Kategória szerinti archívum: Európa Bajnokságok


9. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

 

2012. május 13-17.
Falun/Mora, Svédország

http://www.eoc2012.se/

Sprint, Falun, május 19.
Női
1. Simone Niggli Switzerland SUI 14:58
2. Lena Eliasson SWE 15:30
3. Maja Møller Alm DEN 15:49
4. Judith Wyder SUI 15:58
5. Rahel Friederich SUI 16:16
6. Emma Klingenberg DEN 16:23
47. Fanni Gyurkó HUN 18:50
Férfi
1. Jonas Leandersson SWE 15:20
2. Kiril Nikolov BUL 15:25
3. Jerker Lysell SWE 15:27
3. Daniel Hubmann SUI 15:27
5. Scott Fraser GBR 15:34
6. Matthias Kyburz SUI 15:46
43.  Zsolt Lenkei HUN 17:05

Középtáv, Skattungbyn, május 17.
Női
1. Simone Niggli SUI 33:42
2. Minna Kauppi FIN 35:07
3. Tatiana Ryabkina RUS 35:21
4. Helena Jansson SWE 36:06
5. Tove Alexandersson SWE 36:31
6. Annika Billstam SWE 36:35
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 34:12
2. Valentin Novikov RUS 35:31
3. Carl Waaler Kaas NOR 35:46
4. Oleksandr Kratov UKR 36:13
5. Gustav Bergman SWE 36:27
5. Matthias Merz SUI 36:27

Hosszútáv, Skattungbyn, május 18.
Női
1. Simone Niggli SUI 61:34
2. Tatiana Ryabkina RUS 65:34
3. Minna Kauppi FIN 66:08
4. Tove Alexandersson SWE 67:21
5. Annika Billstam SWE 69:10
6. Tone Wigemyr NOR 70:18
41. Fanni Gyurkó HUN 82:11
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 87:43
2. Matthias Merz SUI 88:48
3. Valentin Novikov RUS 89:13
4. Anders Nordberg NOR 90:09
5. Marc Lauenstein SUI 90:52
6. Oleksandr Kratov UKR 92:41

Váltó, Falun, május 20.
Női
1. Russia
Natalia Efimova
Svetlana Mironova
Tatiana Ryabkina
115:35
39:36
39:20
36:39
2. Finland
Sofia Haajanen
Merja Rantanen
Minna Kauppi
115:44
39:31
39:23
36:50
3. Sweden
Annika Billstam
Lina Strand
Tove Alexandersson
116:30
39:32
39:43
37:15
16. Hungary
Fanni Gyurkó
Regina Bertóti
Laura Fenyvesi
163:33
43:05
64:14
56:14
Férfi
1. Switzerland
Martin Hubman
Matthias Müller
Matthias Kyburz
113:43
38:20
38:06
37:17
2. Sweden
Jonas Leandersson
Fredrik Johansson
Anders Holmberg
113:46
38:29
38:04
37:13
3. France
Frédéric Tranchand
Philippe Adamski
François Gonon
113:55
37:56
38:48
37:11
17. Hungary
Zsolt Lenkei
Máté Kerényi
Ádám Kovács
127:46
40:38
45:01
42:17

Az összes eredmény letöltése: eoc2012 (tömörített zip file)


8. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2010. május 28-június 6.
Primorsko, Bulgária

http://www.eoc2010.bgorienteering.com/


Sprint
, máj. 30. Primorsko
Női
1. Helena Jansson SWE 14.36
2. Simone Niggli SUI 14.56
3. Maja Alm DEN 15.44
4. Angela Wild SUI 15:53
4. Elise Egseth NOR 15:53
6. Dana Brozkova CZE 16:08
6. Signe Söes DEN 16:08
39. Gyurkó Fanni HUN 17:51
41. Kelemen Bernadett HUN 18:13
Férfi
1. Fabian Hertner SUI 14:45
2. Daniel Hubmann SUI 15:11
3. Emil Wingstedt SWE 15:14
4. Matthias Merz SUI 15:21
5. Matthias Mueller SUI 15:24
6. Tue Lassen DEN 15:29
32. Lenkei Zsolt HUN 16:37
45. Kovács Ádám HUN 17:12

Középtáv, jún. 4. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 33:07
2. Signe Soes DEN 35:06
3. Lena Eliasson SWE 35:19
4. Helena Jansson SWE 35:24
5. Minna Kauppi FIN 35:49
6. Vroni Koenig-Salmi SUI 36:04
29. Gyurkó Fanni HUN 41:57
46. Kelemen Bernadett HUN 48:22
Férfi
1. Valentin Novikov RUS 34:09
2. Matthias Merz SUI 35:30
3. Daniel Hubmann SUI 35:36
4. Emil Wingstedt SWE 35:47
5. Alexey Bortnik RUS 36:17
6. Tero Föhr FIN 36:21

Hosszútáv, jún. 5. Pismenovo
Női
1. Simone Niggli SUI 1:20:31
2. Dana Brozkova CZE 1:21:53
3. Helena Jansson SWE 1:26:22
4. Lina Persson SWE 1:28:22
5. Eva Jurenikova CZE 1:28:56
6. Maria Rantala FIN 1:29:00
38. Fanni Gyurkó HUN 1:49:30
Férfi
1. Daniel Hubmann SUI 1:44:29
2. Philippe Adamski FRA 1:48:00
3. Fabian Hertner SUI 1:48:43
4. Carl Waaler Kaas NOR 1:50:50
5. Marc Lauenstein SUI 1:50:56
6. Kiril Nikolov BUL 1:51:09


Váltó
, jún. 2. Lake Yasna Polyana
Női
1. SWE

Karolina A-Höjsgaard
Lena Eliasson
Helena Jansson

1:52:37

36:56
35:48
39:53

2. FIN

Merja Rantanen
Anni-Maija Fincke
Minna Kauppi

1:52:49

37:27
35:14
40:08

3. SUI

Vroni Koenig-Salmi
Caroline Cejka
Simone Niggli

1:53:35

37:41
35:08
40:46

4. CZE

Vendula Klechova
Dana Brozkova
Eva Jurenikova

1:55:38

37:38
34:55
43:05

5. RUS

Galina Vinogradova
Natalia Vinogradova
Julia Novikova

2:01:18

37:13
38:44
45:01

6. DEN

Zenia Hejlskov Mogensen
Signe Soes
Maja Alm

2:02:39

39:20
37:42
45:37

11. HUN

Gyurkó Fanni
Domján Zsuzsanna
Kelemen Bernadett

2:20:01

37:34
45:41
56:46

Férfi
1. SUI

Matthias Mueller
Fabian Hertner
Matthias Merz

1:54:44

37:39
36:32
40:33

2. FRA

Frederic Tranchand
Philippe Adamski
Thierry Gueorgiou 40:19 1

1:55:20

37:34
37:27
40:19

3. NOR

Holger Hott
Carl Waaler Kaas
Olav Lundanes

1:56:36

37:37
37:01
41:58

4. SWE

Erik Johansson
Anders Holmberg
Marcus Millegård

1:56:57

37:30
36:43
42:44

5. CZE

Tomas Dlabaja
Jan Prochazka
Michal Smola

1:58:23

38:34
37:11
42:38

6. GBR

Scott Fraser
Oliver Johnson
Graham Gristwood

2:00:00

38:31
40:11
41:18

12. HUN

Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám

2:06:08

38:41
44:37
42:50


Az összes eredmény letöltése: eoc2010 (tömörített zip file)

4-es bulletin

Yasna, letiltott terep 1 és 2.
A közép- és hosszútáv selejtezők, valamint a váltó terepe (montázs):

Pismenovo, letiltott terep 4, 5, 6. (Bing maps légifotó)
A közép- és hosszútáv döntők terepe (montázs):

Primorsko, letiltott terep 7 és 8. (Bing maps légifotó)
A sprint selejtező és döntő terepe (montázs):

légifoto:

Letiltott terepek az EB honlapján:

Letiltott terepek

No Embargoed areas / maps Scale Year Link
1 Yasna polyana yug 1:10 000 2006 Link
1 Yasna polyana ezeroto 1:10 000 2006 Link
2 Yasna polyana west  / new map /
4 Pismenovo 1:15 000 1986 Link
5 Fazanovo 1:15 000 1986 Link
6 Pismenovo nord / new map /
7 Town Primorsko  / new map /
8 MMC Primorsko 1:5 000 2005 Link
8 Koriyta 1:5 000 2005 Link
10 Ropotamo 1:20 000 1973 Link
11 Ropotamo south / new map /
18 Sozopol old town / new map /
19 Sozopol town park / new map /


7. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2008. június 25  - július 1.
Ventspils, Lettország

Sprint
Nők

Ventspils Akvaparks
2500 m / 15 m / 17

1. Anne Margrethe Hausken NOR 11:11
2. Heli Jukkola FIN 11:14
3. Helena Jansson SWE 11:17
4. Minna Kauppi FIN 11:39
5. Marja Rantanen FIN 11:40
6. Radka Brožková CZE 11:44
Férfiak

Ventspils Akvaparks
3100 m / 20 m / 19

1. Emil Wingstedt SWE 13:11
2. Daniel Hubmann SUI 13:25
3. Andrey Khramov RUS 13:35
4. Scott Fraser GBR 13:37
5. Lars Skjeset NOR 13:43
6. Peter Öberg SWE 13:44
44. Kovács Ádám HUN 15:06

Középtáv
Nők

Jaunupe Z
5200 m / 110 m / 15

1. Heli Jukkola FIN 31:05
2. Merja Rantanen FIN 31:31
3. Minna Kauppi FIN 31:55
4. Tatiana Ryabkina RUS 32:12
5. Signe Soes DEN 32:27
6. Dana Brožková CZE 33:23
42. Gyurkó Fanni HUN 41:40
Férfiak

Jaunupe Z
6500 m / 140 m / 22

1. Thierry Gueorgiou FRA 35:41
2. Martins Sirmais LAT 36:07
3. Pasi Ikonen FIN 36:31
4. Daniel Hubmann SUI 36:59
5. Emil Wingstedt SWE 37:18
6. Valentin Novikov RUS 37:34
6. Mats Troeng SWE 37:34
47. Gösswein Csaba HUN 49:34

Normáltáv
Nők

Irbene
11000 m / 140 m / 23

1. Anne Margrethe Hausken NOR 68:55
2. Tatiana Ryabkina RUS 69:48
3. Emma Engstrand SWE 70:33
4. Yulia Novikova RUS 71:19
5. Sofie Johansson SWE 71:48
6. Merja Rantanen FIN 73:16
43. Gyurkó Fanni HUN 99:24
Férfiak

Irbene
17500 m / 260 m / 33

1. Dmitriy Tsvetkov RUS 89:12
2. Daniel Hubmann SUI 89:45
3. Emil Wingstedt SWE 89:46
4. Matthias Merz SUI 91:00
5. Martin Per Johansson SWE 91:42
6. Baptiste Rollier SUI 92:31

Váltó
Nők

Piejuras kempings
6.1-6.3 km / 150 m / 21

1. SWE Lina Persson
Emma Engstrand
Helena Jansson
35:05
36:20
33:45
105:10
2. RUS Natalia Korzhova
Yulia Novikova
Tatiana Ryabkina
35:59
35:38
33:45
105:22
3. FIN Katri Lindeqvist
Merja Rantanen
Minna Kauppi
38:12
33:34
34:43
106:29
19. HUN Gyurkó Fanni
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
35:52
46:36
47:25
129:53
Férfiak

Piejuras kempings
8.9-91 km / 220 m / 18

1. RUS Dmitriy Tsvetkov
Andrei Khramov
Valentin Novikov
41:13
40:19
41:41
123:13
2. SUI Baptiste Rollier
Matthias Merz
Daniel Hubmann
41:22
41:11
40:55
123:18
3. FIN Jarkko Huovila
Pasi Ikonen
Mats Haldin
43:36
41:19
40:37
125:32
31. HUN Kovács Ádám
Zsebeházy István
Gösswein Csaba
58:53
52:12
49:54
160:59


6. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2006. május 7-13.
Otepää, Észtország

Sprint
Nők Tartu Toomemägi 2730 m / 80 m / 14
1. Simone Niggli SUI 12.35,0
2. Marianne Andersen NOR 13.12,5
3. Minna Kauppi FIN 13.14,8
4. Kajsa Nilsson SWE 13.22,3
5. Ingunn Weltzien NOR 13.23,1
6. Karolina Höjsgaard SWE 13.25,0
Férfiak Tartu Toomemägi 3070 m / 105 m / 17
1. Emil Wingstedt SWE 13.02,2
2. Jamie Stevenson GBR 13.07,3
3. Andrey Khramov RUS 13.09,4
4. Mikkel Lund DEN 13.10,3
5. David Schneider SUI 13.11,0
6. Martins Sirmais LAT 13.11,9

Középtáv
Nők Haanja-Kurgjärve 5680 m / 135 m / 15
1. Minna Kauppi FIN 33.41
2. Marianne Andersen NOR 34.16
3. Heli Jukkola FIN 34.55
4. Tatiana Ryabkina RUS 35.10
5. Simone Niggli SUI 35.18
6. Emma Engstrand SWE 36.18
Férfiak Haanja-Kurgjärve 6700 m / 160 m / 18
1. Thierry Gueorgiou FRA 34.04
2. Martins Sirmais LAT 34.11
3. Valentin Novikov RUS 34.18
4. Damien Renard FRA 34.26
5. Peter Öberg SWE 34.38
6. Emil Wingstedt SWE 34.42

Normáltáv
Nők Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 10930 m / 270 m / 25
1. Simone Niggli SUI 72:04
2. Heli Jukkola FIN 77:37
3. Minna Kauppi FIN 80:54
4. Karolina Höjsgaard SWE 81:48
5. Vroni Koenig-Salmi SUI 81:55
6. Dana Brozkova CZE 82:51
Férfiak Otepää-Vastsemoisa-Nüpli 16210 m / 430 m / 33
1. Jani Lakanen FIN 95:22
2. Daniel Hubmann SUI 97:22
2. Olle Kärner EST 99:14
4. Valentin Novikov RUS 99:32
5. Mats Haldin FIN 99:37
6. Holger Hott Johansen NOR 100:53

Váltó
Nők Tehvandi-Apteekri 6,08-6,32 km / 180 m / 17
1. FIN Paula Haapakoski Heli Jukkola Minna Kauppi 40:51 38:31 38:48 118:10
2. SUI Lea Mueller Vroni Koenig-Salmi Simone Niggli 41:50 39:34 36:47 118:11
3. SWE Emma Engstrand Kajsa Nilsson Karolina Höjsgaard 42:58 36:58 38:22 118:18
Férfiak Tehvandi-Apteekri 8,98-9,23 km / 290 m / 24
1. SWE Niclas Jonasson Peter Öberg David Andersson 45:56 48:05 45:58 139:59
2. FRA Francois Gonon Damien Renard Thierry Gueorgiou 45:43 48:26 45:53 140:02
3. NOR Lars Skjeset Carl Waaler Kaa Oystein Kvaal Osterbo 47:14 48:48 44:03 140:05
32. HUN Józsa Gábor Dénes Zoltán Gösswein Csaba 54:13 55:27 64:29 174:09


5. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2004. július 10-17.
Roskilde, Dánia

Sprint
Nők

Roskilde
2,5 km / 16

1. Simone Niggli-Luder SUI 12:18
2. Jenny Johansson SWE 12:37
3. Emma Engstrand SWE 12:49
4. Emma Dahlstedt SWE 12:52
5. Anne Margrethe Hausken NOR 13:10
6. Anna Marsell SWE 13:12
Férfiak

Roskilde
3,0 km / 20

1. Emil Wingstedt SWE 13:35
2. Andrey Khramov RUS 13:46
3. Marten Boström FIN 13:51
4. Oystein Kvaal Osterbo NOR 13:54
5. Mikkel Lund DEN 13:57
6. Jonas Pilblad SWE 13:58

Középtáv

Nők

Grönholt Hegn
5300 m / 90 m / 21

1. Hanne Staff NOR 29:58
2. Dainora Alsauskaite LTU 30:24
3. Tatiana Ryabkina RUS 30:53
4. Minna Kauppi FIN 31:02
5. Jenny Johansson SWE 31:03
5. Simone Niggli-Luder SUI 31:03
49. Makrai Éva HUN 39:14
Férfiak

Grönholt Hegn
6400 m / 95m / 22

1. Thierry Gueorgiou FRA 30:49
2. Jarkko Huovila FIN 32:01
3. Emil Wingstedt SWE 32:10
4. Carsten Jörgensen DEN 32:13
5. Chris Terkelsen DEN 32:14
6. Pasi Ikonen FIN 32:31

Normáltáv
Nők

Klinteskoven
9600 m / 340 m / 21

1. Simone Niggli-Luder SUI 62:04
2. Emma Engstrand SWE 65:45
3. Tatiana Ryabkina RUS 65:53
4. Heli Jukkola FIN 66:12
5. Minna Kauppi FIN 66:26
6. Hanne Staff NOR 66:44
Férfiak

Klinteskoven
14500 m / 560 m / 29

1. Kalle Dalin SWE 83:40
2. Mats Haldin FIN 83:58
2. Emil Wingstedt SWE 84:41
4. Robert Banach POL 85:20
5. Andrey Khramov RUS 85:37
6. Michal Horacek CZE 85:50

Váltó
Nők
1. SWE Karolina A. Höjsgaard
Jenny Johansson
Svärd Gunilla
44:48
28:24
41:06
114:18
2. NOR Marianne Andersen
Elisabeth Ingvaldsen
Hanne Staff
45:00
28:22
41:07
114:29
3. SWE2 Cecilia Bratt
Lina Bäckström
Emma Engstrand
44:55
28:34
44:13
117:42
20. HUN Makrai Éva
Kelemen Bernadett
Oláh Katalin
47:29
46:41
45:17
140:25
Férfiak
1. FIN Jarkko Huovila
Pasi Ikonen
Mats Haldin
44:33
38:11
43:48
126:32
2. DEN Chris Terkelsen
René Rokkjar
Carsten Jorgensen
44:56
37:52
43:54
126:42
3. SWE Kalle Dalin
Johan Modig
Emil Wingsted
44:27
37:52
44:34
126:53
16. HUN Domonyik Gábor
Lévai Ferenc
Molnár Tibor
46:13
40:48
46:49
133:50


4. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2002. szeptember 25-30.
Sümeg, Magyarország

Sprint
Nők

Cseket-hegy
2850 m / 105 m / 11

1. Vroni König-Salmi SUI 13:53,1
2. Elisabeth Ingvaldsen NOR 14:02,7
3. Anne Margrethe Hausken NOR 14:11,3
4. Heather Monro GBR 14:20,0
5. Karin Hellman SWE 14:22,9
5. Lucie Böhm AUT 14:22,9
Férfiak

Cseket-hegy
3200 m / 100 m / 10

1. Emil Wingstedt SWE 13:26,1
2. Hakan Petersson SWE 13:33,9
3. Yuri Omeltchenko UKR 13:37,8
4. Mikhail Mamleev RUS 13:39,5
5. Jamie Stevenson GBR 13:40,3
6. Domonyik Gábor HUN 13:40,6

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Középtáv
Nők

Uzsa
4500 m / 190 m / 13

1. Gunilla Svärd SWE 26:02
2. Brigitte Wolf SUI 26:25
3. Birgitte Huseby NOR 26:35
4. Elisabeth Ingvaldsen NOR 26:40
5. Vroni König-Salmi SUI 27:06
6. Anne Margrethe Hausken NOR 27:07
44. Wengrin Ágnes HUN 31:56
47. Farkas Zsuzsanna HUN 33:00
48. Lubinszki Mária HUN 33:12
Férfiak

Uzsa
5200 m / 190 m / 15

1. Mikhail Mamleev RUS 24:49
2. Yuri Omeltchenko UKR 25:26
3. Jamie Stevenson GBR 25:56
4. Emil Wingstedt SWE 26:02
5. Roman Efimov RUS 26:44
6. Holger Hott Johansen NOR 26:47
24. Lévai Ferenc HUN 28:05
Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2-3,
Női 1-2-3
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Normáltáv
Nők

Sátor-Magas
6700 m / 420 m / 17

1. Simone Luder SUI 52:01
2. Hanne Staff NOR 53:16
3. Birgitte Huseby NOR 55:06
4. Brigitte Wolf SUI 55:30
5. Heather Monro GBR 55:39
6. Vroni König-Salmi SUI 55:46
43. Lubinszki Mária HUN 66:52
Férfiak

Sátor-Magas
12400 m / 700 m / 23

1. Thomas Bührer SUI 81:18
2. Björnar Valdstad NOR 82:20
2. Emil Wingstedt SWE 82:20
4. Mats Haldin FIN 82:52
5. Yuri Omeltchenko UKR 83:01
6. Fredrik Löwegren SWE 83:21
13. Domonyik Gábor HUN 85:22
43. Lévai Ferenc HUN 95:16

Selejtező: rajtlista – eredmény: férfi 1-2,
Női 1-2
Döntő: rajtlista – eredmény: férfi, női – SI: férfi, női


Váltó
Nők

Kecskevár
6200 m / 280 m / 15-16

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Huseby
Hanne Staff
38:33
38:24
35:51
112:48
2. SUI Brigitte Wolf
Vroni König-Salmi
Simone Luder
37:22
42:17
35:29
115:08
3. LTU Giedre Voveriene
Vilma Rudzenskaite
Ieva Sargautyte
37:14
39:40
38:23
115:17
20. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Lubinszki Mária
41:37
50:13
43:27
135:17
Férfiak

Kecskevár
9200 m / 300 m / 21-23

1. FIN Jani Lakanen
Pasi Ikonen
Mats Haldin
45:09
45:35
44:14
134:58
2. SWE Johan Näsman
Fredrik Löwegren
Emil Wingsted
45:12
48:24
44:52
138:28
3. DEN Mikkel Lund
Rene Rokkjar
Carsten Jörgensen
45:15
47:57
45:27
138:39
17. HUN Lévai Ferenc
Dénes Zoltán
Domonyik Gábor
48:45
49:44
45:48
144:17

férfinői


Fotók:


3. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

2000. június 30-július 4.
Truskavets, Ukrajna


Sprint
Nők
1. Jenny Johansson SWE 25.50
2. Simone Luder SUI 26.17
3. Anna Gornicka-Antonowicz POL 27.27
4. Bohdana Terova CZE 27.47
5. Heather Monro GBR 27.58
5. Giedre Voveriene LAT 27.58
17. Oláh Katalin HUN 29.52
61. Wengrin Ágnes HUN 37.29
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 26.58
2. Yuri Omelchenko UKR 28.01
3. Tore Sandvik NOR 28.11
4. Robert Banach POL 28.17
4. Allan Mogensen DEN 28.17
6. Jörgen Rostrup NOR 28.46
47. Lévai Ferenc HUN 33.40
63. Domonyik Gábor HUN 41.49

Normáltáv
Nők
1. Hanne Staff NOR 64.49
2. Brigitte Wolf SUI 68.46
3. Yvette Baker GBR 70.20
4. Lucie Böhm AUT 70.25
5. Elisabeth Ingvaldsen NOR 71.26
6. Marat Vaher EST 71.53
11. Oláh Katalin HUN 74.16
37. Wengrin Ágnes HUN 90.56
Férfiak
1. Valentin Novikov RUS 87.51
2. Marian Davidik SVK 92.32
3. Björnar Valstad NOR 92.33
4. Bernt Bjornsgaard NOR 92.42
5. Thomas Bührer SUI 92.47
6. Yuri Omelchenko UKR 92.52
22. Domonyik Gábor HUN 103.30

Váltó
Nők

31 váltó

1. NOR Elisabeth Ingvaldsen
Birgitte Husebye
Hanne Staff
49.03
53.21
33.54
136.18
2. SWE Katarina Allberg
Maria Sandstrom
Jenny Johansson
49.02
52.58
34.21
136.21
3. GBR Jenny James
Yvette Baker
Heather Monro
51.42
50.13
38.13
140.08
17. HUN Makrai Éva
Wengrin Ágnes
Oláh Katalin
54.16
59.14
48:41
162.11
Férfiak

39 váltó

1. SUI Urs Müller
Christoph Plattner
Thomas Bührer
56.16
59.14
41.12
156.42
2. CZE Vladimir Lucan
Michal Jedlicka
Rudolf Ropek
56.23
58.31
44.16
159.10
3. SWE Fredrik Löwegren
Thomas Asp
Jörgen Olsson
56.19
59.10
44.05
159.34
22. HUN Domonyik Gábor
Dénes Zoltán
Lévai Ferenc
60.06
69.20
49:37
179.03


2. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

1964. szeptember 26-27.
Le Brassus, Svájc

Klasszikus
Nők
8.1 km /10 – 32 induló
1. Margit Thommen SUI 67.59
2. Ann-Marie Wallsten SWE 71.55
3. Ulla Lindkvist SWE 73.11
4. Eivor Sten-Olsson SWE 75.03
5. Monspart Sarolta HUN 75.51
6. Tuula Hovi FIN 76.58
9. Molnár Magdolna HUN 82.21
25. Győri Edit HUN 107.17
28. Cser Borbála HUN 116.35
Férfiak
15.0 km /15 – 60 induló
1. Erkki Kohvakka FIN 102.09
2. Alex Schwager SUI 104.04
3. Aimo Tepsell FIN 106.33
4. Pontus Carlson SWE 107.08
5. Stig Berge NOR 107.42
6. Bertil Norman SWE 109.21
29. Skerletz Iván HUN 142.43
32. Deseő László HUN 151.22
37. Nyári Tamás HUN 161.48
42. Schönviszky György HUN 178.10
43. Maácz Benedek HUN 183.02

Váltó
Nők
6.2/6 + 6.4/7 + 6.1/6 – 8 váltó
1. SWE Ann-Marie Wallsten
Eivor Sten-Olsson
Ulla Lindkvist
71.17
60.49
60.37
192.43
2. SUI Käthy von Salis
Marlies Saxer
Margrit Thommen
71.16
97.47
64.20
233.23
3. DAN Ellen Berg
Bodil Jakobsen
Karin Agesen
83.03
80.18
72.40
243.30
8. HUN Győri Edit
Molnár Magda
Monspart Sarolta
99.48
86.43
80.49
267.20
Férfiak
8.1/8 + 8.7/8 + 8.0/9 + 8.2/9 – 10 váltó
1. FIN Juhani Salmenkylä
Rolf Koskinen
Aimo Tapsell
Erkki Kohvakka
50.34
61.48
60.45
57.35
230.42
2. NOR Ola Skarholdt
Per Kristiansen
Magne Lystad
Stig Berge
52.38
60.21
70.25
55.20
238.44
3. SWE Sven-Olof Asberg
Sven Gustavsson
Bertil Norman
Pontus Carlson
53.08
76.04
60.14
59.25
248.51
8. HUN Schönviszky György
Deseő László
Nyári Tamás
Skerletz Iván
71.21
71.09
113.10
71.47
327.27


1. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

1962. szeptember 22-23.
Löten, Norvégia

Klasszikus
Nők
Nordsveen-Kolboden
7.5 km /7 – 23 induló
1. Ulla Lindkvist SWE 63.30
2. Marit Akern NOR 63.46
3. Emy Gauffin SWE 66.18
4. Tuula Hovi FIN 71.03
5. Raila Hovi FIN 72.14
6. Käthy von Salis SUI 73.42
18. Almás Márta HUN 88.15
22. Győri Edit HUN 105.45
Férfiak
Veideborg-Kolboden
16.5 km /13 – 48 induló
1. Magne Lystad NOR 108.32
2. Bertil Norman SWE 111.11
3. Sivar Nordsröm SWE 117.56
4. Harvard Nilsson SWE 118.27
5. Erkki Kohvakka FIN 119.08
6. Knut Berglia NOR 120.18
27. Skerletz Iván HUN 176.11
37. Koronczay László HUN 258.01
48. Thiering György HUN 289.09
- Maácz Benedek HUN disq.

Váltó
Nők
Veideborg-Kolboden
6.7+5.3+7.1 km
5 váltó
1. SWE Siri Lundkvist
Emy Gauffin
Ulla Lindkvist
70.07
44.46
61.10
176.03
2. NOR Killis Kielland
Babben Enger
Marit Akern
63.56
64.14
63.57
192.57
3. SUI Margrit Thommen
Sonja Ballestad
Käthy von Salis
69.33
62.14
72.40
204.27
Férfiak
Veideborg-Kolboden
9.5+8.3+8.0+9.4 km
5 váltó
1. FIN Aimo Tapsell
Esko Vainio
Rolf Koskinen
Erkki Kohvakka
56.45
47.11
52.40
57.32
214.08
2. SWE Bertil Norman
P.O. Skogum
Sven Gustavsson
Halvard Nilsson
58.11
48.11
56.35
60.23
223.20
3. NOR Per Kristiansen
Ola Skarholdt
Knut Berglia
Magne Lystad
59.00
49.12
58.25
57.22
223.59
6. HUN Thiering György
Maácz Benedek
Koronczay László
Skerletz Iván
108.35
69.51
88.39
96.06
363.11