Kategória szerinti archívum: Junior VB


23. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 7-13.
Szlovákia, Kassa

http://www.jwoc2012.sk/

Sprint, Kassa, július 8.
Női
1. Alexandersson Tove SWE 11.12,8
2. Klingenberg Emma DEN 11.45,3
3. Sandberg Frida SWE 12.06,9
4. Nurmi Kirsi FIN 12.21,7
5. Myhre Ingjerd NOR 12.23,0
6. Wennemo Oda NOR 12.27,7
44. Kovács Filoména HUN 13.35,7
70. Kinde Vanda HUN 14.03,7
85. Szokol Mónika HUN 14.31,8
102. Zempléni Réka HUN 15.01,7
Férfi
1. Tikhonov Gleb RUS 14.05,7
2. Petržela Jan CZE 14.23,0
3. Kinneberg Eskil NOR 14.23,4
4. Edsen Jakob Ekhard DEN 14.24,5
5. Regborn Martin SWE 14.24,6
6. Svensk Emil SWE 14.26,6
9. Baumholczer Máté HUN 14.41,1
27. Liszka Krisztián HUN 15.09,4
103. Bakó Áron HUN 16.18,3
111. Tugyi Levente HUN 16.27,4
115. Bugár Gergely HUN 16.30,5
128. Sulyok Ábel HUN 16.59,1

Középtáv, Izra, július 12.
Női
1. Alexandersson Tove SWE 23.42
2. Sandberg Frida SWE 24.35
3. Mueller Sandrine SUI 25.30
4. Hagström Sara SWE 25.47
5. Narum Marte NOR 26.07
6. Kirvesmies Tytti FIN 26.36
53. Zempléni Réka HUN 35.04
Férfi
1. Ogden Matt NZL 27.55
2. Petržela Jan CZE  28.08
3. Schneider Florian SUI  28.09
4. Denzler Alain SUI  28.22
5. Aukrust Osmoen Jon NOR  28.37
6. Odum M. Thrane DEN  28.48
48. Liszka Krisztián HUN 33.50
59. Bugár Gergely HUN 37.27
60. Bakó Áron HUN 39.09

Hosszútáv, Silica, július 9.
Női
1. Nurmi Kirsi FIN 57.55
2. Sandberg Frida SWE 60.26
3. Kemp Emily CAN 60.54
4. Narum Marte NOR 61.20
5. Hagner Stine Bagger DEN 61.21
6. Mueller Sandrine SUI 62.59
18. Kovács Filoména HUN 67.31
43. Szokol Mónika HUN 75.55
47. Zempléni Réka HUN 76.16
81. Kinde Vanda HUN 88.44
Férfi
1. Kinneberg Eskil NOR 69.46
2. Odum M. Thrane DEN 71.43
3. Tikhonov Gleb RUS 72.26
4. Regborn Martin SWE 73.17
5. Edén Fredrik SWE 73.55
6. Norskov Thor DEN 74.04
19. Baumholczer Máté HUN 82.32
37. Liszka Krisztián HUN 87.24
69. Sulyok Ábel HUN 96.14
83. Bugár Gergely HUN 99.33
108. Tugyi Levente HUN 110.06
121. Bakó Áron HUN 121.16

Váltó, Jahodná, július 13.
Női
1. Denmark
Hagner Stine Bagger
Klingenberg Ita
Klingenberg Emma
94.05
32.40
33.30
27.55
2. Sweden
Karlsson Helena
Sandberg Frida
Alexandersson Tove
 94.20
33.52
31.14
29.14
3. Switzerland
Hellmueller Mirjam
Aebi Marion
Mueller Sandrine
 97.19
33.48
32.42
30.49
29. Hungary
Kovács Filoména
Zempléni Réka
Szokol Mónika
118.26
32.21
39.42
46.23
Férfi
1. Russia
Kuchmenko Ivan
Kozyrev Andrey
Tikhonov Gleb
93.10
31.23
31.19
30.28
2. Denmark
Edsen Jakob Ekhard
Norskov Thor
Odum Marius Thrane
94.13
32.07
31.26
30.40
3. Norway
Aukrust Osmoen Jon
Jarvis Westergard Hakon
Kinneberg Eskil
94.57
31.30
30.34
32.53
10. Hungary
Bakó Áron
Liszka Krisztián
Baumholczer Máté
97.50
32.09
32.30
33.11
30. Hungary
Tugyi Levente
Sulyok Ábel
Bugár Gergely
110.05
32.15
40.53
36.57

Az összes eredmény letöltése: jwoc2012 (tömörített zip file)

Férfi


22. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2011. július 1-9.
Lengyelország, Rumia

http://www.jwoc2011.pl/

Sprint, Lębork, július 3.
Női
1. Bobach Ida DEN 14:29,5
2. Klingenberg Emma DEN 14:31,8
3. Novotná Tereza CZE 14:41,5
4. Alexandersson Tove SWE 14:59,3
5. Gross Julia SUI 15:15,7
6. Simpson Angela NZL 15:16,2
64. Kovács Filoména HUN 17:31,4
67. Tóth Réka HUN 17:35,1
102. Kinde Vanda HUN 19:03,8
Férfi
1. Basset Lucas FRA 15:07,7
2. Blanes Andreu ESP 15:17,4
3. Howald Florian SUI 15:19,1
4. Merl Robert AUT 15:20,4
5. Olejnik Michał POL 15:31,5
6. Kinneberg Eskil NOR 15:33,0
50. Baumholczer Máté HUN 16:50,3
56. Horváth Marcell HUN 16:58,5
116. Liszka Krisztián HUN 18:43,5
131. Bakó Áron HUN 19:22,7

Középtáv, Wejherowo, július 7.
Női
1. Bobach Ida DEN 23:10
2. Alexandersson Tove SWE 23:44
3. Klingenberg Emma DEN 24:16
4. Klingenberg Ita DEN 24:32
5. Karlsson Helena SWE 25:01
6. Kosová Denisa CZE 25:04
Férfi
1. Merl Robert AUT 15:43
2. Nakonechnyy Dmitry RUS 25:43
3. Tiainen Topias FIN 25:43
4. Basset Lucas FRA 26:08
5. Howald Florian SUI 26:21
6. Kinneberg Eskil NOR 26:22
32. Baumholczer Máté HUN 28:45

Hosszútáv, Wejherowo, július 4.
Női
1. Bobach Ida DEN 55:23
2. Klingenberg Emma DEN 56:51
3. Alexandersson Tove SWE 57:37
4. Chepaeva Natalia RUS 1:00:54
5. Närhi Anna FIN 1:01:14
6. Kutkaite Aušrine LTU 1:01:21
62. Kovács Filoména HUN 1:13:23
90. Tóth Réka HUN 1:20:31
 - Kinde Vanda HUN disq
Férfi
1. Skogstad Yngve NOR 1:08:49
2. Merl Robert AUT 1:10:23
3. Basset Lucas FRA 1:10:36
4. Howald Florian SUI 1:12:03
5. Kubát Pavel CZE 1:12:17
6. Tikhonov Gleb RUS 1:13:29
41. Baumholczer Máté HUN 1:20:10
45. Liszka Krisztián HUN 1:20:30
85. Horváth Marcell HUN 1:30:27
106. Bakó Áron HUN 1:36:59

Váltó, Gniewowo, július 8.
Női
1. Sweden
Helena Karlsson
Linea Martinsson
Tove Alexandersson
1:42:32
30:55
37:09
34:28
2. Czech Republic
Adleka Indrakowa
Denisa Kosova
Tereza Novotna
1:48:51
32:00
39:01
37:50
3. Denmark
Ita Klingenberg
Emma Klingenberg
Ida Bobach
1:48:57
35:53
37:49
35:15
21. Hungary
Réka Tóth
Vanda Kinde
Filoména Kovács
2:15:38
35:52
53:25
46:21
Férfi
1. Poland
Piotr Parfianowicz
Rafał Podziński
Michał Olejnik
1:53:33
28:23
42:43
42:27
2. Sweden
Jonas Nordstrom
Richard Olsson
Albin Ridefelt
1:53:56
27:06
44:32
42:18
3. Czech Republic
Michal Hubacek
Marek Schuster
Pavel Kubat
1:54:47
27:11
44:28
43:08
16. Hungary
Marcell Horváth
Krisztián Liszka
Máté Baumholczer
2:04:51
30:18
50:18
44:15

Az összes eredmény letöltése: jwoc2011 (tömörített zip file)


21. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2010. július 4-10.
Aalborg, Dánia

http://www.jwoc2010.dk

Sprint, Aalborg University
Női
1. Ida Bobach Denmar DEN 13:36
2. Hanna Wisniewska POL 14:00
3. Monika Gajda POL 14:03
4. Tereza Novotna CZE 14:09
5. Stine Bagger Hagner DEN 14:11
6. Tove Alexandersson SWE 14:24
66. Zsigmond Vanda HUN 17:14
71. Tímea Zsigmond HUN 17:28
Tóth Réka HUN DISQ
Férfi
1. Rasmus Thrane Hansen SWE 13:04
2. Kristian Jones GBR 13:23
3. Vegard Danielsen NOR 13:25
3. Jonas Leandersson SWE 13:25
5. Johan Runesson SWE 13:32
6. Gustav Bergman SWE 13:35
48. Vellner Gábor HUN 14:46
91. Bereczki Máté HUN 15:46
91. Fehérvári Zsolt HUN 15:46

Középtáv, Kollerup
Női
1 Tove Alexandersson SWE 25:35
2. Lilian Forsgren SWE 26:10
3. Sarina Jenzer SUI 26:51
4. Signe Klinting DEN 27:49
5. Emma Klingenberg DEN 27:56
6. Natalia Vinogradova RUS 27:59
55. Tóth Réka HUN 38:40
Férfi
1. Gaute Hallan Steiwer NOR 23:44
2. Jonas Leandersson SWE 24:53
3. Olle Boström SWE 25:10
4. Gustav Bergman SWE 25:13
5. Albin Ridefelt SWE 25:25
6. Rasmus Thrane Hansen DEN 25:26

Hosszútáv, Svinkløv
Női
1. Ida Bobach DEN 1:01:55
2. Therese Klintberg SWE 1:03:46
3. Sari Anttonen FIN 1:04:24
4. Signe Klinting DEN 1:05:45
5. Monika Gajda POL 1:05:50
6. Fiona Kirk SUI 1:06:00
63. Kovács Filoména HUN 1:22:48
66. Tóth Réka HUN 1:23:21
84. Zsigmond Vanda HUN 1:31:44
100. Zsigmond Tímea HUN 1:43:39
Férfi
1. Pavel Kubat CZE 1:18:48
2. Johan Runesson SWE 1:19:32
3. Matthias Kyburz SUI 1:20:48
4. Eskil Kinneberg NOR 1:20:58
5. Rasmus Thrane H. DEN 1:22:09
6. Olle Boström SWE 1:22:41
64. Baumholczer Máté HUN 1:38:32
93. Vellner Gábor HUN 1:47:27
101. Fehérvári Zsolt HUN 1:50:00
106. Bereczki Máté HUN 1:52:05

Váltó, helyszín
Női
1. Denmark

Emma Klingenberg
Ida Bobach
Signe Klinting

2:02:20

45:39
47:30
29:11

2. Czech Republic

Denisa Kosova
Jana Knapova
Tereza Novotna

2:05:32

51:35
46:32
27:25

3. Russia

Natalia Vinogradova
Anastasia Tikhonova
Anastasia Trubkina

2:06:00

46:03
52:11
27:46

12. Hungary

Tóth Réka
Kovács Filoména
Zsigmond Vanda

2:28:45

54:39
1:00:02
34:04

Férfi
1. Norway

Gaute Hallan Steiwer
Eskil Kinneberg
Vegard Danielsen

2:20:44

52:37
52:38
35:29

2. Sweden

Olle Boström
Gustav Bergman
Johan Runesson

2:21:48

52:29
52:35
36:44

3. Denmark

Andreas Hougaard B.
Marius Thrane Ødum
Rasmus Thrane Hansen

2:26:13

56:35
55:02
34:36

16. Hungary

Baumholczer Máté
Vellner Gábor
Bereczki Máté

2:53:04

1:03:28
1:03:05
46:31


Az összes eredmény letöltése: jwoc2010 (tömörített zip file)

3-es bulletin, térképek

Aalborg egyetemi kampusz, sprint:

Kollerup, középtáv selejtező és döntő:

Svinklov, hosszútáv:

Rebild Bakker, váltó:


20. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2009. július 5-12.
Trentino, Olaszország

Rövidtáv
Nők

Imér-Mezzano
2500 m / 80 m / 21
120 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 13:34
2. Ida Bobach DEN 14:02
2. Tereza Novotna CZE 14:02
4. Fiona Kirk SUI 14:15
5. Mari Jevne Arnesen NOR 14:16
6. Sarina Jenzer SUI 14:26
54. Péley Dorottya HUN 16:18
65. Bertóti Regina HUN 16:50
96. Györgyi Csenge HUN 19:23
Férfiak

Imér-Mezzano
3100 m / 90 m / 24
170 induló

1. Matthias Kyburz SUI 14:43
2. Milos Nykodym CZE 14:56
3. Martin Hubmann SUI 14:58
4. Florion Howald SUI 15:00
5. Sören Bobach DEN 15:01
6. Severin Howald SUI 15:04
65. Mets Márton HUN 17:05
68. Vellner Gábor HUN 17:13
83. Turcsán Gábor HUN 17:35
106. Bereczki Máté HUN 18:16
108. Fehérvári Zsolt HUN 18:18
122. Györgyi Péter HUN 19:02

Középtáv
Nők

3100 m / 140 m / 15
60 induló

1. Tove Alexandersson SWE 23:24
2. Britt Ingunn Nydal NOR 23:42
3. Ida Bobach DEN 23:59
4. Fiona Kirk SUI 24:11
5. Bettina Aebi SUI 24:54
5. Julia Gross SUI 24:54
52. Péley Dorottya HUN 31:15
Férfiak

4100 m / 190 m / 19
61 induló

1. Olli-Markus Taivainen FIN 26:21
2. Philipp Sauter SUI 27:00
3. Ulf Forseth Indgaard NOR 27:39
4. Martin Hubmann SUI 28:05
5. Sören Bobach DEN 28:24
6. Albin Ridefelt SWE 28:36
Nincs A döntős magyar induló

Normáltáv
Nők

Passo Rolle Sud
5700 m / 275 m / 18
122 induló

1. Ida Bobach DEN 54:12
2. Jenny Lönnkvist SWE 55:33
3. Marika Teini FIN 56:28
4. Elen Katrine Skjerve NOR 56:37
5. Julia Gross SUI 57:41
6. Kristin Löfgren SWE 58:17
43. Péley Dorottya HUN 70:06
61. Bertóti Regina HUN 77:15
87. Györgyi Csenge HUN 96:11
Férfiak

Passo Rolle Sud
9500 m / 440 m / 29
168 induló

1. Gustav Bergman SWE 65:55
2. Sören Bobach DEN 69:19
3. Martin Hubmann SUI 69:25
4. Lauri Sild EST 70:03
5. Rasmus Thrane Hansen DEN 74:56
6. Torgeir Norbech NOR 74:57
80. Bereczki Máté HUN 100:45
102. Fehérvári Zsolt HUN 109:05
105. Mets Márton HUN 110:56
115. Györgyi Péter HUN 116:58
134. Turcsán Gábor HUN 132:53

Váltó

Nők

4.5 km / 210 m / 18
36 váltó

1. SUI Fiona Kirk
Sophie Tritschler
Julia Gross
34:33
37:29
32:40
104:42
2. NOR Britt Ingunn Nydal
Elen Katrine Skjerve
Mari J. Arnesen
33:28
37:19
35:42
106:29
3. DEN Emma Klingenberg
Ida Bobach
Signe Klinting
34:34
36:49
35:16
106:39
20. HUN Tóth Réka
Bertóti Regina
Péley Dorottya
40:15
47:17
37:40
125:12
Férfiak

6.4 km / 285 m / 27
49 váltó

1. SWE Olle Boström
Albin Ridefelt
Gustav Bergman
43:20
44:21
41:10
128:51
2. SUI Philipp Sauter
Matthias Kyburz
Martin Hubmann
44:14
41:46
45:40
129:34
3. DEN Marius T. Adum
Rasmus Thrane Hansen
Sören Bobach
44:52
44:12
42:59
132:03
39. HUN2 Bereczki Máté
Turcsán Gábor
Györgyi Péter
54:28
58:23
59:14
172:05
41. HUN1 Vellner Gábor
Mets Márton
Fehérvári Zsolt
54:16
58:47
62:24
175:27


19. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2008. június 30 – július 6.
Göteborg, Svédország

Rövidtáv
Nők

Ruddalen
127 induló
2560 m / 40 m / 13

1. Emma Klingenberg DEN 13:40,1
2. Silje Ekroll Jahren NOR 13:41,7
3. Jenny Lönnkvist SWE 13:42,4
4. Sarka Svobodna CZE 13:44,5
5. Zenia Hejlskov Mogensen DEN 13:48,1
6. Tereza Novotna CZE 13:54,2
26. Őry Eszter HUN 14:48,0
56. Péley Dorottya HUN 15:36,7
68. Szerencsi Dóra HUN 15:56,2
87. Tóth Réka HUN 16:57,7
99. Fenyvesi Laura HUN 17:37,3
Férfiak

Ruddalen
173 induló
2810 m / 50 m / 16

1. Stepan Kodeda CZE 13:21,1
2. Johan Runesson SWE 13:22,1
3. Sören Bobach DEN 13:28,8
4. Matthias Kyburz SUI 13:34,9
5. Andrea Seppi ITA 13:35,1
6. Artem Panchenko UKR 13:42,8
31. Lenkei Zsolt HUN 14:29,9
49. Szabó András HUN 14:57,4
71. Kerényi Máté HUN 15:22,5
81. Turcsán Gábor HUN 15:33,5

Középtáv
Nők

Änggårdsbergen
3.0 km / 145 m / 12
60 induló

1. Venla Niemi FIN 28:29
2. Beata Falk SWE 29:03
3. Karine D’Harreville FRA 29:12
4. Anna Forsberg SWE 29:30
5. Jenny Lönnkvist SWE 29:40
6. Marika Teini FIN 29:47
17. Őry Eszter HUN 33:16
40. Péley Dorottya HUN 38:00
Férfiak

Änggårdsbergen
4.1 km / 230 m / 16
60 induló

1. Johan Runesson SWE 30:45
2. Ulf Forseth Indgaard NOR 31:16
3. Sören Bobach DEN 31:19
4. Olli-Markus Taivainen FIN 31:21
5. Olle Boström SWE 31:29
6. Pelle Engstrand SWE 32:06
19. Lenkei Zsolt HUN 34:51
43. Szabó András HUN 40:02

Normáltáv

Nők

Partille-Gunnilse
6.7 km / 215 m / 15
123 induló

1. Jenny Lönnkvist SWE 55:12
2. Beata Falk SWE 55:50
3. Siri Ulvestad NOR 56:25
4. Marine Leloup FRA 58:30
5. Karine D’Harreville FRA 58:34
6. Venla Niemi FIN 59:33
33. Fenyvesi Laura HUN 67:22
35. Szerencsi Dóra HUN 68:49
44. Péley Dorottya HUN 71:24
64. Tóth Réka HUN 76:21
67. Őry Eszter HUN 77:16
Férfiak

Partille-Gunnilse
10.2 km / 400 m / 21
169 induló

1. Johan Runesson SWE 72:22
2. Timo Sild EST 72:34
3. Matthias Kyburz SUI 72:36
4. Erik Sagvolden NOR 72:38
5. Olle Boström SWE 72.40
6. Leo Laakkonen FIN 74.08
25. Lenkei Zsolt HUN 80.23
115. Turcsán Gábor HUN 105:51
Szabó András HUN DISQ
Kerényi Máté HUN DISQ

Váltó
Nők

Tultered
5.6 km / 215 m / 14
váltó

1. SWE Beata Falk
Lina Strand
Jenny Lönnkvist
46:10
49:42
44:00
139:52
2. DEN Ida Bobach
Signe Klinting
Maja Alm
49:48
45:44
45:40
141:12
3. NOR Anette Baklid
Kine Hallan Steiwer
Mariann Ulvestad
48:58
48:59
50:23
148:20
17. HUN Szerencsi Dóra
Őry Eszter
Péley Dorottya
53:55
60:28
55:36
169:59
Férfiak

Tultered
7.8 km / 270 m / 19
váltó

1. SWE Erik Liljekvist
Olle Boström
Johan Runesson
48:22
49:53
50:21
148:36
2. RUS Yuri Kiryanov
Georgy Mavchun
Dmitry Masnyy
52:43
51:12
49:46
153:41
3. NOR Ulf Forseth Indgaard
Björn Danielsen Ekeberg
Erik Sagvolden
51:03
50:45
52:10
153:58
HUN Kerényi Máté
Lenkei Zsolt
Szabó András
60:20
DISQ
58:19
DISQ


18. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2007. július 8-13.
Dubbo, Ausztrália

Rövidtáv
Nők

Western Plains Zoo
90 induló
2.7 km / 15 m / 17

1. Eva Svensson SWE 13.19
2. Sarka Svobodna CZE 13.20
3. Maja Alm DEN 13.23
4. Siri Ulvestad NOR 13.35
5. Jenny Lannkvist SWE 13.37
6. Anastasia Trubkina RUS 13.56
30. Gyurkó Fanni HUN 14.48
42. Hrenkó Ivett HUN 15.11
49. Őry Eszter HUN 15.23
Férfiak

Western Plains Zoo
128 induló
3.25 km / 25 m / 18

1. Vojtech Kral CZE 13.59
2. Olav Lundanes NOR 14.05
3. Ivan Sirakov BUL 14.23
4. Martin Hubmann SUI 14.27
5. Lenkei Zsolt HUN 14.28
6. Christian Bobach DEN 14:28
20. Szabó András HUN 14:50
54. Kerényi Máté HUN 15:49

Középtáv
Nők

Dhaadyiwa
3.6 km / 85 m / 21
60 induló

1. Jenny Lannkvist SWE 22.07
2. Ida Marie Bjargul NOR 23.41
3. Tatyana Mendel RUS 24.32
Saila Kinni FIN 24.32
5. Anastasia Trubkina RUS 24.41
6. Simona Karochova CZE 24.44
14. Gyurkó Fanni HUN 26.00
56. Őry Eszter HUN 35.25
Férfiak

Dhaadyiwa
4.5 km / 115 m / 22
60 induló

1. Olav Lundanes NOR 23.15
2. Petter Eriksson SWE 23.59
3. Martin Hubmann SUI 24.02
4. Magne Dahli NOR 24.29
5. Adam Chromy CZE 24.31
6. Michal Krajcik SVK 24.53
7. Lenkei Zsolt HUN 24.59
23. Szabó András HUN 27.09
38. Kerényi Máté HUN 28.58

Normáltáv
Nők

Malang
7.2 km / 300 m / 16
92 induló

1. Siri Ulvestad NOR 60.47
2. Kine Hallan Steiwer NOR 61.13
3. Heini Saarimaki FIN 61.48
4. Sabine Hauswirth SUI 62.16
5. Silje Jahren NOR 62.34
6. Vanessa Round AUS 62.50
27. Gyurkó Fanni HUN 70.16
52. Őry Eszter HUN 77.14
72. Hrenkó Ivett HUN 88.32
Férfiak

Malang
11.1 km / 495 m / 27
129 induló

1. Olav Lundanes NOR 71.30
2. Magne Dahli NOR 74.05
3. Christian Bobach DEN 75.31
4. Simon Uppill AUS 76.42
5. Stephan Kodeda CZE 77.40
6. Torgeir Nörbech NOR 77.51
16. Lenkei Zsolt HUN 80.51
47. Kerényi Máté HUN 87.16
82. Szabó András HUN 97.40

Váltó
Nők

Nguluway
4.4-4.6 km / 200-225 m / 13-14
váltó

1. NOR Kine Hallan Steiwer
Silje Jahren
Siri Ulvestad
34:34
33:15
33:59
101:49
2. SWE Eva Svensson
Sara Eskilsson
Jenny Lönnkvist
33:58
34:06
33:33
101:49
3. SUI Sara Würmli
Judith Wyder
Sabien Hauswirth
34:39
35:06
33:19
7. HUN Gyurkó Fanni
Hrenkó Ivett
Őry Eszter
34:14
36:07
37:37
Férfiak

Nguluway
7.0-7.1 km / 295-335 m / 18
váltó

1. CZE Stephan Kodeda
Jan Benes
Adam Chromy
43:30
43:40
42:35
129:47
2. NOR Torgeir Nörbech
Magne Dahli
Olav Lundanes
44:54
43:16
42:46
130:57
3. LAT Mikus Zagata
Kalvis Mihailovs
Anatolijs Sarasovs
43:31
46:06
44:52
134:30
16. HUN Kerényi Máté
Szabó András
Lenkei Zsolt
46:08
51:11
46:50
144:09


17. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2006. július 2-7.
Druskininkai, Litvánia

Sprint
Nők

Druskininkai
121 induló
2500 m / 16 m / 13

1. Hultgren Ingunn Weltzien NOR 10:46.8
2. Hanny Alston AUS 10:50.1
3. Eva Svensson SWE 11:25.3
4. Jana Vaculikova CZE 11:32.5
5. Ekaterina Terekhova RUS 11:41.0
6. Welle Fanny Stand-Horn NOR 11:42.0
46. Hrenkó Ivett HUN 13:11.9
53. Gyurkó Fanni HUN 13:20.4
82. Szerencsi Dóra HUN 14:10.7
85. Tas Kata HUN 14:16.2
Férfiak

Druskininkai
162 induló
3200 m / 25 m / 16

1. Mikael Kristensson SWE 11:44.8
2. Patrik Karisson SWE 11:53.5
3. Ruslan Glebov UKR 11:55.9
4. Jochen Verdeyen BEL 11:59.7
5. Sergei Rizhkov BEL 12:02.4
6. Matthew Parton AUS 12:08.4
8. Kovács Ádám HUN 12:16.5
30. Kovács Róbert HUN 12:47.2
59. Tóth Ádám HUN 13:22.5
Középtáv
Nők

Petrosku Miskas
3.6 km / 115 m / 14
61 induló

1. Betty Ann B. Nilsen NOR 26:19
2. Ulrika Uotila FIN 26:38
3. Signe Klinting DEN 26:57
4. Anna Persson SWE 27:05
5. Eva Svensson SWE 27:14
6. Silje Ekrole Jahren NOR 27:39
- Őry Eszter HUN Disk.
Férfiak

Petrosku Miskas
4.4 km / 135m / 17
induló

1. Jan Benes CZE 25:09
1. Sören Bobach DEN 25:09
3. Olav Lundanes NOR 25:14
4. Jonas Vytautas Gvildys LTU 25:21
5. Olli Markus Taivainen FIN 25:37
5. Markus Puusepp EST 25:37
22. Lenkei Zsolt HUN 28:24
34. Kovács Ádám HUN 30:06
42. Kerényi Máté HUN 31:35

Normáltáv
Nők

Noskunu Miskas
8.8 km / 240 m / 16
124 induló

1. Hanny Alston AUS 53:57
2. Betty Ann Bjerkreim Nilsen NOR 58:35
3. Elin A. Skantze SWE 60:13
4. Eva Svensson SWE 61:54
5. Tatyana Kozlova RUS 63:27
6. Hultgren Ingunn Weltzien NOR 63:38
55. Gyurkó Fanni HUN 81:15
63. Hrenkó Ivett HUN 83:19
82. Tas Kata HUN 90:03
104. Szerencsi Dóra HUN 110:56
Férfiak

Noskunu Miskas
12.6 km / 300 m / 22
167 induló

1. Anders Skarholt NOR 70:41
2. Olav Lundanes NOR 73:21
3. Markus Puusepp EST 76:57
4. Mikael Kristensson SWE 77:43
5. Michal Krajcik SVK 78:06
6. Christian Bobach DEN 78:09
11. Kovács Ádám HUN 79:27
98. Kovács Róbert HUN 107:03
115. Tóth Ádám HUN 116:35

Váltó
Nők

Svendubre
6.4-6.9 km / 120-140 m / 15
24 váltó

1. RUS Ekaterina Terekhova
Tatyana Kozlova
Mariya Shilova
37:12
37:42
39:41
129:35
2. SWE Linnea Lindstrom
Anna Persson
Eva Svensson
37:36
38:09
39:41
130:26
3. FIN Sofia Haajanen
Saila Kinni
Heini Wennman
39:22
39:51
36:24
130:37
17. HUN Hrenkó Ivett
Gyurkó Fanni
Őry Eszter
42:01
51:35
49:59
158:35
HUN2 Szerencsi Dóra
Tas Kata
Koós Diana
49:37
52:59
55:22
172:58
Férfiak

Svendubre
9.5-10.2 km / 140-165 m / 24-25
31 váltó

1. EST Mihkel Jarveoja
Timo Sild
Markus Puusepp
45:30
47:21
45:51
138:42
2. SWE Fredrik Johansson
John Fredriksson
Mikael Kristensson
45:18
47:36
47:27
140:21
3. NOR Anders Skarholt
Erik Sagvolden
Olav Lundanes
47:32
47:00
46:08
140:40
13. HUN Lenkei Zsolt
Kerényi Máté
Kovács Ádám
46:47
53:50
51:00
151:37
HUN2 Kovács Róbert
Szabó András
Tóth Ádám
52:29
54:51
50:00
157:20


16. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2005. július 11-16.
Tenero, Svájc
 

Középtáv
Nők

Taverne
60 induló
3.0 km / 110 m / 14

1. Anna Persson SWE 25:51
2. Heini Wennman FIN 26:00
3. Hanny Allston AUS 27:18
4. Helena Jansson SWE 27:23
5. Paula Iso-Markku FIN 27:51
6. Saila Kinni FIN 28:16
44. Őry Eszter HUN 40:41
54. Szerencsi Ildikó HUN 50:40
Férfiak

Taverne
61 induló
3.5 km / 120 m / 17

1. Fabian Hertner SUI 21:28
2. Philippe Adamski FRA 22:43
3. Hannu Airila FIN 23:27
4. Olav Lundanes NOR 23:31
5. Sebastian Hägler SUI 23:37
6. Olli-M. Taivainen FIN 24:27
9. Gösswein Csaba HUN 25:12
17. Lenkei Zsolt HUN 26:31
31. Zsebeházy István HUN 29:07
59. Kovács Ádám HUN 44:55

Normáltáv

Nők

Arcegno
6.6 km / 340 m / 18
122 induló

1. Mari Fasting NOR 63:14
2. Elise Egseth NOR 63:31
3. Paula Iso-Markku FIN 65:47
4. Anna Persson SWE 66:55
5. Sara Lüscher SUI 67:01
6. Elin A-Skantze SWE 68:17
35. Kerényi Krisztina HUN 81:14
52. Hrenkó Ivett HUN 86:59
69. Őry Eszter HUN 93:00
87. Zsigmond Száva HUN 102:09
90. Máthé Fanni HUN 106:31
Szerencsi Ildikó HUN DISQ
Férfiak

Arcegno
9.5 km / 480 m / 25
159 induló

1. Olav Lundanes NOR 72:39
2. Andreas Rüedlinger SUI 77:16
3. Philippe Adamski FRA 78:12
4. Julian Dent AUS 79:52
5. Kovács Ádám HUN 81:23
6. Michal Krajcík SVK 82:57
21. Lenkei Zsolt HUN 90:55
23. Zsebeházy István HUN 91:13
72. Kerényi Máté HUN 103:19
86. Szabó András HUN 108:09
Gösswein Csaba HUN DISQ

Váltó
Nők

San Bernardino
5200 m / 220 m / 18
21 váltó

1. NOR Elise Egseth
Mari Fasting
Betty Ann B. Nilsen
47:14
42:13
44:19
133:46
2. SWE Elin A-Skantze
Helena Jansson
Anna Persson
48:32
45:19
44:21
138:12
3. FIN Saila Kinni
Paula Iso-Markku
Silja Tarvonen
50:51
46:37
44:53
142:21
10. HUN Hrenkó Ivett
Őry Eszter
Szerencsi Ildikó
54:20
57:43
51:10
163:13
Férfiak

San Bernardino
7200 m / 320 m / 14
31 váltó

1. NOR Oystein Sorensen
Magne Dahli
Olav Lundanes
51:01
47:49
51:42
150:32
2. CZE Adam Chromy
Jan Benes
Jan Palas
49:33
54:40
49:25
153:38
3. SWE John Fredriksson
Erik Rost
Mikael Kristensson
55:03
49:33
52:14
156:60
8. HUN Kovács Ádám
Gösswein Csaba
Zsebeházy István
49:26
57:01
55:37
162:04

Pontverseny
1. SUI 153
2. SWE 162
3. FIN 163
4. NOR 187
5. CZE 258
6. RUS 387
7. DEN 419
8. FRA 469
9. HUN 481
10. AUS 498


15. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2004. július 4-11.
Gdansk, Lengyelország

Középtáv
Nők

60 induló
4,13 km / 12

1. Jansson Helen SWE 28:59
2. Brozkova Radka CZE 30:08
3. Fincke Anni-Maija FIN 30:30
4. O’ Neil Alison GBR 30:42
5. Flatekval Jorid NOR 31:24
6. Cerny Noemi SUI 31:51
57. Kelemen Bernadett HUN 43:00
58. Szerencsi Ildikó HUN 43:47
Férfiak

60 induló
4,61 km / 14

1. Bjerkreim Nilsen Audun NOR 27:09
2. Merz Matthias SUI 27:34
3. Krepsta Simonas LTU 27:42
4. Johansson Martin SWE 28:04
5. Anjala Topi FIN 28:56
6. Lindahl Johan SWE 29:04
6. Gösswein Csaba HUN 29:04
36. Zsebeházy István HUN 31:32
43. Pelyhe Dániel HUN 32:33

Normáltáv

Nők

8,1 km / 17
130 induló

1. Tarvonen Silja FIN 59:51
2. Stalder Veline SUI 61:48
3. O’ Neil Alison GBR 62:22
4. Panchartkova Jana CZE 63:13
5. Flatekval Jorid NOR 63:52
6. Jansson Helen SWE 64:48
37. Kelemen Bernadett HUN 74:18
73. Zsigmond Száva HUN 79:04
93. Szivák Ildikó HUN 84:00
107. Szerencsi Ildikó HUN 88:44
Férfiak

11,5 km / 21
150 induló

1. Merz Matthias SUI 72:19
2. Johansson Martin SWE 72:20
3. Krepsta Simonas LTU 72:29
4. Prochazka Jan CZE 72:41
5. Millinger Mattias SWE 73:45
6. Sorensen Oystein NOR 74:07
12. Gösswein Csaba HUN 76:27
36. Zsebeházy István HUN 80:38
83. Pelyhe Dániel HUN 88:12
84. Bogos Tamás HUN 88:24

Váltó
Nők

4900 m / 13
23 váltó

1. SWE Skantze Elina
Persson Anna
Jansson Helen
39:36
36:48
35:19
111:43
2. FIN Fincke Anni-Maija
Wennman Heini
Tarvonen Silja
34:44
39:21
39:36
113:41
3. NOR Egseth Elise
Bjerkreim Nilsen Betty Ann
Flatekval Jorid
37:55
38:03
38:18
114:16
9. HUN Kelemen Bernadett
Zsigmond Száva
Szerencsi Ildikó
38:24
44:13
40:03
122:40
Férfiak

7400 m / 17
28 váltó

1. SWE Lindahl Johan
Millinger Mattias
Johansson Martin
45:30
42:53
40:02
128:25
2. CZE Palas Jan
Sedivy Jan
Prochazka Jan
43:37
44:19
43:11
131:07
3. SUI Ruedlinger Andreas
Hertner Fabian
Merz Matthias
45:46
44:25
42:29
132:40
13. HUN Zsebeházy István
Pelyhe Dániel
Gösswein Csaba
45:50
46:23
48:12
140:25

Nemzetek közti pontverseny
1 SWE 93
2 NOR 173
3 FIN 188
4 CZE 199
5 SUI 209
6 RUS 347
7 GBR 387
8 LTU 460
9 DEN 493
10 POL 564
12 BUL 676
11 HUN 695
14 FRA 697
15 UKR 706
13 SVK 720
17 LAT 763
16 AUS 791
18 GER 897
19 EST 922
20 AUT 1133
22 ESP 1302
21 USA 1344
26 ITA 1367
23 POR 1436
25 BEL 1444
27 NZL 1481
24 JAP 1533
28 ISR 1647
29 ROM 1649
30 CRO 1772
31 IRL 1776
32 SCG 1777
33 SLO 1812
34 HKG 1814
35 TUR 1819