Kategória szerinti archívum: Főiskolás VB


18. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

 

2012. július 2-6.
Alicante, Spanyolország
http://sd.ua.es/en/orienteering-championship/

Sprint, Alicante, július 4.
Női
1. Duchová, Iveta CZE 17:47
2. Gross, Julia SUI 18:38
3. Bochenková, Ivana CZE 18:43
4. Aebi, Bettina SUI 18:48
5. Jenzer, Sarina SUI 18:54
6. Forsgren, Lilian SWE 19:07
17. Péley, Dorottya HUN 20:35
23. Gyurkó, Fanni HUN 21:11
32. Zsigmond, Száva HUN 21:52
54. Zsigmond, Vanda HUN 24:09
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 17:53
2. Huber, Raffael SUI 18:12
3. Kyburz, Andreas SUI 18:20
4. Sirakov, Ivan BUL 18:56
5. Lenkei, Zsolt HUN 18:57
6. Procházka, Jan CZE 19:07
13. Kerényi, Máté HUN 19:49
28. Kovács, Ádám HUN 20:46
47. Mets, Márton HUN 21:40

Középtáv, Santa Pola, július 5.
Női
1. Forsgren, Lilian SWE 29:39
2. Forsberg, Anna SWE  31:38
3. Serrallonga A., Anna ESP   32:35
4. Duchová, Iveta CZE  33:22
5. Shandurkova, Iliana BUL  34:18
6. Bachman, Anna SWE  34:32
18. Gyurkó, Fanni HUN 36:27
32. Péley, Dorottya HUN 39:16
33. Zsigmond, Száva HUN 40:11
71. Zsigmond, Vanda HUN 59:31
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 32:49
2. Lenkei, Zsolt HUN 35:10
3. Chromý, Adam CZE 35:41
4. Procházka, Jan CZE 36:00
5. Martner, Ola SWE 36:40
6. Michiels, Yannick BEL 37:18
15. Kerényi, Máté HUN 39:05
57. Gösswein, Csaba HUN 45:19
dnf Kovács, Ádám HUN dnf

Hosszútáv, Tibi, július 3.
Női
1. Feer, Isabelle SUI 1:05:32
2. Mathys, Brigitta SUI 1:05:37
3. Brozková, Radka CZE 1:06:37
4. Hauswirth, Sabine SUI 1:06:46
5. Forsgren, Lilian SWE 1:07:11
6. Shandurkova, Iliana BUL 1:09:11
17. Gyurkó, Fanni HUN 1:15:12
35. Péley, Dorottya HUN 1:22:06
43. Zsigmond, Száva HUN 1:26:44
51. Zsigmond, Vanda HUN 1:34:56
Férfi
1. Huber, Raffael SUI 1:15:38
2. Kodeda, Štepán CZE 1:16:07
3. Chromý, Adam CZE 1:17:52
4. Martner, Ola SWE 1:19:17
5. Blanes R., Andreu ESP 1:19:53
6. Nurmonen, Antti FIN 1:21:48
63. Gösswein, Csaba HUN 1:45:46
71. Mets, Márton HUN 1:53:26

Váltó, Santa Pola, július 6.
Női
1. Sweden
Anna Forsberg
Anna Bachman
Lilian Forsgren
1:50:25
37:22
36:55
36:08
2. Switzerland
Brigitta Mathys
Julia Gross
Sarina Jenzer
 1:54:31
37:18
36:16
40:57
3. Spain
Ona Rafols Perramon
Alicia Gil Sánchez
Anna Serrallonga Arqués
1:58:38
38:42
39:47
40:09
7. Hungary
Fanni Gyurkó
Dorottya Péley
Száva Zsigmond
2:06:23
42:18
38:50
45:15
Férfi
1. Switzerland
Andreas Rüedlinger
Jonas Mathys
Andreas Kyburz
1:46:22
34:49
37:12
34:21
2. Sweden
Oskar Sjoeberg
Albin Ridefelt
Erik Liljequist
1:46:40
34:53
36:35
35:12
3. Norway
Jo Forseth Indgaard
Vegard Ruttenborg
Vetle Ruud Bråten
1:48:44
34:51
37:20
36:33
8. Hungary
Ádám Kovács
Máté Kristóf Kerényi
Zsolt Lenkei
1:55:35
35:39
40:29
39:27
Hungary
Csaba Gösswein
Márton Mets
Vanda Zsigmond
mp
mp
47:19
52:44

Az összes eredmény letöltése: wuoc2012 (tömörített zip file)


17. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 20-23.
Borlänge, Svédország
http://www.wuoc2010.se 

Sprint, Borlänge
Női
1. Amelie Chataing FRA 13.30,1
2. Caroline Cejka SUI 13.37,2
3. Michaela Guizzardi ITA 13.55,6
4. Sabine Hauswirth SUI 13.57,3
5. Sofia Haajanen FIN 14.03,2
6. Angela Simpson NZL 14.06,2
21. Gyurkó Fanni HUN 14:50,5
41. Péley Dorottya HUN 15.49,2
43. Szerencsi Ildikó HUN 15.58,3
Férfi
1. Jerker Lysell SWE 13.58,9
2. Scott Fraser GBR 14.07,4
3. Severin Howald SUI 14.25,7
4. Jan Prochazka CZE 14.29,9
5. Kyril Nikolov BUL 14.36,6
6. Stepan Kodeda CZE 14.43,4
11. Lenkei Zsolt HUN 15.06,2
56. Szabó András HUN 17.08,2
Kovács Ádám HUN disq

Középtáv, Gustafs
Női
1. Radka Brozkova CZE 30.05
2. Sofia Haajanen FIN 31.38
3. Ines Brodmann SUI 31.45
4. Sara Lüscher SUI 32.25
5. Saila Kinni FIN 32.30
6. Rasa Ptasekaite LTA 33.23
45. Gyurkó Fanni HUN 41.36
71. Péley Dorottya HUN 47.41
75. Zsigmond Száva HUN 50.25
79. Hrenkó Ivett HUN 43.39
Férfi
1. Mattias Merz SUI 30.48
2. Patrik Karlsson SWE 31.24
3. Graham Gristwood GBR 31.44
4. Johan Runesson SWE 31.54
5. Olli-Pekka Koistinen FIN 32.13
6. Erik Rost SWE 32.35
24. Lenkei Zsolt HUN 35.05
58. Kerényi Máté HUN 40.19
77. Pelyhe Dániel HUN 43.39
84. Szabó András HUN 45.19

Hosszútáv, Gyllfäbodarna
Női
1. Sara Lüscher SWE 1:00.09
2. Saila Kinni FIN 1:00.47
3. Silje Ekroll Jahren NOR 1:02.11
4. Rasa Ptasekaite LTA 1:03.05
5. Marttiina Joensuu FIN 1:03.27
6. Heini Wennman FIN 1:03.39
15. Gyurkó Fanni HUN 1:08.58
47. Szerencsi Ildikó HUN 1:20.33
76. Zsigmond Száva HUN 1:39.30
78. Zsigmond Tímea HUN 1:45.53
Férfi
1. Mattias Merz SUI 1:11.16
2. Erik Rost SWE 1:15.52
3. Johan Runesson SWE 1:16.30
4. Oskari Liukkonen FIN 1:16.38
5. Johan Aronsson SWE 1:17.43
6. Stepan Kodeda CZE 1:17.54
12. Kovács Ádám HUN 1:20.13
58. Kerényi Máté HUN 1:32.49
65. Pelyhe Dániel HUN 1:35.00
90. Szajkó Csaba HUN 2:01.56

Váltó, Gustafs
Női
1. Switzerland

1 Caroline Cejka
Ines Brodmann
Sara Lüscher

01:49.04

35.42
36.29
36.53

2. Finland

Marttiina Joensuu
Saila Kinni
Sofia Haajanen

01:51.55

36.28
38.39
36.48

3. Czech Republic

Sarka Svobodna
Radka Brozkova
Iveta Duchova

1:52.05

35.39
36.55
39.31

12. Hungary

Gyurkó Fanni
Péley Dorottya
Szerencsi Ildikó

02:03.50

35.52
44.20
43.38

Férfi
1. Sweden

Patrik Karlsson
Erik Rost
Johan Aronsson

2:02.01

41.02
40.41
40.18

2. Czech Republic 02:02.47

Tomas Dlabaja 00:41.05
Jan Sedivy 00:40.34
Jan Prochazka 00:41.08

2:02.47

41.05
40.34
41.08

3. France

Frederic Tranchard
Lucas Basset
Vincent Coupat

2:04.39

39.31
42.24
42.44

7. Hungary

Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Kovács Ádám

2:09.22

44.20
43.23
41.39


Az összes eredmény letöltése: wuoc2010 (tömörített zip file)

3-as bulletin, térképek

Borlänge Center, sprint:

3D térkép Borlänge központjáról, (az oldalon kattints a 3D linkre)

Gustafs, középtáv és váltó:

Gyllbergen, hosszútáv:


16. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. július 29 – augusztus 2.
Tartu, Észtország

Sprint
Nők

2.70 km / 55 m, 16
69 induló

1. Seline Stalder SUI 14.25,9
2. Dana Brozkova CZE 14.28,0
3. Esther Gil Brotons ESP 14.42,4
4. Rahel Friederich SUI 14.55,2
5. Bodil Holmström FIN 14.55,9
6. Capucine Vercellotti FRA 15.06,9
13. Szerencsi Ildikó HUN 15.55,3
38. Hrenkó Ivett HUN 17.43,4
63. Gyurkó Fanni HUN 20.59,9
Férfiak

3.1 km / 70 m / 17
74 induló

1. Tomas Dlabaja CZE 13.29,1
2. Vesa Taanila FIN 13.39,7
3. Scott Fraser GBR 13.42,9
4. Fabian Hertner SUI 13.49,0
5. Lukas Ebneter SUI 13.49,1
6. Jan Prochazka CZE 13.52,0
8. Lenkei Zsolt HUN 14.03,4
11. Kovács Ádám HUN 14.06,0
49. Szabó András HUN 15.46,5

Középtáv
Nők

4.90 km / 50 m, 10
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 34.29
2. Dana Brozkova CZE 34.37
3. Radka Brozkova CZE 36.01
4. Una Arama LAT 36.38
5. Elisa Drese GER 37.17
6. Marttiina Joensuu FIN 37.24
22. Kelemen Bernadett HUN 44.30
42. Gyurkó Fanni HUN 49.00
46. Őry Eszter HUN 50.05
62. Hrenkó Ivett HUN 55.54
Férfiak

6.2 km / 80 m / 13
95 induló

1. Sander Vaher EST 33.35
2. Michal Smola CZE 35.39
3. Gernot Kerschbaumer AUT 36.30
4. Yury Masny RUS 36.37
5. Edgars Bertuks LAT 36.53
6. Andreas Rüedlinger SUI 36.55
13. Lenkei Zsolt HUN 39.01
24. Kerényi Máté HUN 40.47
34. Kovács Ádám HUN 42.47
49. Szabó András HUN 45.54

Hosszútáv
Nők

9.0 km / 140 m, 19
82 induló

1. Bodil Holmström FIN 65.37
2. Una Arama LAT 72.18
3. Heini Wennman FIN 72.38
4. Mhairi Mackenzie GBR 72.54
4. Helen Palmer GBR 73.00
6. Esther Gil Brotons ESP 73.10
22. Gyurkó Fanni HUN 81.45
47. Kelemen Bernadett HUN 94.36
53. Őry Eszter HUN 96.34
60. Szerencsi Ildikó HUN 105.55
Férfiak

13.20 km / 210 m, 25
92 induló

1. Michal Smola CZE 81.17
2. Fabian Hertner SUI 83.16
3. Yury Masnyy RUS 85.13
4. Edgars Bertuks LAT 88.25
5. Johan Bäckman FIN 90.29
6. Markus Puusepp EST 91.05
15. Kovács Ádám HUN 96.18
37. Kerényi Máté HUN 107.24
61. Józsa Gábor HUN 131.14
70. Szundi Attila HUN 146.21

Váltó
Nők

3.8-5.0 km / 40-55 m / 10
15 váltó

1. FIN Laura Hokka
Heini Wennman
Marttina Joensuu
Bodil Holmström
39.02
38.26
27.42
25.59
131.09
2. CZE Jana Panchartkova
Radka Brozkova
Iveta Duchova
Dana Brozkova
38.51
36.46
32.25
24.29
132.31
3. LTU Kristina Rybakovaite
Indre Valaite
Gabija Razaityte
Rasa Ptasekaite
38.11
35.34
28.14
30.35
132.34
8. HUN Gyurkó Fanni
Kelemen Bernadett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
38.13
40.58
37.31
31.00
147.42
Férfiak

6.1-8.2 km / 70-90 m / 11-14
24 váltó

1. SWE Martin Hammarberg
Emil Andersson
Erik Thorsson
Jakob Lööf
46.49
45.05
36.10
34.46
162.50
2. EST Lauri Tammemäe
Sander Vaher
Peeter Pihl
Markus Puusepp
46.45
45.01
26.23
34.54
163.03
3. HUN Szabó András
Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46.55
44.55
38.36
34.56
165.22


15. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. augusztus 14-20.
Kassa, Szlovákia

Sprint
Nők

2.80 km / 5 m, 16
61 induló

1. Dana Brozkova CZE 14.20,1
2. Seline Stalder SUI 14.25,5
3. Michela Guizzardi ITA 14.47,8
4. Zuzana Macúchova CZE 14.49,7
5. Nataliya Dimitrova BUL 14.59,8
6. Nadija Volynska UKR 15.01,8
24. Gyurkó Fanni HUN 16.01,9
25. Kelemen Bernadett HUN 16.04,1
35. Szerencsi Ildikó HUN 16.28,8
Férfiak

3.3 km / 5 m / 22
76 induló

1. Oystein Kvaal Osterbo NOR 14.07,1
2. Simonas Krepsta LTU 14.19,3
3. Fabian Hertner SUI 14.22,6
4. Murray Strain GBR 14.31,0
5. Kovács Ádám HUN 14.32,9
6. Tuomas Tervo FIN 14.35,9
29. Bogos Tamás HUN 15.28,1
61. Koprivanacz Imre HUN 16.56,5

Középtáv
Nők

4.60 km / 160 m, 15
77 induló

1. Line Hagman NOR 31.30
2. Larisa Stanchenko RUS 31.43
3. Maria Rantala FIN 32.08
4. Karianne Ruud NOR 32.11
5. Radka Brozkova CZE 32.12
6. Iliana Shandurkova BUL 32.23
22. Szerencsi Ildikó HUN 36.43
29. Domján Zsuzsanna HUN 37.25
29. Zsigmond Száva HUN 45.43
66. Fekete Zsuzsa HUN 55.57
Férfiak

6.1 km / 225 m / 21
98 induló

1. Simonas Krepsta LTU 32.37
2. Philippe Adamski FRA 34.26
3. Stig Alvestad NOR 34.50
4. Tuomas Tervo FIN 34.51
5. Rasmus Rossen Soes DEN 34.57
6. Lukas Bartak SVK 34.59
54. Koprivanacz Imre HUN 42.20
56. Scultéty Márton HUN 43.00
80. Bogos Tamás HUN 55.03
82. Harkányi Zoltán HUN 57.20

Hosszútáv
Nők

8.40 km / 290 m, 18
74 induló

1. Dana Brozkova CZE 53.22
2. Helen Bridle GBR 56.58
3. Larisa Stanchenko RUS 58.17
4. Zdenka Stara CZE 58.30
4. Seline Stalder SUI 58.30
6. Maria Rantala FIN 58.37
26. Kelemen Bernadett HUN 65.13
31. Gyurkó Fanni HUN 66.25
36. Fekete Zsuzsa HUN 67.51
45. Domján Zsuzsa HUN 71.11
Férfiak

13.70 km / 485 m, 26
96 induló

1. Michal Smola CZE 72.31
2. Matthias Merz SUI 74.36
3. Oystein Kvaal Osterbo NOR 75.45
4. Lukas Bartak SVK 75.47
5. Carl Waaler Kaas NOR 75.51
6. Antti Harju FIN 77.02
11. Kovács Ádám HUN 79.18
37. Szundi Attila HUN 86.04
53. Harkányi Zoltán HUN 93.05
76. Scultéty Márton HUN 112.44

Váltó
Nők
4.1-5.1 km / 140-170 m / 12-15
16 váltó
1. GBR Mhairi Mackenzie
Helen Palmer
Rachael Elder
Helen Bridle
37.57
40.57
34.39
29.06
142.39
2. SUI Ines Brodmann
Noemi Cerny
Sara Luescher
Seline Stalder
39.21
36.33
30.58
35.54
142.46
3. FIN Laura Hokka
Pinja Satri
Salla Sukki
Maria Rantala
43.25
38.32
31.19
29.47
143.03
5. HUN Kelemen Bernadett
Domján Zsuzsa
Fekete Zsuzsa
Szerencsi Ildikó
36.54
40.32
37.36
33.08
148.10
Férfiak
6.0-7.4 km / 190-220 m / 16-18
23 váltó
1. SUI Fabian Hertner
Christian Ott
Baptiste Rollier
Matthias Merz
39.14
41.27
32.55
30.56
144.32
2. SVK Ondrej Pijak
Tomas Drencak
Martin Pijak
Lukas Bartak
40.12
40.27
33.42
31.34
145.55
3. NOR Martin Grotle Souk
Stig Alvestad
Carl Waaler Kaas
Oystein Kvaal Oste
41.36
38.32
34.14
31.34
145.56
13. HUN Szundi Attila
Koprivanacz Imre
Harkányi Zoltán
Kovács Ádám
41.33
55.16
37.15
35.07
169.11


14. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. június 21-27.
Plzen, Csehország

Sprint
Nők

2.90 km / 25 m, 23
60 induló

1. STERBOVÁ Marta CZE 15.58
2. MACÚCHOVÁ Zuzana CZE 16.06
3. BROZKOVÁ Dana CZE 16.09
3. MAKRAI Éva HUN 16.09
5. DODIN Celine FRA 16.14
6. DRESEN Elisa GER 16.39
29. KELEMEN Bernadett HUN 19.43
31. ZSEBEHÁZY Eszter HUN 19.52
Férfiak

3.25 km / 30 m / 24
79 induló

1. OSTERBO Oystein NOR 14.42
2. HANSEN Christian DEN 14.59
3. USHKVAROK Pavlo UKR 15.02
3. SVIHOVSKÝ Jaromír CZE 15.02
5. SVIR Mikhail RUS 15.11
6. LOUHISOLA Toni FIN 15.12
14. JÓZSA Gábor HUN 15.41
45. KOPRIVANACZ Imre HUN 17.56
48. SCULTÉTY Márton HUN 18.15

Normáltáv
Nők

8.90 km / 300 m, 19
68 induló

1. BROZKOVÁ Dana CZE 62.19
2. STERBOVÁ Marta CZE 62.45
3. BERGLUND Camilla SWE 66.23
4. WOOTTON Hannah GBR 66.26
5. FRITSCHY Martina SUI 67.04
6. STEHNOVÁ Zuzana CZE 67.20
22. MAKRAI Éva HUN 74.10
38. SZERENCSI Ildikó HUN 83.43
KELEMEN Bernadett HUN DISQ
Férfiak

14.40 km / 430 m, 27
90 induló

1. SMOLA Michal CZE 82.58
2. LOSMAN Petr CZE 84.32
3. HORST Ingo GER 85.33
4. DÁVIDÍK Marian SVK 85.56
5. TERVO Tuomas FIN 87.10
6. HAUGEN Ivar NOR 88.34
31. SZUNDI Attila HUN 96.35
51. BALABÁS Péter Gergö HUN 108.23
61. HARKÁNYI Zoltán HUN 118.45
63. KOPRIVANACZ Imre HUN 121.24

Váltó
Nők

14 váltó

1. CZE STERBOVÁ Marta
MACÚCHOVÁ Zuzana
DOÈKALOVÁ Martina
BROZKOVÁ Dana
36.16
39.02
39.06
36.39
151.03
2. GBR MACKENZIE Mhairi
ELDER Rachael
PALMER Helen
WOOTTON Hannah
38.25
40.59
38.52
37.27
155.43
3. SUI WEGMÜLLER Lea
BAUMGARTNER Susann
MÜLLER Lea
FRITSCHY Martina
38.37
40.02
39.31
39.07
157.17
6. HUN MAKRAI Éva
ZSEBEHÁZY Eszter
ZSIGMOND Száva
KELEMEN Bernadett
38.23
41.45
45.04
41.00
166.12
Férfiak

22 váltó

1. CZE SVIHOVSKÝ Jaromír
DLABAJA Tomáš
SMOLA Michal
LOSMAN Petr
38.50
37.33
38.06
39.17
153.46
2. FRA PEYVEL Benoit
MAGNE Thibaut
GIRSCH Nicolas
GONON Francois
39.08
39.25
38.20
37.38
154.31
3. SVK PIJÁK Martin
PIJÁK Ondrej
BARTÁK Lukáš
DÁVIDÍK Marian
38.56
39.35
36.44
39.46
155.01
15. HUN SZUNDI Attila
SCULTÉTY Márton
HARKÁNYI Zoltán
JÓZSA Gábor
39.01
50.33
43.09
39.27
172.10


13. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2002. augusztus 20-24.
Várna, Bulgária

Sprint
Nők

Kamchia
3750 m
50 induló

1. Anu Kopra FIN 31.16
2. Karin Schmalfeld GER 31.19
3. Vendula Klechova RUS 33.14
4. Luise Karger GER 33.35
5. Dana Brozkova CZE 33.47
6. Livia Seemann SUI 33.57
8. Lubinszki Mária HUN 34.26
10. Makrai Éva HUN 35.14
18. Farkas Zsuzsa HUN 36.35
30. Zsebeházy Eszter HUN 41.43
Férfiak

Kamchia
5000 m
50 induló

1. Thierry Gueorgiou FRA 27.28
2. Kim Fagerudd FIN 28.40
3. Marc Lauenstein SUI 29.27
4. Nikolai Dimitrov CZE 29.32
5. Donatus Schnyder SUI 30.30
6. Oliver Johnson GBR 30.32
27. Forrai Gábor HUN 34.37

Normáltáv
Nők
9250 m / 180 m / 18
induló
1. Martina Rakayova CZE 64.34
2. Bodil Holmstrom FIN 69.08
3. Marte Balchen NOR 69.13
4. Laura Scaravonati ITA 70.21
5. Zuzana Macuchova CZE 71.05
6. Nataliya Potopalska UKR 71.27
7. Farkas Zsuzsa HUN 71.50
20. Makrai Éva HUN 75.45
38. Lubinszki Mária HUN 82.26
51. Gyalog Zsuzsa HUN 86.47
53. Zsebeházy Eszter HUN 87.41
Férfiak
14000 m / 280 m / 25
induló
1. Emil Wingstedt SWE 86.59
2. Ilkka Leppavuori FIN 87.37
3. Oliver Johnson GBR 88.23
4. Ingo Horst GER 88.58
5. Christian Ott SUI 89.22
6. Pavel Naumov RUS 91.37
42. Novai György HUN 105.50
49. Forrai Gábor HUN 107.30
54. Sprok Bence HUN 109.39
57. Less Áron HUN 112.33
59. Scultéty Márton HUN 113.17

Váltó
Nők
6750-6850 m / 85 m /20
1. GBR
2. SWE
3. FIN
10. HUN Lubinszki Mária
Zsebeházy Eszter
Farkas Zsuzsa
Makrai Éva
Férfiak
8350-8500 m / 90 m / 23
1. FRA
2. POL
3. GER
14. HUN Less Áron
Novai György
Forrai Gábor
Sprok Bence


12. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

2000. augusztus 25 – szeptember 2.
Roanne, Franciaország

Sprint
Nők
3500 m / 180 m / 12
39 induló
1. Bohdana Terova CZE 26.04
2. Tatiana Pereliaeva RUS 26.43
3. Karin Schmalfeld GER 26.50
4. Brigitte Grüniger SUI 26.51
5. Simone Luder SUI 27.02
6. Lucie Böhm AUT 27.04
34. Zsebeházy Eszter HUN 34.34
39. Makrai Éva HUN 43.09
Férfiak
4500 m / 200 m / 13
45 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 26.56
2. Petr Losman CZE 27.09
3. Domonyik Gábor HUN 27.14
4. Vladimir Lucan CZE 27.16
5. Thomas Krejci AUT 27.20
6. Björn Eriksen NOR 28.24
32. Szász Bence HUN 32.52
35. Sprok Bence HUN 33.36
43. Novai György HUN 40.12

Normáltáv
Nők
La Grande Borne
7800 m / 290 m / 18
56 induló
1. Simone Luder SUI 57.06
2. Regula Bernhard SUI 63.19
3. Karin Schmalfeld GER 64.47
4. Annika Björk SWE 65.26
5. Brigitte Grüniger SUI 65.32
6. Zdenka Stara CZE 66.13
22. Makrai Éva HUN 72.54
31. Zsebeházy Eszter HUN 75.21
Férfiak
La Grande Borne
11400 m / 450 m / 23
70 induló
1. Thierry Gueorgiou FRA 78.17
2. Björn Eriksen NOR 79.07
3. François Gonon FRA 79.11
4. Thomas Krejci AUT 79.58
5. Matthias Niggli SUI 80.06
6. Robert Dittmann GER 82.10
26. Domonyik Gábor HUN 89.42
38. Szász Bence HUN 93.14
45. Tas Dávid HUN 95.59
57. Novai György HUN 103.34

Váltó
Nők
1. SUI Regula Bernhard
Daniela Wehrli
Brigitte Grüniger
Simone Luder
40.55
47.18
33.39
36.10
158.02
2. CZE Zuzana Macuchova
Zdenka Stara
Iva Navratilova
Bohdana Terova
42.18
42.01
41.09
37.42
163.10
3. FRA Chloe Manissolle
Magali Coupat
Pauline Filet
Valérie Leomant
40.57
47.08
38.30
40.53
167.28
8. HUN Makrai Éva
Zsebeházy Eszter
Lubinszki Mária
Gyalog Zsuzsanna
42.59
54.37
49.50
54.29
201.55
Férfiak
1. FRA Damien Renard
Rémi Gueorgiou
François Gonon
Thierry Gueorgiou
46.50
45.57
49.47
42.02
184.36
2. CZE Michal Horacek
Petr Losman
Radovan Cech
Vladimir Lucan
45.29
46.52
47.12
46.39
184.36
3. RUS Dimitri Timokhine
Sergei Detkov
Evgueni Gavrilov
Maxim Riabkene
46.31
48.43
47.22
44.34
187.10
9. HUN Novai György
Tas Dávid
Szász Bence
Domonyik Gábor
49.25
48.27
57.31
44.28
199.51


11. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1998. augusztus 10-15.
Trondheim, Norvégia

Sprint
Nők
Buvikmarka Ost
3490 m / 150 m / 15
48 induló
1. Karin Schmalfeld GER 26.31
1. Aasne-Fenne Hoksrud NOR 26.31
3. Kathi Widler SUI 27.19
4. Ellen Moen NOR 27.33
5. Maria Hoffmann FIN 28.11
6. Anna Danielson SWE 28.58
39. Lubinszki Mária HUN 34.56
42. Hecz Katalin HUN 35.55
Férfiak
Buvikmarka Ost
4250 m / 200 m / 16
48 induló
1. Tore Sandvik NOR 24.06
2. Valentin Novikov RUS 25.05
3. Joakim Carlsson SWE 25.44
4. Oystein Kristiansen NOR 25.50
5. Anders Dalin SWE 25.57
6. Jouni Kahelin FIN 26.08
41. Lévai Ferenc HUN 34.15

Normáltáv
Nők
Vassfjellet
83 induló
1. Marat Vaher EST 65.07
2. Monica Boström FIN 65.12
3. Ellen Moen NOR 65.44
4. Laure Coupat FRA 66.56
5. Fey Zsuzsa ROM 67.08
6. Tracy Bluett AUS 67.32
7. Lubinszki Mária HUN 67.44
66. Gyalog Zsuzsanna HUN 96.08
74. Tokaji Mónika HUN 116.08
- Hecz Katalin HUN -
Férfiak
Vassfjellet
115 induló
1. Bernt Björnsgaard NOR 83.55
2. Maxim Riabkene RUS 86.25
3. Jouni Kahelin FIN 88.16
4. Tore Sandvik NOR 88.22
5. Emil Wingstedt SWE 89.21
6. Robert Wallsten SWE 89.22
38. Domonyik Gábor HUN 104.39
58. Tas Máté HUN 114.04
73. Lévai Ferenc HUN 120.35
80. Vonyó Péter HUN 123.54
92. Wágner István HUN 151.24

Váltó
Nők
Smistad
1. FIN Ingela Mattson
Katja Peltola
Maria Hoffmann
Monica Boström
49.42
46.56
48.17
48.23
193.18
2. RUS Tatiana Kostyleva
Elizaveta Kouznetsova
Olga Belozerova
Tatiana Pereliaeva
49.00
47.19
50.07
51.06
197.32
3. SUI Andrea Gruniger
Simone Luder
Monika Schaffner
Kathi Widler
56.09
47.25
50.46
45.51
200.11
9. HUN Hecz Katalin
Gyalog Zsuzsanna
Tokaji Mónika
Lubinszki Mária
50.00
63.06
58.59
48.36
220.41
Férfiak
Smistad
1. SWE Anders Dalin
Joakim Carlsson
Robert Wallstein
Emil Wingstedt
49.29
50.40
48.42
50.44
199.35
2. NOR Björn Eriksen
Asgeir Mjosund
Oystein Kristiansen
Tore Sandvik
52.29
54.37
48.34
48.14
203.54
3. CZE Tomas Zakouril
Radek Novotny
Michal Horacek
Michal Jedlicka
52.24
50.46
51.56
55.42
210.48
10. HUN Lévai Ferenc
Tas Dávid
Vonyó Péter
Domonyik Gábor
60.16
68.31
62.19
47.52
238.58


10. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1996. július 16-21.
Veszprém, Magyarország

Sprint
Nők
Tündér-hegy
3800 m / 180 m / 11
53 induló
1. Jana Cieslarova CZE 25.09
2. Külli Kaljus EST 25.39
3. Juliette Soulard FRA 25.40
4. Linda Fahlén SWE 25.58
5. Martina Rákayová SLK 26.00
6. Bokros Andrea HUN 26.03
7. Kovács Bernadett HUN 26.40
9. Gárdonyi Réka HUN 27.17
16. Lubinszki Mária HUN 29.02
Férfiak
Tündér-hegy
4800 m / 200 m / 15
48 induló
1. Olivier Coupat FRA 24.10
2. Juha Peltola FIN 25.44
3. Domonyik Gábor HUN 26.16
3. Michal Jedlicka CZE 26.16
5. Emil Wingstedt SWE 26.41
6. Lubos Mateju CZE 27.02
7. Lévai Ferenc HUN 27.11
38. Farkas Dávid HUN 32.11

Normáltáv
Nők
Őr-hegy
9300 m / 205 m / 15
88 induló
1. Jana Cieslarova CZE 57.54
2. Kovács Bernadett HUN 60.44
3. Martina Rákayová SLK 61.02
4. Fey Zsuzsa ROM 61.18
5. Lenka Cechová CZE 61.30
6. Monika Schaffner SUI 61.45
7. Lubinszki Mária HUN 62.04
9. Hornyák Mariann HUN 63.03
12. Bokros Andrea HUN 64.09
15. Gárdonyi Réka HUN 64.47
Férfiak
Őr-hegy
13800 m / 320 m / 26
116 induló
1. Emil Wingstedt SWE 68.56
2. Alexander Mihailov UKR 70.52
3. Olivier Coupat FRA 71.14
4. Martin Stepánek CZE 73.02
5. Matti Envall FIN 73.12
6. Juha Peltola FIN 73.38
21. Lévai Ferenc HUN 78.20
22. Domonyik Gábor HUN 78.22
71. Sárecz Lajos HUN 93.03
75. Molnár Zoltán HUN 94.42
86. Novai György HUN 100.41

Váltó
Nők
Péti-hegy
18 váltó
1. CZE Maria Honzová
Katerina Tichá
Lenka Cechová
Jana Cieslarova
38.45
44.59
49.30
37.17
170.31
2. GER Katrin Renger
Meike Jager
Kirstin Rösel
Judith Keinath
39.09
51.45
45.56
39.00
175.50
3. HUN Kovács Bernadett
Gárdonyi Réka
Lubinszki Mária
Bokros Andrea
38.51
51.57
44.17
40.53
175.58
Férfiak
Péti-hegy
22 váltó
1. UKR Roman Fedotov
Vitalij Scserbina
Szergej Russzeckij
Alexander Mihailov
54.08
68.58
57.58
50.13
231.17
2. HUN Novai György
Lévai Ferenc
Farkas Dávid
Domonyik Gábor
61.37
61.19
58.23
51.01
232.20
3. FRA Fabrice Vannier
Remi Gueorgiou
Stephane Toussaint
Olivier Coupat
63.23
59.56
60.02
52.06
235.27

Teljes eredménylista


9. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

1994. augusztus 4-11.
Fiesch, Svájc

Sprint
Nők
Tschorr-Senggalp
3000 m / 120 m / 12
46 induló
1. Lucie Böhm AUT 25.43
2. Anne-M. P.-Mancini FRA 26.11
3. Külli Kaljus EST 26.15
4. Sabrina M.-Fesseler SUI 26.18
5. Brigitte Wolf SUI 26.38
6. Julietta Soulard FRA 26.57
16. Bokros Andrea HUN 28.57
29. Lovasi Katalin HUN 31.17
34. Kovács Bernadett HUN 33.17
37. Zámbó Gabriella HUN 34.15
45. Hornyák Mariann HUN 41.26
Férfiak
Tschorr-Senggalp
3700 m / 150 m / 16
48 induló
1. Olivier Coupat FRA 24.10
2. Petri Forsman FIN 25.37
3. Vaclav Zakouril CZE 26.03
4. Tomas Prokes CZE 26.17
5. Thomas Bührer SUI 26.34
6. Pavlovics Gábor HUN 26.54
28. Frigyik László HUN 30.47
45. Dénes Zoltán HUN 37.25

Normáltáv
Nők
Moosalp
7500 m / 280 m / 16
78 induló
1. Sabrina M.-Fesseler SUI 61.09
2. Lucie Böhm AUT 61.20
3. Marie-L. Romanens SUI 61.31
4. Brigitte Wolf SUI 64.36
5. Anne-M. P.-Mancini FRA 65.05
6. Julietta Soulard FRA 67.02
8. Lovasi Katalin HUN 69.09
32. Bokros Andrea HUN 77.48
49. Kovács Bernadett HUN 84.32
61. Hornyák Mariann HUN 94.17
66. Zámbó Gabriella HUN 100.55
Férfiak
Moosalp
12500 m / 490 m / 22
108 induló
1. Tomas Prokes CZE 76.42
2. Thomas Bührer SUI 79.07
3. Olivier Coupat FRA 79.30
4. Petri Forsman FIN 80.06
5. Christoph Plattner SUI 80.07
6. Dominik Humbel SUI 80.43
19. Pavlovics Gábor HUN 85.59
36. Dénes Zoltán HUN 89.52
37. Lévai Ferenc HUN 89.56
39. Frigyik László HUN 90.16
41. Domonyik Gábor HUN 90.49

Váltó
Nők
Riederfurka-Bettmerhorn
14 váltó
1. SUI Kaethi Widler
Marie-L. Romanens
Brigitte Wolf
Sabrina M.-Fesseler
45.06
46.19
37.49
38.17
167.31
2. CZE Katerina Ticha
Olina Jirsova
Hana Dolezalova
Maria Honzova
45.07
39.10
41.57
46.30
175.45
3. AUT Claudia Künzel
Lucie Böhm
Manuela Hlosta
Bati Tobler
41.50
40.29
48.45
51.06
182.10
5. HUN Bokros Andrea
Kovács Bernadett
Lovasi Katalin
Hornyák Mariann
45.02
46.30
44.27
54.15
190.15
Férfiak
Riederfurka-Bettmerhorn
22 váltó
1. SUI Christpoh Plattner
Luc Beguin
Dominik Humbel
Thomas Bührer
52.42
52.51
51.21
46.39
203.34
2. CZE Libor Zridkavesely
Vaclav Zakouril
Tomas Prokes
Rudolf Ropek
56.10
53.05
48.58
56.29
214.44
3. HUN Domonyik Gábor
Frigyik László
Pavlovics Gábor
Dénes Zoltán
54.43
58.45
51.53
57.13
222.35