Kategória szerinti archívum: Válogatottak 2009


26. Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. augusztus 16-23.
Magyarország, Miskolc
http://tajfutovb2009.hu/

Sprint, Miskolc Állatkert
NŐK
2620 m / 105 / 18
45 induló
1.
Helena Jansson SWE 15:07,8
2.
Linnea Gustafsson SWE 15:49.7
3.
Simone Niggli SUI 15:54.7
4.
Signe Soes DEN 15:58.3
5.
Kathryn Ewels AUS 16:00.9
6.
Anna-Maija Fincke FIN 16:01.5
26. Gyurkó Fanni HUN 17:27.8
39. Őry Eszter HUN 19:04.6
FÉRFIAK
3150 m / 125 / 22
46 induló
1.
Andrey Khramov RUS 15:10.6
2.
Fabian Hertner SUI 15:36.1
3.
Daniel Hubmann SUI 15:38.2
4.
Olav Lundanes NOR 15:52.7
5.
Martin Johansson SWE 15:57.3
6.
Kiril Novikov BUL 16:03.7
25. Lenkei Zsolt HUN 17:04.5
41. Szabó András HUN 17:57,0

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Középtáv, Huta-bérc
NŐK
5340 m / 235 m / 22
45 induló
1.
Dana Brožková CZE 37:09
2.
Marianne Andersen NOR 37:19
3.
Simone Niggli SUI 37:58
4.
Minna Kauppi FIN 38:21
5.
Merja Rantanen FIN 38:59
6.
Helena Jansson SWE 39:07
37. Kelemen Bernadett HUN 48:44
43. Makrai Éva HUN 50:49
FÉRFIAK
6570 m / 275 m / 25
45 induló
1.
Thierry Gueorgiou FRA 37:14
2.
Daniel Hubmann SUI 37:42
3.
Matthias Merz SUI 38:10
4.
Matthias Mueller SUI 38:45
5.
François Gonon FRA 38:48
6.
David Andersson SWE 39:08
25. Kovács Ádám HUN 42:17
43. Domonyik Gábor HUN 48:52

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Hosszútáv, Derenk
NŐK
11790 m / 490 m / 27
45 induló
1.
Simone Niggli SUI 77:26
2.
Marianne Andersen NOR 79:17
3.
Minna Kauppi FIN 79:36
4.
Dana Brožková CZE 79:47
5.
Linnea Gustafsson SWE 80:48
6.
Anne Margrethe Hausken NOR 81:50
23. Gyurkó Fanni HUN 89:56
27. Szerencsi Ildikó HUN 91:40
35. Kelemen Bernadett HUN 96:17
FÉRFIAK
17550 m / 750 m / 33
45 induló
1.
Daniel Hubmann SUI 96:31
2.
Thierry Gueorgiou FRA 98:26
3.
Mikhail Mamleev ITA 100:40
4.
Mats Haldin FIN 101:57
5.
Dmitry Tsvetkov RUS 102:27
6.
Emil Wingstedt SWE 102:39
17. Kovács Ádám HUN 106:32
32. Lenkei Zsolt HUN 109:55

Teljes eredménylista: férfi,női
Döntő: Rajtlista (férfi,női), Részidők (férfi,női)
Selejtező: Rajtlista (férfi,női), Eredmények (F1,F2,F3,N1,N2,N3), Részidők (F1,F2,F3,N1,N2,N3)


Váltó, Veres-Sár-bérc
NŐK
4880/190/15; 6940/260/18; 7190/270/19
24 váltó
1.
NOR

Betty A. B. Nilsen
Anne-M. Hausken
Marianne Andersen

133:10

32:57
50:19
49:54

2.
SWE

Karolina A. Höjsgaard
Kajsa Nilsson
Helena Jansson

133:28

32:28
50:01
50:59

3.
FIN

Bodil Holmström
Merja Rantanen
Minna Kauppi

135:25

33:33
47:51
54:01

14. HUN

Gyurkó Fanni
Makrai Éva
Szerencsi Ildikó

159:21

33:44
60:44
64:53

FÉRFIAK
5960/240/17; 8760/350/22; 8720/350/23
37 váltó
1. SUI

Baptiste Rollier
Daniel Hubmann
Matthias Merz

142:48

36:37
54:18
51:53

2. RUS

Dmitriy Tsvetkov
Valentin Novikov
Andrey Khramov

145:12

34:54
52:24
57:54

3. FIN

Topi Anjala
Tero Föhr
Mats Haldin

145:14

36:03
54:52
54:19

5. HUN

Gösswein Csaba
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

149:16

36:53
56:58
55:25

Teljes eredménylista: férfi,női
Részidők: férfi,női


Bulletinek:1,2,3,4

8. Ifjúsági Európa Bajnokság

2009. július 2-5.
Kopaonik, Szerbia


Sprint
W16E (1520/45/13)

1 365 Sandrine Müller SUI Switzerland 9:11
2 339 Yulia Shutkovskaya RUS Russia 9:15
3 344 Lisa Holer SUI Switzerland 9:47

25 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 11:37
40 360 Reka Zempleni HUN Hungary 12:46
46 350 Krisztina Toth HUN Hungary 13:11
51 309 Vanda Kinde HUN Hungary 13:26

W18E (1740/50/15)

1 262 Maren Haverstad NOR Norway 10:55
2 235 Karolina Teplá CZE Czech Rep. 11:23
3 266 Sigrid Ruul EST Estonia 11:35

4 257 Reka Toth HUN Hungary 11:41
40 211 Monika Szokol HUN Hungary 14:26
44 227 Luca Lajos HUN Hungary 14:46
78 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 20:18


M16E (1760/45/15)

1 113 Andrey Kozyrev RUS Russia 8:34
2 157 Florian Schneider SUI Switzerland 9:33
2 160 Andriy Polovinko UKR Ukraine 9:33

9 124 Attila Nagy HUN Hungary 10:11
11 141 Marcell Horvath HUN Hungary 10:27
45 170 Marton Kazal HUN Hungary 12:07
50 104 Abel Sulyok HUN Hungary 12:29

M18E (1940/60/19)

1 91 Antonio Martinez Pérez ESP Spain 10:49
2 73 Andreas Boesen DEN Denmark 10:59
3 87 Jirí Necas CZE Czech Rep. 11:15

25 34 Matyas Kinde HUN Hungary 12:54
34 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 13:13
35 14 Geza Jenes HUN Hungary 13:17
73 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 15:47 4:58

Hosszútáv

Jankova Bara

W16E (4540/245/15)

1 356 Vendula Horcicková CZE Czech Rep. 42:13
2 317 Petra Pavlovcová CZE Czech Rep. 42:23
3 320 Ekaterina Savkina RUS Russia 42:29

19 360 Reka Zempleni HUN Hungary 50:12
26 350 Krisztina Toth HUN Hungary 52:47
31 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 54:15
46 309 Vanda Kinde HUN Hungary 59:12

W18E (5460/320/18)

1 250 Frida Lönnberg FIN Finland 53:09
2 228 Anne Tine Markseth NOR Norway 53:38
3 262 Maren Haverstad NOR Norway 54:36

9 257 Reka Toth HUN Hungary 59:43
17 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 1:02:16
44 211 Monika Szokol HUN Hungary 1:11:01
227 Luca Lajos HUN Hungary mp


M16E (6590/360/20)

1 143 Filip Hadac CZE Czech Rep. 50:57
2 184 Piotr Parfianowicz POL Poland 52:20
3 168 Thor Nørskov DEN Denmark 52:36

6 170 Marton Kazal HUN Hungary 53:40
13 141 Marcell Horvath HUN Hungary 57:00
32 104 Abel Sulyok HUN Hungary 1:05:15
51 124 Attila Nagy HUN Hungary 1:11:16

M18E (8190/415/22)

1 72 Robert Merl AUT Austria 1:00:25
2 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 1:02:52
3 29 Felix Haller SUI Switzerland 1:02:53

46 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 1:14:15
56 34 Matyas Kinde HUN Hungary 1:16:57
69 14 Geza Jenes HUN Hungary 1:26:39

Váltó

Markov Kamen

W16E
3000/165/15

1 144 SUI Switzerland 96:16
Sandrine Müller 30:55 1 B 30:55 1
Marion Aebi 36:48 7 A 67:43 2
Lisa Holer 28:33 1 B 96:16
2 139 CZE Czech Rep. 98:56
Markéta Novotná 32:45 2 B 32:45 2
Petra Pavlovcová 33:29 2 A 66:14 1
Vendula Horcicková 32:42 3 B 98:56
3 137 AUT Austria 106:02
Anna Simkovics 35:44 5 C 35:44 5
Lisa Pacher 40:23 9 A 76:07 5
Anja Arbter 29:55 2 B 106:02

9 145 HUN Hungary 126:27
Vanda Kinde 53:37 14 C 53:37 14
Reka Zempleni 34:16 4 C 87:53 11
Krisztina Toth 38:34 7 A 126:27

W18E
3400/190/15

1 192 CZE Czech Rep. 93:04
Denisa Kosová 31:35 4 BCC 31:35 4
Karolina Teplá 30:52 1 62:27 1
Madla Svobodná 30:37 2 93:04
2 203 LAT Latvia 99:38
Ance Rusova 31:36 5 31:36 5
Mara Peilane 35:32 6 67:08 3
Sabine Tilta 32:30 7 99:38
3 194 RUS Russia 99:57
Zhemal Garaeva 31:49 7 31:49 7
Daria Maslennikova 34:05 3 65:54 2
Elizaveta Davydova 34:03 9 99:57

6 204 HUN Hungary 100:51
Filomena Kovacs 31:48 6 31:48 6
Monika Szokol 37:32 8 69:20 6
Reka Toth 31:31 6 100:51


M16E
4100/240/17

1 163 CZE Czech Rep. 102:49
Michal Hubácek 34:47 1 BA 34:47 1
Marek Schuster 33:48 1 BA 68:35 1
Filip Hadac 34:14 3 AA 102:49
2 173 SUI Switzerland 110:37
Alexandre Lebet 36:34 4 BA 36:34 4
Simon Wenger 40:31 5 CA 77:05 4
Florian Schneider 33:32 2 CA 110:37
3 171 UKR Ukraine 111:49
Mykyta Sokolskyy 37:47 7 CB 37:47 7
Oleksiy Byshevets` 41:02 6 BA 78:49 6
Volodymyr Selezn`ov 33:00 1 AA 111:49

13 166 HUN Hungary 146:49
Attila Nagy 44:49 20 BA 44:49 20
Marton Kazal 41:34 7 AA 86:23 11
Marcell Horvath 60:26 19 BA 146:49

M18E
(4800/285/21)

1 108 CZE Czech Rep. 119:28
Jirí Necas 40:07 10 40:07 10
Jirí Valenta 41:42 3 81:49 5
Daniel Wolf 37:39 1 119:28
2 113 RUS Russia 120:09
Dmitry Danil`chenkov 39:03 7 39:03 7
Gleb Tikhonov 42:55 6 81:58 6
Aurel Pleshkan 38:11 2 120:09
3 101 EST Estonia 122:25
Raido Mitt 38:58 5 38:58 5
Tauno Tiirats 42:34 4 81:32 3
Kenny Kivikas 40:53 4 122:25

14 125 HUN Hungary 140:19
Geza Jenes 49:14 19 49:14 19
Abel Gyorgyi 49:01 18 98:15 17
Mate Baumholczer 42:04 5 140:19


Pontverseny
Hosszútáv Váltó Sprint Össz.
1
CZE
661
500
589
1750
2
SUI
576
400
664
1640
3
RUS
512
270
344
1126
4
AUT
326
315
427
1068
5
LAT
395
240
306
941
6 HUN 398 210 330 938
7
POL
298
185
289
772
8
UKR
350
210
207
767
9
GBR
216
235
285
736
10
GER
270
190
228
688


20. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. július 5-12.
Trentino, Olaszország

Rövidtáv
Nők

Imér-Mezzano
2500 m / 80 m / 21
120 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 13:34
2. Ida Bobach DEN 14:02
2. Tereza Novotna CZE 14:02
4. Fiona Kirk SUI 14:15
5. Mari Jevne Arnesen NOR 14:16
6. Sarina Jenzer SUI 14:26
54. Péley Dorottya HUN 16:18
65. Bertóti Regina HUN 16:50
96. Györgyi Csenge HUN 19:23
Férfiak

Imér-Mezzano
3100 m / 90 m / 24
170 induló

1. Matthias Kyburz SUI 14:43
2. Milos Nykodym CZE 14:56
3. Martin Hubmann SUI 14:58
4. Florion Howald SUI 15:00
5. Sören Bobach DEN 15:01
6. Severin Howald SUI 15:04
65. Mets Márton HUN 17:05
68. Vellner Gábor HUN 17:13
83. Turcsán Gábor HUN 17:35
106. Bereczki Máté HUN 18:16
108. Fehérvári Zsolt HUN 18:18
122. Györgyi Péter HUN 19:02

Középtáv
Nők

3100 m / 140 m / 15
60 induló

1. Tove Alexandersson SWE 23:24
2. Britt Ingunn Nydal NOR 23:42
3. Ida Bobach DEN 23:59
4. Fiona Kirk SUI 24:11
5. Bettina Aebi SUI 24:54
5. Julia Gross SUI 24:54
52. Péley Dorottya HUN 31:15
Férfiak

4100 m / 190 m / 19
61 induló

1. Olli-Markus Taivainen FIN 26:21
2. Philipp Sauter SUI 27:00
3. Ulf Forseth Indgaard NOR 27:39
4. Martin Hubmann SUI 28:05
5. Sören Bobach DEN 28:24
6. Albin Ridefelt SWE 28:36
Nincs A döntős magyar induló

Normáltáv
Nők

Passo Rolle Sud
5700 m / 275 m / 18
122 induló

1. Ida Bobach DEN 54:12
2. Jenny Lönnkvist SWE 55:33
3. Marika Teini FIN 56:28
4. Elen Katrine Skjerve NOR 56:37
5. Julia Gross SUI 57:41
6. Kristin Löfgren SWE 58:17
43. Péley Dorottya HUN 70:06
61. Bertóti Regina HUN 77:15
87. Györgyi Csenge HUN 96:11
Férfiak

Passo Rolle Sud
9500 m / 440 m / 29
168 induló

1. Gustav Bergman SWE 65:55
2. Sören Bobach DEN 69:19
3. Martin Hubmann SUI 69:25
4. Lauri Sild EST 70:03
5. Rasmus Thrane Hansen DEN 74:56
6. Torgeir Norbech NOR 74:57
80. Bereczki Máté HUN 100:45
102. Fehérvári Zsolt HUN 109:05
105. Mets Márton HUN 110:56
115. Györgyi Péter HUN 116:58
134. Turcsán Gábor HUN 132:53

Váltó

Nők

4.5 km / 210 m / 18
36 váltó

1. SUI Fiona Kirk
Sophie Tritschler
Julia Gross
34:33
37:29
32:40
104:42
2. NOR Britt Ingunn Nydal
Elen Katrine Skjerve
Mari J. Arnesen
33:28
37:19
35:42
106:29
3. DEN Emma Klingenberg
Ida Bobach
Signe Klinting
34:34
36:49
35:16
106:39
20. HUN Tóth Réka
Bertóti Regina
Péley Dorottya
40:15
47:17
37:40
125:12
Férfiak

6.4 km / 285 m / 27
49 váltó

1. SWE Olle Boström
Albin Ridefelt
Gustav Bergman
43:20
44:21
41:10
128:51
2. SUI Philipp Sauter
Matthias Kyburz
Martin Hubmann
44:14
41:46
45:40
129:34
3. DEN Marius T. Adum
Rasmus Thrane Hansen
Sören Bobach
44:52
44:12
42:59
132:03
39. HUN2 Bereczki Máté
Turcsán Gábor
Györgyi Péter
54:28
58:23
59:14
172:05
41. HUN1 Vellner Gábor
Mets Márton
Fehérvári Zsolt
54:16
58:47
62:24
175:27