Kategória szerinti archívum: Ifi EB


11. Ifjúsági Európa Bajnokság

2012. június 29-július 1.
Franciaország, Bugeat
http://www.eyoc2012.fr/

Sprint
Men 16
1. Adrien DELENNE France 11:36
2. Arnaud PERRIN France 11:43
3. Krzysztof RZENCA Poland 11:48
14. Balazs MIAVECZ Hungary 12:31
23. Daniel PEREGI Hungary 13:03
57. Mate DALOS Hungary 14:47
74. Matyas MESZAROS Hungary 16:09
Men 18
1. Tristan BLOEMEN Belgium 12:36
2. Dmitry POLYAKOV Russia 12:41
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 12:43
32. Bertalan KOVACS Hungary 13:39
39. Levente TUGYI Hungary 13:47
53. Daniel FEHERVARI Hungary 14:28
65. Matyas PENTEK Hungary 14:52
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 11:36
2. Paula GROSS Switzerland 11:38
3. Olena POSTELNIAK Ukraine 11:51
33. Csenge VINICZAI Hungary 13:31
43. Eszter LISZKA Hungary 14:05
56. Virag WEILER Hungary 14:28
- Luca SZUROMI Hungary mp
Women 18
1. Ekaterina SAVKINA Russia 11:47
2. Daria KRASILNIKOVA Russia 11:52
3. Liga VALDMANE Latvia 12:09
46. Kinga VARSANYI Hungary 13:56
57. Reka FAGGYAS Hungary 14:37
67. Vanda KINDE Hungary 15:08
Orsolya DENES Hungary mp
Hosszútáv
Men 16
1. Mikkel AAEN Denmark 45:04
2. Arnaud PERRIN France 48:40
3. Thomas KNUDSEN Denmark 48:52
28. Daniel PEREGI Hungary 57:55
30. Matyas MESZAROS Hungary 58:54
32. Balazs MIAVECZ Hungary 59:50
37. Mate DALOS Hungary 62:31
Men 18
1. Marek MINÁR Czech Republic 53:53
2. Eeli VIHOLAINEN Finland 55:12
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 55:58
6. Bertalan KOVACS Hungary 57:05
46. Daniel FEHERVARI Hungary 65:43
47. Matyas PENTEK Hungary 65:53
62. Levente TUGYI Hungary 70:34
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 37:23
2. Anna STICKOVÁ Czech Republic 39:48
3. Hanna MÜLLER  Germany 40:09
5. Luca SZUROMI Hungary 41:48
20. Csenge VINICZZAI Hungary 47:39
36. Virag WEILER Hungary 51:19
59. Eszter LISZKA Hungary 61:43
Women 18
1. Viktoriia SUKHAREVSKA Ukraine 45:59
2. Gunvor Hov HØYDAL Norway 46:33
3. Ellen REINHARD Switzerland 47:57
48. Reka FAGGYAS Hungary 65:20
53. Vanda KINDE Hungary 66:55
56. Kinga VARSANYI Hungary 68:00
67. Orsolya DENES Hungary 72:03
Váltó
M16
1. Poland
Radoslaw PIOTROWSKI
Lukasz WISNIEWSKI
Krzysztof RZENCA
1:50:31
37:03
37:28
36:00
2. Denmark
Thomas KNUDSEN
Martin ILLUM
Mikkel AAEN
1:50:50
37:16
39:16
34:18
3. Czech Republic
Stepán MUDRÁK
Matous FÜRST
Vojtech KETTNER
1:54:21
39:07
39:51
35:23
8. Hungary
Daniel PEREGI
Matyas MESZAROS
Balazs MIAVECZ
2:01:41
42:56
35:43
43:02
 M18
1. Sweden
Assar HELLSTRÖM
Ludvig ÅHLUND
Ludwig LJUNGQVIST
1:49:29
37:58
35:30
36:01
2. Finland
Kristian KANNUS
Eeli VIHOLAINEN
Topi RAITANEN
1:52:56
39:06
39:03
34:47
3. Czech Republic
Jonás HUBÁCEK
Jan GRUNDMANN
Marek MINÁR
1:53:02
38:24
35:46
38:52
6. Hungary
Daniel FEHERVARI
Bertalan KOVACS
Levente TUGYI
2:03:25
38:13
39:58
45:14
W16
1. Czech Republic
Petra HANCOVÁ
Zuzana KOZINOVA
Anna STICKOVÁ
1:32:28
30:31
32:53
29:04
2. Switzerland
Barbara KÖHLE
Sonja BORNER
Paula GROSS
1:33:04
30:45
32:28
29:51
3. France
Solène DROIN
Chloé HABERKORN
Mathlide BODY
1:34:46
30:48
31:25
32:33
5. Hungary
Virag WEILER
Luca SZUROMI
Csenge VINICZZAI
1:39:55
30:55
35:36
33:24
W18
1. Russia
Ekaterina SAVKINA
Daria KOROBEYNIK
Daria KRASILNIKOVA
1:49:41
37:38
35:58
36:05
2. Norway
Andrine BENJAMINSEN
Kaja Winsnes NORDHAGEN
Gunvor Hov HØYDAL
1:49:47
38:04
37:09
34:34
3. Sweden
Tove LAGERBERG
Josefine KLINTBERG
Moa LEIJON-LIND
1:50:04
37:27
35:49
36:48
- Hungary
Vanda KINDE
Reka FAGGYAS
Kinga VARSANYI
mp
42:23
51:20
mp

Az összes eredmény letöltése: eyoc2012 - (tömörített zip file)


10. Ifjúsági Európa Bajnokság

2011. június 23-26.
Csehország, Jindrichuv Hradec

http://eyoc2011.cz/

Sprint
Men 16
1. Atanasov Apostol Bulgaria 12.58,9
2. Aaen Mikkel Denmark 13.16,1
3. Wolowczyk Krzysztof Poland 13.17,7
16. Rácz Sándor Hungary 14.05,5
26. Kovács Bertalan Hungary 14.24,1
37. Hajdu Szása Hungary 14.44,5
42. Miavecz Balázs Hungary 14.52,7
Men 18
1. Parfianowicz Piotr Poland 13.11,2
2. Zernis Rudolfs Latvia 13.16,1
3. Horváth Marcell Hungary 13.36,7
22. Tugyi Levente Hungary 14.37,0
40. Sulyok Ábel Hungary 15.22,4
45. Kazal Márton Hungary 15.46,1
Women 16
1. Müller Sandrine Switzerland 11.35,8
2. Thrane Odum Miri Denmark 11.47,3
3. Grosberga Sandra Latvia 12.01,8
28. Weiler Virág Hungary 13.48,5
35. Szuromi Luca Hungary 14.02,6
56. Liszka Eszter Hungary 14.47,0
77. Faggyas Réka Hungary 17.25,8
Women 18
1. Savkina Ekaterina Russia 13.40,8
2. Fremstad Runa Norway 13.56,5
3. Denisova Anastasia Belarus 13.58,9
34. Varsányi Kinga Hungary 15.11,4
40. Kinde Vanda Hungary 15.28,1
50. Zempléni Réka Hungary 15.43,8
57. Bartus Petra Hungary 16.09,6
Hosszútáv
Men 16
1. Aaen Mikkel Denmark 46.42
2. Bartkevičius Algirdas Lithuania 46.55
3. Mertenat Quentin Switzerland 47.49
13. Hajdu Szása Hungary 51.05
24. Rácz Sándor Hungary 52.36
25. Kovács Bertalan Hungary 52.54
82. Miavecz Balázs Hungary 84.51
Men 18
1. Zernis Rudolfs Latvia 54.59
2. Malmberg Erik Sweden 56.01
3. Niewiedziala Robert Poland 58.03
7. Horváth Marcell Hungary 59.04
12. Kazal Márton Hungary 60.49
54. Tugyi Levente Hungary 71.53
62. Sulyok Ábel Hungary 76.26
Women 16
1. Bořánková Karolína Czech Republic 43.19
2. Falck Weber Amanda Denmark 44.29
3. Štičková Anna Czech Republic 45.22
14. Faggyas Réka Hungary 50.52
16. Weiler Virág Hungary 51.08
19. Szuromi Luca Hungary 52.30
40. Liszka Eszter Hungary 58.26
Women 18
1. Sandberg Frida Sweden 48.41
2. Polishchuk Mariya Ukraine 49.21
3. Arbter Anja Austria 51.50
24. Zempléni Réka Hungary 57.57
34. Kinde Vanda Hungary 60.34
38. Varsányi Kinga Hungary 62.05
61. Bartus Petra Hungary 68.37
Váltó
M16
1. Denmark
Knudsen Thomas
Maag Magnus
Aaen Mikkel
115.08
41.01
40.39
33.28
2. Lithuania
Tirlikas Martynas
Nakvosas Gytis
Bartkevičius Algirdas
120.17
40.04
46.48
33.25
3. Czech Republic
Šňupárek Václav
Hubáček Jonáš
Pavlovec Jan
121.33
43.20
42.23
35.50
6. Hungary
Rácz Sándor
Hajdu Szása
Kovács Bertalan
127.52
40.04
46.23
41.25
 M18
1. Czech Republic 
Kubelka Tomáš
Minář Marek
Chloupek Adam
128.18
43.27
44.38
40.13
2. Sweden
Aldén Niklas
Johansson Anton
Malmberg Erik
128.24
43.57
42.43
41.44
3. Russia
Makeichik Aleksandr
Kozyrev Andrey
Kuchmenko Ivan
129.26
45.23
44.59
39.04
7. Hungary
Horváth Marcell
Kazal Márton
Sulyok Ábel
138.32
47.21
43.06
48.05
W16
1. Czech Republic
Svobodová Lenka
Bořánková Karolína
Štičková Anna
100.15
31.19
38.32
30.24
2. France
Clouard Lucile
Poirot Delphine
Haberkorn Chloé
105.56
37.35
36.26
31.55
3. Switzerland
Gross Paula
Ullmann Kerstin
Müller Sandrine
109.26
36.46
41.40
31.00
11. Hungary
Weiler Virág
Faggyas Réka
Szuromi Luca
127.29
35.00
53.28
39.01
W18
1. Czech Republic
Šimková Johanka
Kochová Nikola
Horčičková Vendula
123.08
39.26
47.21
36.21
2. Norway
Nordbye Nybo Marie
Ulvensoen Anna
Fremstad Runa
125.05
41.14
45.27
38.24
3. Austria
Nilsson-Simkovics Anna
Pacher Lisa
Arbter Anja
125.08
38.21
49.00
37.47
12. Hungary
Varsányi Kinga
Kinde Vanda
Zempléni Réka
149.56
44.11
59.07
46.38

Az összes eredmény letöltése: eyoc2011 – (tömörített zip file)


9. Ifjúsági Európa Bajnokság

július 1-4.
Soria, Spanyolország

http://www.eyoc2010.com/

Sprint
Men16
1. Parfianowicz, Piotr POLAND 12:26
2. Nřrskov, Thor DENMARK 13:05
3. Denzler, Severin SWITZERLAND 13:22
18. Kazal, Márton HUNGARY 14:14
42. Péntek, Mátyás HUNGARY 15:08
45. Csöngei, Dávid Máté HUNGARY 15:19
52. Kovács, Bertalan HUNGARY 15:30
Men18
1. Schuster, Marek CZECH REPUBLIC 13:54
2. Schneider, Florian SWITZERLAND 14:07
3. Hubácek, Michal CZECH REPUBLIC 14:15
4. Baumholczer, Máté HUNGARY 14:20
23. Horváth, Marcell HUNGARY 15:21
28. Péley, Domokos HUNGARY 15:25
83. Nagy, Attila HUNGARY 17:45
Women16
1. Müller, Sandrine SWITZERLAND 13:01
2. Polishchuk, Mariya UKRAINE 13:25
3. Holer, Lisa SWITZERLAND 13:34
3. Garcia Castro, Marina SPAIN 13:34
8. Kinde, Vanda HUNGARY 14:21
19. Varsányi, Kinga HUNGARY 15:25
39. Weiler, Virág HUNGARY 16:09
60. Faggyas, Réka HUNGARY 17:22
Women18
1. Aebi, Marion SWITZERLAND 12:33
2. Maurset, Silje U NORWAY 13:26
3. Haikonen, Henna-Riikka FINLAND 13:28
19. Kovács, Filoména HUNGARY 14:28
56. Zempléni, Réka HUNGARY 15:56
60. Szokol, Mónika HUNGARY 16:07
69. Tóth, Krisztina HUNGARY 16:58
Hosszútáv
Men16
1. Piotr Parfianowicz POLAND 53:59
2. Márton Kazal HUNGARY 54:16
3. Marek Minár CZECH REPUBLIC 55:36
3. Alexander Makeychik RUSSIA 55:36
61. Bertalan Kovács HUNGARY 1:18:37
72. Dávid Máté Csöngei HUNGARY 1:26:15
Mátyás Péntek HUNGARY dns
Men18
1. Jon A Osmoen NORWAY 57:17
2. Max Peter Beijmer SWEDEN 58:18
3. Hĺkon Westergĺrd NORWAY 58:44
10. Marcell Horváth HUNGARY 1:00:17
11. Máté Baumholczer HUNGARY 1:00:26
32. Domokos Péley HUNGARY 1:07:40
42. Attila Nagy HUNGARY 1:09:54
Women16
1. Katerina Chromá CZECH REPUBLIC 45:30
2. Lisa Holer SWITZERLAND 45:52
3. Lucy Butt GREAT BRITAIN 48:56
37. Virág Weiler HUNGARY 1:01:56
49. Vanda Kinde HUNGARY 1:07:10
57. Réka Faggyas HUNGARY 1:10:55
60. Kinga Varsányi HUNGARY 1:12:04
Women18
1. Franziska Dörig SWITZERLAND 51:24
2. Andra Cecilia Anghel ROMANIA 53:00
3. Silje U Maurset NORWAY 53:59
12. Filoména Kovács HUNGARY 56:25
55. Réka Zempléni HUNGARY 1:10:00
56. Mónika Szokol HUNGARY 1:12:07
66. Krisztina Tóth HUNGARY 1:27:57

Váltó

M16 (26)
1. DENMARK DENMARK 1:43:46
JOAKIM SEHESTED DIE 36:55
JONAS FALCK WEBER 35:14
THOR NORSKOV 31:37
2.. LATVIA LATVIA 1:45:21
GATIS BEREZNOJS 40:04
VALTERS LUBNSKIS 35:19
RUDOLFS ZERNIS 29:58
3. RUSSIA RUSSIA 1:45:52
ALEXANDER LIKHNEVSKIY 37:37
IVAN KUCHMENKO 33:35
ALEXANDER MAKEYCHIK 34:40
8. HUNGARY HUNGARY 1:52:46
MATYAS PENTEK 36:42
BERTALAN KOVACS 38:47
MARTON KAZAL 37:17
M18 (33)
1. NORWAY NORWAY 1:57:23
SIMEN AAMODT 41:02
JON A OSMOEN 40:16
HAKON WESTERGARD 36:05
2. SWEDEN SWEDEN 1:58:06
BERZELL LOVE 41:52
WANGDAHL JENS 39:22
BEIJMER MAX PETER 36:52
3. AUSTRIA AUSTRIA 1:59:27
SCHIEL PHILIPP 41:01
HABENICHT TOBIAS 37:50
SCHARNAGL LUKAS 40:36
5. HUNGARY HUNGARY 2:03:24
DOMOKOS PELEY 42:29
MARCELL HORVATH 42:43
MATE BANMHOLCRER 38:12
W16 (22)
1. SWITZERLAN SWITZERLAND 1:29:40
RAHEL BERTSCHI 31:38
LISA HOLER 30:30
SANDRINE MULLER 27:32
2. CZECH REP. CZECH REP. 1:37:38
LENKA SVOBODOVA 31:06
KAROLINA BORANKOVA 35:44
KATERINA CHROMA 30:48
3. DENMARK DENMARK 1:39:53
MIRI THRANE ODUM 31:12
CECILIE FRIBERG KLYSNER 35:38
CAMILLA BEVENSEE 33:03
7. HUNGARY HUNGARY 1:47:06
VIRAG WEILER 32:01
KINGA VARSANYI 39:42
VANDA KINDE 35:23
W18 (26)
1. CZECH REP. CZECH REP. 1:54:01
MARKETA POLOPRUTSKA 38:38
TEREZA SVOBODNA 37:57
PETRA PAVLOVCOVA 37:26
2. FINLAND FINLAND 1:57:27
HENNA-RIIKKA HAIKONEN 36:58
ESSI HIETAOJA 40:36
SONJA LIUKKONEN 39:53
3. POLAND POLAND 1:57:28
NATALIA EWIAKC 38:52
HANNA KLIMKOWSKA 37:58
ANNA MARAWSKA 40:38
9. HUNGARY HUNGARY 2:03:20
FILOMENA KOVACS 46:09
MONIKA SZOKOL 39:34
REKA ZEMPLENI 37:37

Az összes eredmény letöltése: eyoc2010 – (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Hosszútáv

Térkép: La Cruz de Piedra, Ma: 1:10.000, 5m-es alapszintköz.
Terep: 70%-ban jól futható, tiszta fenyőerdő, kisebb részben zöld. Helyenként sziklacsoportok és kövek. Tengerszint feletti magasság 1100 m.
Minta:A terep északi részével érintkező (átfedésben lévő?) részletek: térkép 1, térkép 2,

long1

larga01

long2

larga02

Váltó

Térkép: Valonsandero-Oeste, Ma: 1:10.000, 5m-es alapszintköz.
Terep: Nyílt, ligetes terület, részletgazdag, párhuzamosan futó sziklaformációkkal. A terület nagy része kiváló futhatóságú.
Minta: egy kis mértékben hasonló (nyílt) terep.

long1

larga01

long2

larga02

Sprint

Térkép: Soria, Ma: 1:5.000, 2,5m-es alapszintköz.
Terep: Soria belterülete és környéke, változatos futhatóságú park/ligetes és város, közepesen szintes, sok tereptárgy.

long1

larga01

long2

larga02


8. Ifjúsági Európa Bajnokság

2009. július 2-5.
Kopaonik, Szerbia


Sprint
W16E (1520/45/13)

1 365 Sandrine Müller SUI Switzerland 9:11
2 339 Yulia Shutkovskaya RUS Russia 9:15
3 344 Lisa Holer SUI Switzerland 9:47

25 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 11:37
40 360 Reka Zempleni HUN Hungary 12:46
46 350 Krisztina Toth HUN Hungary 13:11
51 309 Vanda Kinde HUN Hungary 13:26

W18E (1740/50/15)

1 262 Maren Haverstad NOR Norway 10:55
2 235 Karolina Teplá CZE Czech Rep. 11:23
3 266 Sigrid Ruul EST Estonia 11:35

4 257 Reka Toth HUN Hungary 11:41
40 211 Monika Szokol HUN Hungary 14:26
44 227 Luca Lajos HUN Hungary 14:46
78 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 20:18


M16E (1760/45/15)

1 113 Andrey Kozyrev RUS Russia 8:34
2 157 Florian Schneider SUI Switzerland 9:33
2 160 Andriy Polovinko UKR Ukraine 9:33

9 124 Attila Nagy HUN Hungary 10:11
11 141 Marcell Horvath HUN Hungary 10:27
45 170 Marton Kazal HUN Hungary 12:07
50 104 Abel Sulyok HUN Hungary 12:29

M18E (1940/60/19)

1 91 Antonio Martinez Pérez ESP Spain 10:49
2 73 Andreas Boesen DEN Denmark 10:59
3 87 Jirí Necas CZE Czech Rep. 11:15

25 34 Matyas Kinde HUN Hungary 12:54
34 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 13:13
35 14 Geza Jenes HUN Hungary 13:17
73 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 15:47 4:58

Hosszútáv

Jankova Bara

W16E (4540/245/15)

1 356 Vendula Horcicková CZE Czech Rep. 42:13
2 317 Petra Pavlovcová CZE Czech Rep. 42:23
3 320 Ekaterina Savkina RUS Russia 42:29

19 360 Reka Zempleni HUN Hungary 50:12
26 350 Krisztina Toth HUN Hungary 52:47
31 322 Kinga Varsanyi HUN Hungary 54:15
46 309 Vanda Kinde HUN Hungary 59:12

W18E (5460/320/18)

1 250 Frida Lönnberg FIN Finland 53:09
2 228 Anne Tine Markseth NOR Norway 53:38
3 262 Maren Haverstad NOR Norway 54:36

9 257 Reka Toth HUN Hungary 59:43
17 263 Filomena Kovacs HUN Hungary 1:02:16
44 211 Monika Szokol HUN Hungary 1:11:01
227 Luca Lajos HUN Hungary mp


M16E (6590/360/20)

1 143 Filip Hadac CZE Czech Rep. 50:57
2 184 Piotr Parfianowicz POL Poland 52:20
3 168 Thor Nørskov DEN Denmark 52:36

6 170 Marton Kazal HUN Hungary 53:40
13 141 Marcell Horvath HUN Hungary 57:00
32 104 Abel Sulyok HUN Hungary 1:05:15
51 124 Attila Nagy HUN Hungary 1:11:16

M18E (8190/415/22)

1 72 Robert Merl AUT Austria 1:00:25
2 92 Mate Baumholczer HUN Hungary 1:02:52
3 29 Felix Haller SUI Switzerland 1:02:53

46 67 Abel Gyorgyi HUN Hungary 1:14:15
56 34 Matyas Kinde HUN Hungary 1:16:57
69 14 Geza Jenes HUN Hungary 1:26:39

Váltó

Markov Kamen

W16E
3000/165/15

1 144 SUI Switzerland 96:16
Sandrine Müller 30:55 1 B 30:55 1
Marion Aebi 36:48 7 A 67:43 2
Lisa Holer 28:33 1 B 96:16
2 139 CZE Czech Rep. 98:56
Markéta Novotná 32:45 2 B 32:45 2
Petra Pavlovcová 33:29 2 A 66:14 1
Vendula Horcicková 32:42 3 B 98:56
3 137 AUT Austria 106:02
Anna Simkovics 35:44 5 C 35:44 5
Lisa Pacher 40:23 9 A 76:07 5
Anja Arbter 29:55 2 B 106:02

9 145 HUN Hungary 126:27
Vanda Kinde 53:37 14 C 53:37 14
Reka Zempleni 34:16 4 C 87:53 11
Krisztina Toth 38:34 7 A 126:27

W18E
3400/190/15

1 192 CZE Czech Rep. 93:04
Denisa Kosová 31:35 4 BCC 31:35 4
Karolina Teplá 30:52 1 62:27 1
Madla Svobodná 30:37 2 93:04
2 203 LAT Latvia 99:38
Ance Rusova 31:36 5 31:36 5
Mara Peilane 35:32 6 67:08 3
Sabine Tilta 32:30 7 99:38
3 194 RUS Russia 99:57
Zhemal Garaeva 31:49 7 31:49 7
Daria Maslennikova 34:05 3 65:54 2
Elizaveta Davydova 34:03 9 99:57

6 204 HUN Hungary 100:51
Filomena Kovacs 31:48 6 31:48 6
Monika Szokol 37:32 8 69:20 6
Reka Toth 31:31 6 100:51


M16E
4100/240/17

1 163 CZE Czech Rep. 102:49
Michal Hubácek 34:47 1 BA 34:47 1
Marek Schuster 33:48 1 BA 68:35 1
Filip Hadac 34:14 3 AA 102:49
2 173 SUI Switzerland 110:37
Alexandre Lebet 36:34 4 BA 36:34 4
Simon Wenger 40:31 5 CA 77:05 4
Florian Schneider 33:32 2 CA 110:37
3 171 UKR Ukraine 111:49
Mykyta Sokolskyy 37:47 7 CB 37:47 7
Oleksiy Byshevets` 41:02 6 BA 78:49 6
Volodymyr Selezn`ov 33:00 1 AA 111:49

13 166 HUN Hungary 146:49
Attila Nagy 44:49 20 BA 44:49 20
Marton Kazal 41:34 7 AA 86:23 11
Marcell Horvath 60:26 19 BA 146:49

M18E
(4800/285/21)

1 108 CZE Czech Rep. 119:28
Jirí Necas 40:07 10 40:07 10
Jirí Valenta 41:42 3 81:49 5
Daniel Wolf 37:39 1 119:28
2 113 RUS Russia 120:09
Dmitry Danil`chenkov 39:03 7 39:03 7
Gleb Tikhonov 42:55 6 81:58 6
Aurel Pleshkan 38:11 2 120:09
3 101 EST Estonia 122:25
Raido Mitt 38:58 5 38:58 5
Tauno Tiirats 42:34 4 81:32 3
Kenny Kivikas 40:53 4 122:25

14 125 HUN Hungary 140:19
Geza Jenes 49:14 19 49:14 19
Abel Gyorgyi 49:01 18 98:15 17
Mate Baumholczer 42:04 5 140:19


Pontverseny
Hosszútáv Váltó Sprint Össz.
1
CZE
661
500
589
1750
2
SUI
576
400
664
1640
3
RUS
512
270
344
1126
4
AUT
326
315
427
1068
5
LAT
395
240
306
941
6 HUN 398 210 330 938
7
POL
298
185
289
772
8
UKR
350
210
207
767
9
GBR
216
235
285
736
10
GER
270
190
228
688


7. Ifjúsági Európa Bajnokság

2008. október 10-12.
Oberaargau-Solothurn, Svájc



Sprint
Solothurn
W16E (2.1 km / 40 m / 14)

1  Novotna, Tereza    Czech Republic 11:01
2  Klingenberg, Emma       Denmark 11:09
3  Aebi, Marion       Switzerland 11:38

31  Kovacs, Filomena       Hungary 13:08
40  Szokol, Monika    Hungary 13:23
55  Lajos, Luca       Hungary 13:45
74  Zempleni, Reka    Hungary 15:36

W18E (2.2 km / 45 m / 17)

1  Jenzer, Sarina     Switzerland 12:15
2  Tikhonova, Anastasia    Russia 12:24
3  Tritschler, Sophie      Switzerland 12:31

32  Toth, Reka  Hungary 13:46
35  Bertoti, Regina  Hungary 14:01
53  Zsigmond, Vanda  Hungary 14:51
56  Tibay, Ilona      Hungary 15:07


M16E (2.4 km / 50 m / 17)

1  Prunsche, Christoph           Germany 11:22
2  Parfianowicz, Piotr              Poland 11:24
3  Baumholczer, Mate             Hungary 11:27

15  Horvath, Marcell    Hungary 11:55
23  Tolgyesi, Akos       Hungary 12:16
38  Kazal, Marton        Hungary 12:32

M18E (2.6 km / 60 m / 21)

1  Jones, Kristian    Great Britain 12:05
2  Thrane Hansen, Rasmus  Denmark 12:17
3  Bjugan, Mathias    Norway 12:28

6  Vellner, Gabor     Hungary 12:38
42  Kinde, Matyas     Hungary 13:49
64  Fehervari, Zsolt       Hungary 14:21
Bereczki, Mate  Hungary mp

Hosszútáv
Martinsflue
W16E (5.6 km / 170 / 17)

1. Emma Klingenberg Denmark 39:02
2. Vendula Horcickova Czech Republic 43:29
3. Mirjam Hellmüller Switzerland 44:18

7. Reka Zempleni Hungary 46:33
18. Filomena Kovacs Hungary 48:59
49. Luca Lajos Hungary 55:08
66. Monika Szokol Hungary 59:39

W18E (6.7 km / 290 m / 24)

1. Ida Bobach Denmark 53:36
2. Venla Niemi Finland 53:41
3. Signe Klinting Denmark 53:49

33. Reka Toth Hungary 1:05:04
38. Ilona Tibay Hungary 1:05:57
44. Vanda Zsigmond Hungary 1:07:44
53. Regina Bertoti Hungary 1:09:20


M16E (6.9 km / 290 m / 22)

1. Jan Petrzela Czech Republic 41:27
2. Marius Thrane Ödum Denmark 43:48
3. Michal Olejnik Poland 45:32
4. Mate Baumholczer Hungary 46:00

17. Marcell Horvath Hungary 48:10
40. Akos Tolgyesi Hungary 54:22
62. Marton Kazal Hungary 57:52

M18E (8.5 km / 375 m / 29)

1. Matthias Kyburz Switzerland 53:28
2. Lucas Basset France 53:38
3. Lauri Sild Estonia 54:40

46. Gabor Vellner Hungary 1:06:01
48. Zsolt Fehervari Hungary 1:06:13
62. Mate Bereczki Hungary 1:09:18
73. Matyas Kinde Hungary 1:12:00

Váltó
Langenthal Ost
W16E

1 13 Denmark 115:00
Stine Bagger Hagner 92 35:36 1 C 1 35:36 1
Astrid Ank Jörgensen 93 44:42 8 A 3 80:18 3
Emma Klingenberg 92 34:42 2 B 1 115:00
2 1 Austria 116:12
Julia Bauer 92 35:44 2 A 1 35:44 2
Anna Simkovics 93 44:31 7 B 2 80:15 2
Anja Arbter 93 35:57 4 A 1 116:12
3 12 Germany 116:22
Susen Lösch 93 37:23 5 B 1 37:23 5
Anna Biller 92 42:58 4 C 1 80:21 4
Resi Rathmann 93 36:01 5 A 2 116:22

12 6 Hungary 131:19
Luca Lajos 92 38:20 11 A 3 38:20 11
Reka Zempleni 93 53:02 18 C 3 91:22 16
Filomena Kovacs 92 39:57 12 B 4 131:19

W18E

1 210 Denmark 122:28
Marie Hauerslev 90 40:16 7 A 2 40:16 7
Ida Bobach 91 46:35 3 A 1 86:51 4
Signe Klinting 90 35:37 1 B 1 122:28
2 217 Switzerland 124:13
Bettina Aebi 90 39:48 2 A 1 39:48 2
Sarina Jenzer 91 44:38 2 B 1 84:26 2
Isabelle Feer 90 39:47 6 C 1 124:13
3 215 Czech Republic 125:13
Denisa Kosova 91 40:04 5 A 2 40:04 5
Adélka Jakobova 90 44:15 1 B 1 84:19 1
Verka Müllerova 90 40:54 9 C 3 125:13

15 206 Hungary 150:09
Reka Toth 91 45:58 17 B 7 45:58 17
Vanda Zsigmond 90 51:18 11 A 2 97:16 11
Ilona Tibay 90 52:53 20 C 5 150:09


M16E
1 106 Russia 121:59
Petr Sukharev 92 41:11 4 A 1 41:11 4
Gleb Tikhonov 92 41:49 3 C 1 83:00 3
Ivan Khokhlovskiy 92 38:59 4 B 1 121:59
2 116 Latvia 124:21
Mikus Zvirbulis 92 41:43 8 A 4 41:43 8
Karlis Baltacis 92 41:06 1 B 1 82:49 2
Reinis Grende 92 41:32 11 C 1 124:21
3 119 Czech Republic 127:39
Filip Hadac 93 41:05 1 C 1 41:05 1
Stanislav Mokry 92 44:52 7 B 1 85:57 4
Jan Petrzela 92 41:42 12 A 2 127:39

6 121 Hungary 129:34
Marcell Horvath 93 43:21 11 A 2 43:21 11
Akos Tolgyesi 92 44:50 6 B 2 88:11 6
Mate Baumholczer 92 41:23 10 C 2 129:34

M18E
1 321 Estonia 135:17
Raido Mitt 91 43:43 1 A 3 43:43 1
Lauri Sild 90 47:32 1 A 1 91:15 1
Kenny Kivikas 91 44:02 7 A 1 135:17
2 308 Switzerland 136:45
Nicolai Stucki 90 43:50 3 C 2 43:50 3
Florian Howald 91 51:36 6 A 1 95:26 4
Matthias Kyburz 90 41:19 3 B 1 136:45
3 302 Denmark 136:55
Andreas Boesen 91 45:02 10 A 2 45:02 10
Sören Schwatz Sörensen 90 52:06 9 C 3 97:08 8
Rasmus Thrane Hansen 90 39:47 1 B 1 136:55

304 Hungary mp
Zsolt Fehervari 90 62:42 30 B 9 62:42 30
Mate Bereczki 90 mp A
Gabor Vellner 90 mp A


Pontverseny
Hosszútáv Váltó Sprint Össz.
1
Denmark 408 360 380
1148
2
Czech Republic 424 335 380
1139
3
Switzerland 410 305 419
1134
4
Russia 283 325 338
946
5
Poland 275 230 311
816
6
France 294 285 204
783
7
Germany 274 240 250
764
8
Great Britain 260 235 261
756
9
Austria 272 245 215
732
10
Estonia 224 260 231
715


6. Ifjúsági Európa Bajnokság

2007. június 29 július-2.
Eger, Magyarország


Sprint
Eger, Dobó-tér
W16E
1 Mirjam Pfister SUI Switzerland 12:52
2 Adélka Indráková CZE Czech Republic 13:18
3 Réka Tóth HUN Hungary 13:21

5 Filoména Kovács HUN Hungary 13:46
30 Brigitta Koós HUN Hungary 15:07
65 Mónika Szokol HUN Hungary 18:26

W18E
1 Monika Gajda POL Poland 13:23
2 Hanna Wisniewska POL Poland 13:45
3 Dorottya Péley HUN Hungary 13:52

18 Vanda Zsigmond HUN Hungary 14:35
25 Ilona Tibay HUN Hungary 15:00
51 Regina Bertóti HUN Hungary 16:34


M16E
1 Štipán Zimmermann CZE Czech Republic 12:04
2 Robert Merl AUT Austria 12:37
3 Lucas Basset FRA France 12:44

4 Máté Baumholczer HUN Hungary 12:49
26 Mátyás Kinde HUN Hungary 14:26
36 Ákos Tölgyesi HUN Hungary 14:41
47 Géza Jenes HUN Hungary 15:08

M18E
1 Diogo Miguel POR Portugal 13:41
2 Leo Laakkonen FIN Finland 13:47
3 Arturs Paulins LAT Latvia 14:03

9 Gábor Vellner HUN Hungary 14:22
16 Attila Kaló HUN Hungary 14:48
20 Gábor Turcsán HUN Hungary 14:54
23 Máté Györgyi HUN Hungary 14:56

Hosszútáv
Rejtek
W16E
1 Hanna Rudakouskaya BLR Belarus 39:33
2 Adélka Indráková CZE Czech Republic 40:49
3 Tatyiana Repina RUS Russia 41:27

22 Réka Tóth HUN Hungary 47:23
25 Brigitta Koós HUN Hungary 47:40
41 Mónika Szokol HUN Hungary 51:36
Filoména Kovács HUN Hungary mp

W18E
1 Marika Teini FIN Finland 51:46
2 Tereza Petrželová CZE Czech Republic 52:16
3 Bettina Aebi SUI Switzerland 53:44

7 Dorottya Péley HUN Hungary 58:45
52 Ilona Tibay HUN Hungary 75:00
56 Csenge Györgyi HUN Hungary 77:43
Vanda Zsigmond HUN Hungary mp


M16E
1 Lucas Basset FRA France 40:51
2 Dmitriy Nakonechnyy RUS Russia 41:36
3 Jan Petržela CZE Czech Republic 42:11

14 Mátyás Kinde HUN Hungary 47:44
24 Máté Baumholczer HUN Hungary 51:23
25 Ákos Tölgyesi HUN Hungary 51:42
26 Géza Jenes HUN Hungary 51:44

M18E
1 Jakub Zimmermann CZE Czech Republic 53:02
2 Yury Tambasau BLR Belarus 53:37
3 Théo Fleurent FRA France 55:36

23 Gábor Turcsán HUN Hungary 60:42
39 Márton Mets HUN Hungary 64:05
56 Gábor Vellner HUN Hungary 68:43
72 Máté Györgyi HUN Hungary 78:24

Váltó
Nők
W16E

1 101 CZE Czech Republic CZE 86:37
Novotna Tereza 28:37
Kubatova Zuzana 31:04
Indrakova Adela 26:56

2 103 SUI Switzerland SUI 87:55
Roos Elena 29:12
Pfister Mirjam 28:24
Jenzer Sarina 30:19

3 102 RUS Russia RUS 95:43
Sabirova Alina 34:31
Kozlova Natalia 32:41
Repina Tatyiana 28:31

7 104 HUN Hungary HUN 102:38
Kovács Filoména 33:08
Koós Brigitta 38:15
Tóth Réka 31:15

W18E

1 304 SUI Switzerland SUI 105:32
Aebi Bettina 34:52
Fässler Mirjam 38:09
Feer Isabelle 32:31

2 313 RUS Russia RUS 106:58
Vinogradova Natalia 35:02
Molotkova Margarita 38:02
Tikhonova Anastasia 33:54

3 303 CZE Czech Republic CZE 107:33
Jakobova Adelka 37:06
Madlova Vera 35:50
Petrzelova Tereza 34:37

7 302 HUN Hungary HUN 116:09
Tibay Ilona 39:05
Zsigmond Vanda 39:44
Péley Dorottya 37:20

Férfiak
M16E

1 216 CZE Czech Republic CZE 106:32
Petrzela Jan 33:36
Kantor Ondrej 36:57
Zimmermann Stepan 35:59

2 203 EST Estonia EST 106:41
Mitt Raido 33:49
Tiirats Tauno 40:03
Kivikas Kenny 32:49

3 221 ESP Spain ESP 115:23
Martinez Perez Antonio 33:50
Rafols Perramon Pol 43:55
Serrallonga Arqués Marc 37:38

9 204 HUN Hungary HUN 127:34
Baumholczer Máté 43:18
Kinde Mátyás 42:19
Jenes Géza 41:57

M18E

1 403 CZE Czech Republic CZE 113:35
Adam Dusilek 36:41
Nykodym Milos 36:42
Zimmermann Jakub 40:12

2 427 SUI Switzerland SUI 113:53
Hohl Christian 41:09
Stucki Nicolai 38:35
Kyburz Matthias 34:09

3 425 FIN Finland FIN 114:58
Niemi Vili 42:26
Istolahti Tuomo 37:21
Laakkonen Leo 35:11

14 404 HUN Hungary HUN 129:49
Turcsán Gábor 40:14
Györgyi Máté 42:32
Vellner Gábor 47:03


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 442 448 485
1375
2
Switzerland
358.5
323
415
1096.5
3
Russia
278.5
348
340
966.5
4
Poland
356.5
263.5
270
890
5
Hungary
377.5
242
235
854.5
6
Estonia
279.5
289
270
838.5
7
Germany
250.5
279
275
804.5
8
France
237.5
325
230
792.5
9
Austria
305
252
170
727
10
Latvia
233.5
286
175
694.5


5. Ifjúsági Európa Bajnokság

2006. június 29 – július 2.
Skofja Loka, Szlovénia


Sprint
W16E
1. Jakobová, Adéla CZE 11:35,5
2. Müllerová, Vera CZE 11:47,6
3. Matter, Ladina SUI 11:58,9

24. Bertóti, Regina HUN 13:25,6
25. Tibay, Ilona HUN 13:28,6
29. Zsigmond, Vanda HUN 13:37,9
45. Koós, Brigitta HUN 14:38,5

W18E
1 Procházková, Michaela CZE 12:08,3
2 Oleynichenkova, Nina RUS 12:41,8
3 Leloup, Marine FRA 12:44,3

11 Öry, Eszter HUN 13:20,9
23 Péley, Dorottya HUN 13:53,4
25 Máthé, Fanni HUN 14:00,7
36 Koós, Diána HUN 14:20,6


M16E
1 Kyburz, Matthias SUI 11:08,9
2 Martinez, Antoniio ESP 11:26,1
3 Hewelt, Maciej POL 11:35,4

22 Pongrácz, Ervin HUN 12:27,3
36 Kovács, Boldizsár HUN 13:11,8
46 Vellner, Gábor HUN 13:45,8
60 Bereczki, Máté HUN 15:03,8

M18E
1 Sirakov, Ivan BUL 11:26,6
2 Liljequist, Erik SWE 11:30,6
3 Navarro, Francisco ESP 11:42,1

22 Kerényi, Máté HUN 12:33,7
32 Turcsán, Gábor HUN 12:45,6
42 Lenkei, Zsolt HUN 13:00,6
43 Szabó, András HUN 13:01,4

Hosszútáv
W16E
1 Fershalova, Karina RUS 0:34:21
2 Tibay, Ilona HUN 0:37:45
3 Jakobová, Adéla CZE 0:37:46

15 Bertóti, Regina HUN 0:43:16
21 Zsigmond, Vanda HUN 0:45:29
37 Koós, Brigitta HUN 0:54:51

W18E
1 Mádlová, Vera CZE 0:52:31
2 Oleynichenkova, Nina RUS 0:55:57
3 Bjorgul, Ida Marie N NOR 0:56:00

19 Péley, Dorottya HUN 1:04:18
27 Öry, Eszter HUN 1:06:20
30 Koós, Diána HUN 1:07:40
51 Máthé, Fanni HUN 1:17:19

M16E
1 Sild, Lauri EST 0:51:12
2 Friedrichs, Bjarne GER 0:52:01
3 Pawlak, Bartosz POL 0:52:54

15 Pongrácz, Ervin HUN 0:59:33
43 Kovács, Boldizsár HUN 1:15:18
46 Bereczki, Máté HUN 1:17:51
54 Vellner, Gábor HUN 1:25:14

M18E
1 Wartbichler, Christian AUT 0:55:08
2 Sauter, Philipp SUI 0:56:04
3 Boril, Tomás CZE 0:57:15

7 Kerényi, Máté HUN 0:59:17
24 Lenkei, Zsolt HUN 1:04:15
36 Szabó, András HUN 1:07:20
66 Turcsán, Gábor HUN 1:22:25
Váltó
W16E
1. Czech Republic (1:18:13)
2. Russia (1:20:17)
3. Switzerland (1:25:35)
W18E

1. Norway (1:35:35)
2. Hungary (1:39:46)
3. Czech Republic (1:40:55)
Férfiak
M16E
1. Switzerland (1:30:11)
2. Latvia (1:36:38)
3. Estonia (1:36:53)
M18E
1. Russia (1:57:49)
2. Great Britain (1:59:40)
3. Czech Republic (1:59:55)

Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 455 394 386
1234
2
Russia 364 415 370
1149
3
Switzerland 393 361 350
1104
4
Hungary 251 305 340
896
5
Estonia 279 322 280
881
6
Poland 319 299 255
873
7
France 276 258 295
829
8
Latvia 251 285 270
806
9
Lithuania 180 287 215
682
10
Austria 211 257 205
673


4. Ifjúsági Európa Bajnokság

2005. július 23-26.
Sumperk, Csehország


Sprint
W16E
2.1 km / 20 m / 16
1. Péley Dorottya Hungary 12.01,4
2. Procházková Michaela Czech Republic 12.20,1
3. Hlavová Jindra Czech Republic 12.36,5

24. Zsigmond Vanda Hungary 14.14,6
36. Koós Brigitta Hungary 15.04,2
44. Bertóti Regina Hungary 15.54,8

W18E
2.4 km / 24 m / 16
1. Svobodná Šárka Czech Republic 12.34,4
2. Öry Eszter Hungary 12.37,2
3. Wicha Iwona Poland 12.41,1

22. Máthé Fanni Hungary 14.21,6
29. Hrenkó Ivett Hungary 14.49,1
Tas Kata Hungary DISK


M16E
2.5 km / 34 m / 16
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 11.46,1
2. Jubelis Andris Latvia 12.18,7
3. Dzedavets Yauheni Belarus 12.29,9

25. Turcsán Gábor Hungary 13.25,3
29. Mets Márton Hungary 13.36,0
34. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 13.43,8
42. Kuzman Zsolt Hungary 14.06,6

M18E
2.6 km / 40 m / 17
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 11.47,6
2. Gvildys Jonas Lithuania 11.59,0
3. Seppi Andrea Italy 12.02,0

8. Szabó András Hungary 12.29,0
52. Viczián Péter Hungary 14.30,3
Kerényi Máté Hungary DISK
Lenkei Zsolt Hungary DISK

Hosszútáv
W16E
5,0 km / 185 m / 13
1. Bochenková Ivana Czech Republic 40.54
2. Procházková Michaela Czech Republic 43.14
3. Ukhorskaya Natalia Russia 44.52

10. Péley Dorottya Hungary 50.48
30. Zsigmond Vanda Hungary 60.26
35. Koós Brigitta Hungary 61.41
46. Bertóti Regina Hungary 64.51

W18E
5,9 km / 215 m / 18
1. Oleynichenkova Nina Russia 55.23
2. Doležalová Monika Czech Republic 55.26
3. Machútová Lucie Czech Republic 55.54

32. Hrenkó Ivett Hungary 70.10
37. Öry Eszter Hungary 72.55
48. Máthé Fanni Hungary 78.30
60. Tas Kata Hungary 89.01


M16E
7,3 km / 310 m / 18
1. Zimmerman Jakub Czech Republic 56.19
2. Hájek Daniel Czech Republic 57.19
3. Paulins Arturs Latvia 63.11

5. Györgyi-Ambró Gergely Hungary 63.54
21. Turcsán Gábor Hungary 68.04
54. Mets Márton Hungary 83.36
61. Kuzman Zsolt Hungary 89.21

M18E
9,0 km / 405 m / 22
1. Kodeda Štěpán Czech Republic 67.22
2. Krajčík Michal Slovakia 69.35
3. Holas Štěpán Czech Republic 71.31

5. Lenkei Zsolt Hungary 73.15
23. Kerényi Máté Hungary 79.23
34. Viczián Péter Hungary 82.57
47. Szabó András Hungary 87.37

Váltó
W16E

1. CZE Czech Republic 89.14
Hlavová Jindra 29.24 (1 )
Procházková Michaela 29.07 (1 )
Bochenková Ivana 30.43 (2 )

2. SUI Switzerland 95.02
Tritschler Sophie 29.55 (4 )
Feer Isabelle 31.59 (3 )
Aebi Bettina 33.08 (8 )

3. GER Germany 97.25
Juras Sandra 29.53 (3 )
Böhm Marie-Christine 32.20 (4 )
Fritsche Anne 35.12 (12)

10. HUN Hungary 114.34
Bertóti Regina 37.24 (12)
Koós Brigitta 34.57 (5 )
Zsigmond Vanda 42.13 (15)


W18E

1. CZE Czech Republic 103.42
Svobodná Šárka 34.34 (1 )
Machútová Lucie 34.12 (1 )
Doležalová Monika 34.56 (2 )2. POL Poland 109.30
Ewiak Alicja 38.16 (12)
Najman Natalia 34.40 (2 )
Wicha Iwona 36.34 (3 )

3. RUS Russia 110.18
Rozova Tatiana 37.10 (7 )
Mendel Tatiana 39.06 (6 )
Oleynichenkova Nina 34.02 (1 )

5. HUN Hungary 113.16
Hrenkó Ivett 35.42 (2 )
Öry Eszter 38.24 (5 )
Péley Dorottya 39.10 (8 )

Férfiak
M16E
1. SUI Switzerland 114.47
Kyburz Matthias 38.28 (2 )
Sauter Philipp 38.08 (1 )
Hubmann Martin 38.11 (1 )

2. CZE Czech Republic 120.23
Hájek Daniel 40.54 (4 )
Klusáček Matěj 38.58 (2 )
Zimmerman Jakub 40.31 (5 )

3. HUN Hungary 123.24
Turcsán Gábor 38.27 (1 )
Mets Márton 42.28 (6 )
Györgyi-Ambró Gergel 42.29 (11)

M18E

1. CZE Czech Republic 130.21
Kodeda Štěpán 41.58 (1 )
Malý Aleš 45.07 (2 )
Holas Štěpán 43.16 (2 )

2. HUN Hungary 135.29
Szabó András 44.16 (3 )
Kerényi Máté 46.07 (5 )
Lenkei Zsolt 45.06 (6 )

3. GER Germany 136.36
Lösch Sören 45.54 (5 )
Bergmann Sebastian 45.44 (3 )
Müller Philipp 44.58 (5 )


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic 490 515 500
1505
2
Switzerland 359 380 395
1134
3
Hungary 309 289 340
938
4
Poland 321 294 310
925
5
Russia 342 347 180
869
6
Latvia 299 267 275
841
7
Germany 240 279 255
774
8
Ukraine 265 274 230
769
9
Slovakia 281 255 205
741
10
Austria 250 246 210
706


3. Ifjúsági Európa Bajnokság

2004. június 25-27.
Salzburg, Ausztria

Sprint
W16E
2.0 km / 40 m / 13
1 Oleynichenkova Nina 88 Russia 12:31
2 Machútová Lucie 88 Czech Republic 13:23
3 Rozova Tatiana 88 Russia 13:25

8 Péley Dorottya 89 Hungary 13:49
16 Öry Eszter 88 Hungary 14:50
23 Nagy Virág 88 Hungary 15:12
35 Szerencsi Dora 88 Hungary 15:57

W18E
2.4 km / 40 m / 14
1 Wicha Iwona 87 Poland 15:03
2 Macinska Jana 86 Slovakia 15:46
3 Krafková Lucie 86 Czech Republic 15:52

22 Hrenko Ivett 87 Hungary 17:23
50 Máthé Fanni 88 Hungary 20:40
51 Prill Dora 89 Hungary 21:37
53 Tas Katalin 87 Hungary 22:07

M16E
2.4 km / 35 m / 14
1 Chromý Adam 88 Czech Republic 12:52
2 Szabo András 88 Hungary 12:54
2 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 12:54

17 Kerényi Máté 88 Hungary 14:01
28 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 14:32
Lenkei Zsolt 88 Hungary mp

M18E
2.7 km / 75 m / 16
1 Glibov Ruslan 87 Ukraine 15:33
2 Ryzhkou Siarhei 86 Belorussia 15:34
3 Krajcik Michal 87 Slovakia 15:3713

Toth Ádám 86 Hungary 16:21
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 17:10
27 Kovács Ádám 86 Hungary 17:35
36 Kovács Robert 86 Hungary 17:44

Hosszútáv
W16E
4,8 km / 200 m / 15
1 Mendel Tatiana 88 Russia 45:52
2 Karochová Simona 88 Czech Republic 47:30
3 Rozova Tatiana 88 Russia 48:59

18 Péley Dorottya 89 Hungary 55:06
27 Szerencsi Dora 88 Hungary 57:27
30 Öry Eszter 88 Hungary 58:12
56 Nagy Virág 88 Hungary 70:46

W18E
5,5 km / 290 m / 16
1 Würmli Sara 87 Switzerland 53:31
2 Goffre Anaďs 86 France 54:58
3 Knechtli Lilian 86 Switzerland 55:57

14 Máthé Fanni 88 Hungary 64:35
25 Prill Dora 89 Hungary 67:50
39 Tas Katalin 87 Hungary 73:44
41 Hrenko Ivett 87 Hungary 76:08

M16E
6,4 km / 250 m / 17
1 Kodeda Stepán 88 Czech Republic 50:41
2 Rass Jonas 88 Italy 51:22
3 Meuli Jonas 88 Switzerland 51:34

5 Lenkei Zsolt 88 Hungary 52:35
13 Kerényi Máté 88 Hungary 56:42
18 Szabo András 88 Hungary 58:10
45 Györgyi-Ambro Gergely 89 Hungary 66:18

M18E
7,0 km / 290 m / 17
1 Krajcik Michal 87 Slovakia 51:06
2 Benes Jan 87 Czech Republic 53:38
3 Mazurek Filip 86 Poland 54:42

4 Kovács Ádám 86 Hungary 55:50
21 Zöldesi Andor 86 Hungary 61:44
46 Kovács Robert 86 Hungary 69:41
63 Tóth Ádám 86 Hungary 81:28

Váltó
W16E
1 16 Russia 1:29:41
Tatiana Rozova 88 30:28 2 BA 3 30:28 2
Nina Oleynichenkova 88 28:53 2 AC 1 59:21 2
Tatiana Mendel 88 30:20 2 CB 1 1:29:41
2 4 Czech Republic 1:32:19
Simona Karochová 88 30:26 1 CB 2 30:26 1
Lucie Machútová 88 28:09 1 BA 1 58:35 1
Jana Vaculiková 88 33:44 7 AC 2 1:32:19
3 8 Hungary 1:32:30
Dora Szerencsi 88 32:44 6 CB 5 32:44 6
Eszter Öry 88 29:19 3 BC 1 1:02:03 3
Dorottya Péley 89 30:27 3 AA 1 1:32:30
W18E

1 39 Poland 1:52:47
Agnieszka Grzelak 86 38:21 3 BC 1 38:21 3
Weronika Machowska 86 37:33 1 CB 2 1:15:54 1
Iwona Wicha 87 36:53 2 AA 1 1:52:47
2 29 Czech Republic 1:55:21
Lucie Krafková 86 37:27 1 CC 2 37:27 1
Zuzana Hermanová 87 40:47 6 BA 1 1:18:14 2
Iveta Duchová 86 37:07 3 AB 1 1:55:21
3 37 Lithuania 1:56:12
Kristina Rybakovaite 86 38:41 6 BC 4 38:41 6
Skaiste Sidaraviciute 86 39:58 3 CA 1 1:18:39 3
Jurate Rukaite 86 37:33 5 AB 2 1:56:12

9 33 Hungary 2:07:43
Katalin Tas 87 40:45 10 CB 5 40:45 10
Ivett Hrenko 87 41:39 8 BA 3 1:22:24 8
Fanni Máthé 88 45:19 12 AC 2 2:07:43

M16E
1 54 Czech Republic 1:34:50
Stepán Kodeda 88 32:25 1 1 32:25 1
Vojta Král 88 30:13 1 1 1:02:38 1
Adam Chromý 88 32:12 5 1 1:34:50
2 58 Hungary 1:38:43
András Szabo 88 35:20 8 1 35:20 8
Máté Kerényi 88 32:23 2 2 1:07:43 2
Zsolt Lenkei 88 31:00 3 1 1:38:43

3 61 Latvia 1:41:00
Arturs Paulins 89 36:50 11 1 36:50 11
Edgars Sparans 88 33:22 3 1 1:10:12 8
Kalvis Mihailovs 88 30:48 2 2 1:41:00
M18E

1 93 Slovakia 1:43:19
Rastislav Szabo 87 35:05 4 2 35:05 4
Martin Mazur 87 34:25 2 1 1:09:30 2
Michal Krajcik 87 33:49 1 BCC 1 1:43:19
2 79 Czech Republic 1:43:22
Jan Benes 87 35:00 3 1 35:00 3
Martin Henych 86 33:36 1 1 1:08:36 1
Brona Pribyl 86 34:46 3 1 1:43:22
3 90 Romania 1:45:33
Ciprian Marian 86 34:06 1 2 34:06 1
Iulian Negoita 86 36:56 9 2 1:11:02 4
Tamas Bogya 86 34:31 2 1 1:45:33

16 83 Hungary 2:03:10
Andor Zöldesi 86 37:26 13 1 37:26 13
Ádám Toth 86 49:03 17  2 1:26:29 18
Ádám Kovács 86 36:41 6 5 2:03:10


Pontverseny
Sprint Normál Váltó Össz.
1
Czech Republic
736
613
460
1809
2
Switzerland
627
588
300
1515
3
Russia
498
529
290
1317
4
Hungary
447
445
290
1182
5
Poland
371
398
265
1034
6
Austria
436
330
245
1011
7
Lithuania
349
383
205
937
8
Latvia
305
343
275
923
9
Slovakia
353
301
245
899
10
Ukraine
325
314
255
894
11
Germany
328
308
210
846
12
France
220
308
220
748
13
Bulgaria
222
304
200
726
14
Estonia
240
298
160
698
15
Italy
282
271
130
683
16
Spain
238
243
105
586
17
Romania
127
200
245
572
18
Belorussia
223
147
135
505
19
Serbia and Montenegro
13
11
20
44
20
Kazakhstan
9
23
0
32