Nap szerinti archívum: 2004. május 23. vasárnap


14. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. június 21-27.
Plzen, Csehország

Sprint
Nők

2.90 km / 25 m, 23
60 induló

1. STERBOVÁ Marta CZE 15.58
2. MACÚCHOVÁ Zuzana CZE 16.06
3. BROZKOVÁ Dana CZE 16.09
3. MAKRAI Éva HUN 16.09
5. DODIN Celine FRA 16.14
6. DRESEN Elisa GER 16.39
29. KELEMEN Bernadett HUN 19.43
31. ZSEBEHÁZY Eszter HUN 19.52
Férfiak

3.25 km / 30 m / 24
79 induló

1. OSTERBO Oystein NOR 14.42
2. HANSEN Christian DEN 14.59
3. USHKVAROK Pavlo UKR 15.02
3. SVIHOVSKÝ Jaromír CZE 15.02
5. SVIR Mikhail RUS 15.11
6. LOUHISOLA Toni FIN 15.12
14. JÓZSA Gábor HUN 15.41
45. KOPRIVANACZ Imre HUN 17.56
48. SCULTÉTY Márton HUN 18.15

Normáltáv
Nők

8.90 km / 300 m, 19
68 induló

1. BROZKOVÁ Dana CZE 62.19
2. STERBOVÁ Marta CZE 62.45
3. BERGLUND Camilla SWE 66.23
4. WOOTTON Hannah GBR 66.26
5. FRITSCHY Martina SUI 67.04
6. STEHNOVÁ Zuzana CZE 67.20
22. MAKRAI Éva HUN 74.10
38. SZERENCSI Ildikó HUN 83.43
KELEMEN Bernadett HUN DISQ
Férfiak

14.40 km / 430 m, 27
90 induló

1. SMOLA Michal CZE 82.58
2. LOSMAN Petr CZE 84.32
3. HORST Ingo GER 85.33
4. DÁVIDÍK Marian SVK 85.56
5. TERVO Tuomas FIN 87.10
6. HAUGEN Ivar NOR 88.34
31. SZUNDI Attila HUN 96.35
51. BALABÁS Péter Gergö HUN 108.23
61. HARKÁNYI Zoltán HUN 118.45
63. KOPRIVANACZ Imre HUN 121.24

Váltó
Nők

14 váltó

1. CZE STERBOVÁ Marta
MACÚCHOVÁ Zuzana
DOÈKALOVÁ Martina
BROZKOVÁ Dana
36.16
39.02
39.06
36.39
151.03
2. GBR MACKENZIE Mhairi
ELDER Rachael
PALMER Helen
WOOTTON Hannah
38.25
40.59
38.52
37.27
155.43
3. SUI WEGMÜLLER Lea
BAUMGARTNER Susann
MÜLLER Lea
FRITSCHY Martina
38.37
40.02
39.31
39.07
157.17
6. HUN MAKRAI Éva
ZSEBEHÁZY Eszter
ZSIGMOND Száva
KELEMEN Bernadett
38.23
41.45
45.04
41.00
166.12
Férfiak

22 váltó

1. CZE SVIHOVSKÝ Jaromír
DLABAJA Tomáš
SMOLA Michal
LOSMAN Petr
38.50
37.33
38.06
39.17
153.46
2. FRA PEYVEL Benoit
MAGNE Thibaut
GIRSCH Nicolas
GONON Francois
39.08
39.25
38.20
37.38
154.31
3. SVK PIJÁK Martin
PIJÁK Ondrej
BARTÁK Lukáš
DÁVIDÍK Marian
38.56
39.35
36.44
39.46
155.01
15. HUN SZUNDI Attila
SCULTÉTY Márton
HARKÁNYI Zoltán
JÓZSA Gábor
39.01
50.33
43.09
39.27
172.10


15. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. július 4-11.
Gdansk, Lengyelország

Középtáv
Nők

60 induló
4,13 km / 12

1. Jansson Helen SWE 28:59
2. Brozkova Radka CZE 30:08
3. Fincke Anni-Maija FIN 30:30
4. O’ Neil Alison GBR 30:42
5. Flatekval Jorid NOR 31:24
6. Cerny Noemi SUI 31:51
57. Kelemen Bernadett HUN 43:00
58. Szerencsi Ildikó HUN 43:47
Férfiak

60 induló
4,61 km / 14

1. Bjerkreim Nilsen Audun NOR 27:09
2. Merz Matthias SUI 27:34
3. Krepsta Simonas LTU 27:42
4. Johansson Martin SWE 28:04
5. Anjala Topi FIN 28:56
6. Lindahl Johan SWE 29:04
6. Gösswein Csaba HUN 29:04
36. Zsebeházy István HUN 31:32
43. Pelyhe Dániel HUN 32:33

Normáltáv

Nők

8,1 km / 17
130 induló

1. Tarvonen Silja FIN 59:51
2. Stalder Veline SUI 61:48
3. O’ Neil Alison GBR 62:22
4. Panchartkova Jana CZE 63:13
5. Flatekval Jorid NOR 63:52
6. Jansson Helen SWE 64:48
37. Kelemen Bernadett HUN 74:18
73. Zsigmond Száva HUN 79:04
93. Szivák Ildikó HUN 84:00
107. Szerencsi Ildikó HUN 88:44
Férfiak

11,5 km / 21
150 induló

1. Merz Matthias SUI 72:19
2. Johansson Martin SWE 72:20
3. Krepsta Simonas LTU 72:29
4. Prochazka Jan CZE 72:41
5. Millinger Mattias SWE 73:45
6. Sorensen Oystein NOR 74:07
12. Gösswein Csaba HUN 76:27
36. Zsebeházy István HUN 80:38
83. Pelyhe Dániel HUN 88:12
84. Bogos Tamás HUN 88:24

Váltó
Nők

4900 m / 13
23 váltó

1. SWE Skantze Elina
Persson Anna
Jansson Helen
39:36
36:48
35:19
111:43
2. FIN Fincke Anni-Maija
Wennman Heini
Tarvonen Silja
34:44
39:21
39:36
113:41
3. NOR Egseth Elise
Bjerkreim Nilsen Betty Ann
Flatekval Jorid
37:55
38:03
38:18
114:16
9. HUN Kelemen Bernadett
Zsigmond Száva
Szerencsi Ildikó
38:24
44:13
40:03
122:40
Férfiak

7400 m / 17
28 váltó

1. SWE Lindahl Johan
Millinger Mattias
Johansson Martin
45:30
42:53
40:02
128:25
2. CZE Palas Jan
Sedivy Jan
Prochazka Jan
43:37
44:19
43:11
131:07
3. SUI Ruedlinger Andreas
Hertner Fabian
Merz Matthias
45:46
44:25
42:29
132:40
13. HUN Zsebeházy István
Pelyhe Dániel
Gösswein Csaba
45:50
46:23
48:12
140:25

Nemzetek közti pontverseny
1 SWE 93
2 NOR 173
3 FIN 188
4 CZE 199
5 SUI 209
6 RUS 347
7 GBR 387
8 LTU 460
9 DEN 493
10 POL 564
12 BUL 676
11 HUN 695
14 FRA 697
15 UKR 706
13 SVK 720
17 LAT 763
16 AUS 791
18 GER 897
19 EST 922
20 AUT 1133
22 ESP 1302
21 USA 1344
26 ITA 1367
23 POR 1436
25 BEL 1444
27 NZL 1481
24 JAP 1533
28 ISR 1647
29 ROM 1649
30 CRO 1772
31 IRL 1776
32 SCG 1777
33 SLO 1812
34 HKG 1814
35 TUR 1819


5. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2004. július 10-17.
Roskilde, Dánia

Sprint
Nők

Roskilde
2,5 km / 16

1. Simone Niggli-Luder SUI 12:18
2. Jenny Johansson SWE 12:37
3. Emma Engstrand SWE 12:49
4. Emma Dahlstedt SWE 12:52
5. Anne Margrethe Hausken NOR 13:10
6. Anna Marsell SWE 13:12
Férfiak

Roskilde
3,0 km / 20

1. Emil Wingstedt SWE 13:35
2. Andrey Khramov RUS 13:46
3. Marten Boström FIN 13:51
4. Oystein Kvaal Osterbo NOR 13:54
5. Mikkel Lund DEN 13:57
6. Jonas Pilblad SWE 13:58

Középtáv

Nők

Grönholt Hegn
5300 m / 90 m / 21

1. Hanne Staff NOR 29:58
2. Dainora Alsauskaite LTU 30:24
3. Tatiana Ryabkina RUS 30:53
4. Minna Kauppi FIN 31:02
5. Jenny Johansson SWE 31:03
5. Simone Niggli-Luder SUI 31:03
49. Makrai Éva HUN 39:14
Férfiak

Grönholt Hegn
6400 m / 95m / 22

1. Thierry Gueorgiou FRA 30:49
2. Jarkko Huovila FIN 32:01
3. Emil Wingstedt SWE 32:10
4. Carsten Jörgensen DEN 32:13
5. Chris Terkelsen DEN 32:14
6. Pasi Ikonen FIN 32:31

Normáltáv
Nők

Klinteskoven
9600 m / 340 m / 21

1. Simone Niggli-Luder SUI 62:04
2. Emma Engstrand SWE 65:45
3. Tatiana Ryabkina RUS 65:53
4. Heli Jukkola FIN 66:12
5. Minna Kauppi FIN 66:26
6. Hanne Staff NOR 66:44
Férfiak

Klinteskoven
14500 m / 560 m / 29

1. Kalle Dalin SWE 83:40
2. Mats Haldin FIN 83:58
2. Emil Wingstedt SWE 84:41
4. Robert Banach POL 85:20
5. Andrey Khramov RUS 85:37
6. Michal Horacek CZE 85:50

Váltó
Nők
1. SWE Karolina A. Höjsgaard
Jenny Johansson
Svärd Gunilla
44:48
28:24
41:06
114:18
2. NOR Marianne Andersen
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Staff
45:00
28:22
41:07
114:29
3. SWE2 Cecilia Bratt
Lina Bäckström
Emma Engstrand
44:55
28:34
44:13
117:42
20. HUN Makrai Éva
Kelemen Bernadett
Oláh Katalin
47:29
46:41
45:17
140:25
Férfiak
1. FIN Jarkko Huovila
Pasi Ikonen
Mats Haldin
44:33
38:11
43:48
126:32
2. DEN Chris Terkelsen
René Rokkjar
Carsten Jorgensen
44:56
37:52
43:54
126:42
3. SWE Kalle Dalin
Johan Modig
Emil Wingsted
44:27
37:52
44:34
126:53
16. HUN Domonyik Gábor
Lévai Ferenc
Molnár Tibor
46:13
40:48
46:49
133:50