke
Merja Rantanen
Minna Kauppi

119:04

33:12
43:05
42:47

2. Norway

Elise Egseth
Anne M. Hausken
Marianne Andersen

119:15

31:31
46:48
40:56

3. Sweden

Annika Billstam
Emma Claesson
Helena Jansson

120:19

33:10
42:15
44:54

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Péley Dorottya

137:39

31:28
48:02
58:09

Férfi
1. Russia

Andrey Khramov
Dmitry Tsvetkov
Valentin Novikov

129:51

29:00
51:36
49:15

2. Norway

Carl Waaler Kaas
Audun Weltzien
Olav Lundanes

130:34

29:08
51:42
49:44

3. Switzerland

Daniel Hubmann
Matthias Mueller
Matthias Merz

131:03

29:11
51:30
50:22

20. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

148:51

35:21
57:47
55:43

teljes eredménylista:(női,férfi), rajtlista (női,férfi)

Az összes eredmény letöltése: woc2010 (tömörített zip file)

Térképek rendezők honlapján4-es bulletin

Sverresborg szabadtéri múzeum, sprint selejtező Célhely: Sverresborg Múzeum (a térkép DNy-i része). Sverresborg.pdf és Bing maps montázs: Trondheim központ és Kristiansten erőd, sprint döntő Célhely: főtér (a térkép ÉNy-i részén) Midtbyen.pdfSmåbergan.pdf és Bing maps montázs: Jervskogen, közép- és hosszútáv selejtezők Célhely: Jervskogen síközpont, a térkép keleti oldalán a sportpálya. Jervfjellet.pdf, Tulluan syd.pdf, és Stavsjøfjellet.pdf montázs. Leinstrandmarka, közép- és hosszútáv döntők, váltó Célhely: Granåsen síközpont, a térkép keleti oldalán a síugrósánc és környéke. Frøset.pdf, Stavset.pdf, Storheia.pdf, Leinstrandmarka vest.pdf, Leinstrandmarka øst.pdf, és Smistad.pdf montázs