Kategória szerinti archívum: Világversenyek


30. Tájékozódási futó Világbajnokság

2013. július 6-14.
Vuokatti, Finnország

http://www.woc2013.fi

július 7. Szombat hosszútáv selejtező Tipasoja
július 8. Hétfő sprint selejtező Vuokatti
sprint döntő Sotkamo
július 9. Kedd hosszútáv döntő Tipasoja
július 10. Szerda pihenőnap
július 11. Csütörtök középtáv selejtező Vuokatti
július 12. Péntek középtáv döntő Vuokatti
július 13. Szombat váltó Vuokatti

Eredmények


29. Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 14-21.
Lausanne, Svájc
http://www.woc2012.ch/

Sprint, Lausanne-Ouchy, július 14.
Női
1. Simone Niggli-Luder SUI 15:43
2. Maja Alm DEN 16:20
3. Annika Billstam SWE 16:28
4. Helena Jansson SWE 16:30
5. Rahel Friederich SUI 16:33
6. Venla Niemi FIN 16:39
14. Fanni Gyurkó HUN 17:33
28. Ildikó Szerencsi HUN 18:31
Férfi
1. Matthias Kyburz SUI 15:32
2. Matthias Merz SUI 15:49
3. Matthias Müller SUI 15:59
4. Scott Fraser GBR 16:11
5. Andrey Khramov RUS 16:22
6. Tuomo Mäkelä FIN 16:32
8. Zsolt Lenkei HUN 16:39
22. Ádám Kovács HUN 17:12

Középtáv, St-Cergue / La Grivrine, július 17.
Női
1. Minna Kauppi FIN 37:37
2. Tove Alexandersson SWE 38:09
3. Tatyana Riabkina RUS 39:03
4. Ida Bobach DEN 39:52
5. Simone Niggli-Luder SUI 40:00
6. Annika Billstam SWE 40:07
14.  Fanni Gyurkó HUN 43:38
Férfi
1. Edgars Bertuks LAT 36:45
2. Valentin Novikov RUS 36:50
3. Fabian Hertner SUI 37:10
4. Thierry Gueorgiou FRA 37:15
5. Francois Gonon FRA 37:18
6. Peter Öberg SWE 37:22
32. Zsolt Lenkei HUN 41:40

Hosszútáv, Chalet-à-Gobet, július 19.
Női
1. Simone Niggli-Luder SUI 1:15:07
2. Minna Kauppi FIN 1:16:38
3. Annika Billstam SWE 1:17:13
4. Tatyana Riabkina RUS 1:19:17
5. Anne M. Hausken N. NOR 1:20:05
6. Eva Jureníková CZE 1:21:10
15.  Fanni Gyurkó HUN 1:26:38
28.  Ildikó Szerencsi HUN 1:35:08
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 1:34:42
2. Matthias Merz SUI 1:37:34
3. Edgars Bertuks LAT 1:39:13
4. Philippe Adamski FRA 1:40:19
5. Anders Holmberg SWE 1:41:46
6. Kiril Nikolov BUL 1:41:48
22. Ádám Kovács HUN 1:49:22

Váltó, Chalet-à-Gobet, július 21.
Női
1. Switzerland
Ines Brodmann
Judith Wyder
Simone Niggli-Luder
1:44:54
35:27
35:49
33:38
2. Sweden
Annika Billstam
Helena Jansson
Tove Alexandersson
1:47:18
35:26
35:08
36:44
3. Norway
Silje Ekroll Jahren
Mari Fasting
Anne M. Hausken N.
1:48:11
36:35
36:56
34:40
14. Hungary
Fanni Gyurkó
Éva Novai
Ildikó Szerencsi
2:04:06
45:38
39:39
38:49
Férfi
1. Czech Republic
Tomáš Dlabaja
Jan Šedivý
Jan Procházka
1:40:00
33:41
32:49
33:30
2. Norway
Magne Daehli
Carl Waaler Kaas
Olav Lundanes
1:40:06
33:44
33:26
32:56
3. Sweden
Jonas Leandersson
Peter Öberg
Anders Holmberg
1:40:11
33:33
33:08
33:30
19. Hungary
Máté Baumholczer
Zsolt Lenkei
Ádám Kovács
1:53:39
41:34
35:59
36:06

Az összes eredmény letöltése: woc2012 (tömörített zip file)


9. Tájékozódási futó Európa Bajnokság

 

2012. május 13-17.
Falun/Mora, Svédország

http://www.eoc2012.se/

Sprint, Falun, május 19.
Női
1. Simone Niggli Switzerland SUI 14:58
2. Lena Eliasson SWE 15:30
3. Maja Møller Alm DEN 15:49
4. Judith Wyder SUI 15:58
5. Rahel Friederich SUI 16:16
6. Emma Klingenberg DEN 16:23
47. Fanni Gyurkó HUN 18:50
Férfi
1. Jonas Leandersson SWE 15:20
2. Kiril Nikolov BUL 15:25
3. Jerker Lysell SWE 15:27
3. Daniel Hubmann SUI 15:27
5. Scott Fraser GBR 15:34
6. Matthias Kyburz SUI 15:46
43.  Zsolt Lenkei HUN 17:05

Középtáv, Skattungbyn, május 17.
Női
1. Simone Niggli SUI 33:42
2. Minna Kauppi FIN 35:07
3. Tatiana Ryabkina RUS 35:21
4. Helena Jansson SWE 36:06
5. Tove Alexandersson SWE 36:31
6. Annika Billstam SWE 36:35
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 34:12
2. Valentin Novikov RUS 35:31
3. Carl Waaler Kaas NOR 35:46
4. Oleksandr Kratov UKR 36:13
5. Gustav Bergman SWE 36:27
5. Matthias Merz SUI 36:27

Hosszútáv, Skattungbyn, május 18.
Női
1. Simone Niggli SUI 61:34
2. Tatiana Ryabkina RUS 65:34
3. Minna Kauppi FIN 66:08
4. Tove Alexandersson SWE 67:21
5. Annika Billstam SWE 69:10
6. Tone Wigemyr NOR 70:18
41. Fanni Gyurkó HUN 82:11
Férfi
1. Olav Lundanes NOR 87:43
2. Matthias Merz SUI 88:48
3. Valentin Novikov RUS 89:13
4. Anders Nordberg NOR 90:09
5. Marc Lauenstein SUI 90:52
6. Oleksandr Kratov UKR 92:41

Váltó, Falun, május 20.
Női
1. Russia
Natalia Efimova
Svetlana Mironova
Tatiana Ryabkina
115:35
39:36
39:20
36:39
2. Finland
Sofia Haajanen
Merja Rantanen
Minna Kauppi
115:44
39:31
39:23
36:50
3. Sweden
Annika Billstam
Lina Strand
Tove Alexandersson
116:30
39:32
39:43
37:15
16. Hungary
Fanni Gyurkó
Regina Bertóti
Laura Fenyvesi
163:33
43:05
64:14
56:14
Férfi
1. Switzerland
Martin Hubman
Matthias Müller
Matthias Kyburz
113:43
38:20
38:06
37:17
2. Sweden
Jonas Leandersson
Fredrik Johansson
Anders Holmberg
113:46
38:29
38:04
37:13
3. France
Frédéric Tranchand
Philippe Adamski
François Gonon
113:55
37:56
38:48
37:11
17. Hungary
Zsolt Lenkei
Máté Kerényi
Ádám Kovács
127:46
40:38
45:01
42:17

Az összes eredmény letöltése: eoc2012 (tömörített zip file)


18. Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási futó Világbajnokság

 

2012. július 2-6.
Alicante, Spanyolország
http://sd.ua.es/en/orienteering-championship/

Sprint, Alicante, július 4.
Női
1. Duchová, Iveta CZE 17:47
2. Gross, Julia SUI 18:38
3. Bochenková, Ivana CZE 18:43
4. Aebi, Bettina SUI 18:48
5. Jenzer, Sarina SUI 18:54
6. Forsgren, Lilian SWE 19:07
17. Péley, Dorottya HUN 20:35
23. Gyurkó, Fanni HUN 21:11
32. Zsigmond, Száva HUN 21:52
54. Zsigmond, Vanda HUN 24:09
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 17:53
2. Huber, Raffael SUI 18:12
3. Kyburz, Andreas SUI 18:20
4. Sirakov, Ivan BUL 18:56
5. Lenkei, Zsolt HUN 18:57
6. Procházka, Jan CZE 19:07
13. Kerényi, Máté HUN 19:49
28. Kovács, Ádám HUN 20:46
47. Mets, Márton HUN 21:40

Középtáv, Santa Pola, július 5.
Női
1. Forsgren, Lilian SWE 29:39
2. Forsberg, Anna SWE  31:38
3. Serrallonga A., Anna ESP   32:35
4. Duchová, Iveta CZE  33:22
5. Shandurkova, Iliana BUL  34:18
6. Bachman, Anna SWE  34:32
18. Gyurkó, Fanni HUN 36:27
32. Péley, Dorottya HUN 39:16
33. Zsigmond, Száva HUN 40:11
71. Zsigmond, Vanda HUN 59:31
Férfi
1. Hubmann, Martin SUI 32:49
2. Lenkei, Zsolt HUN 35:10
3. Chromý, Adam CZE 35:41
4. Procházka, Jan CZE 36:00
5. Martner, Ola SWE 36:40
6. Michiels, Yannick BEL 37:18
15. Kerényi, Máté HUN 39:05
57. Gösswein, Csaba HUN 45:19
dnf Kovács, Ádám HUN dnf

Hosszútáv, Tibi, július 3.
Női
1. Feer, Isabelle SUI 1:05:32
2. Mathys, Brigitta SUI 1:05:37
3. Brozková, Radka CZE 1:06:37
4. Hauswirth, Sabine SUI 1:06:46
5. Forsgren, Lilian SWE 1:07:11
6. Shandurkova, Iliana BUL 1:09:11
17. Gyurkó, Fanni HUN 1:15:12
35. Péley, Dorottya HUN 1:22:06
43. Zsigmond, Száva HUN 1:26:44
51. Zsigmond, Vanda HUN 1:34:56
Férfi
1. Huber, Raffael SUI 1:15:38
2. Kodeda, Štepán CZE 1:16:07
3. Chromý, Adam CZE 1:17:52
4. Martner, Ola SWE 1:19:17
5. Blanes R., Andreu ESP 1:19:53
6. Nurmonen, Antti FIN 1:21:48
63. Gösswein, Csaba HUN 1:45:46
71. Mets, Márton HUN 1:53:26

Váltó, Santa Pola, július 6.
Női
1. Sweden
Anna Forsberg
Anna Bachman
Lilian Forsgren
1:50:25
37:22
36:55
36:08
2. Switzerland
Brigitta Mathys
Julia Gross
Sarina Jenzer
 1:54:31
37:18
36:16
40:57
3. Spain
Ona Rafols Perramon
Alicia Gil Sánchez
Anna Serrallonga Arqués
1:58:38
38:42
39:47
40:09
7. Hungary
Fanni Gyurkó
Dorottya Péley
Száva Zsigmond
2:06:23
42:18
38:50
45:15
Férfi
1. Switzerland
Andreas Rüedlinger
Jonas Mathys
Andreas Kyburz
1:46:22
34:49
37:12
34:21
2. Sweden
Oskar Sjoeberg
Albin Ridefelt
Erik Liljequist
1:46:40
34:53
36:35
35:12
3. Norway
Jo Forseth Indgaard
Vegard Ruttenborg
Vetle Ruud Bråten
1:48:44
34:51
37:20
36:33
8. Hungary
Ádám Kovács
Máté Kristóf Kerényi
Zsolt Lenkei
1:55:35
35:39
40:29
39:27
Hungary
Csaba Gösswein
Márton Mets
Vanda Zsigmond
mp
mp
47:19
52:44

Az összes eredmény letöltése: wuoc2012 (tömörített zip file)


23. Junior Tájékozódási futó Világbajnokság

2012. július 7-13.
Szlovákia, Kassa

http://www.jwoc2012.sk/

Sprint, Kassa, július 8.
Női
1. Alexandersson Tove SWE 11.12,8
2. Klingenberg Emma DEN 11.45,3
3. Sandberg Frida SWE 12.06,9
4. Nurmi Kirsi FIN 12.21,7
5. Myhre Ingjerd NOR 12.23,0
6. Wennemo Oda NOR 12.27,7
44. Kovács Filoména HUN 13.35,7
70. Kinde Vanda HUN 14.03,7
85. Szokol Mónika HUN 14.31,8
102. Zempléni Réka HUN 15.01,7
Férfi
1. Tikhonov Gleb RUS 14.05,7
2. Petržela Jan CZE 14.23,0
3. Kinneberg Eskil NOR 14.23,4
4. Edsen Jakob Ekhard DEN 14.24,5
5. Regborn Martin SWE 14.24,6
6. Svensk Emil SWE 14.26,6
9. Baumholczer Máté HUN 14.41,1
27. Liszka Krisztián HUN 15.09,4
103. Bakó Áron HUN 16.18,3
111. Tugyi Levente HUN 16.27,4
115. Bugár Gergely HUN 16.30,5
128. Sulyok Ábel HUN 16.59,1

Középtáv, Izra, július 12.
Női
1. Alexandersson Tove SWE 23.42
2. Sandberg Frida SWE 24.35
3. Mueller Sandrine SUI 25.30
4. Hagström Sara SWE 25.47
5. Narum Marte NOR 26.07
6. Kirvesmies Tytti FIN 26.36
53. Zempléni Réka HUN 35.04
Férfi
1. Ogden Matt NZL 27.55
2. Petržela Jan CZE  28.08
3. Schneider Florian SUI  28.09
4. Denzler Alain SUI  28.22
5. Aukrust Osmoen Jon NOR  28.37
6. Odum M. Thrane DEN  28.48
48. Liszka Krisztián HUN 33.50
59. Bugár Gergely HUN 37.27
60. Bakó Áron HUN 39.09

Hosszútáv, Silica, július 9.
Női
1. Nurmi Kirsi FIN 57.55
2. Sandberg Frida SWE 60.26
3. Kemp Emily CAN 60.54
4. Narum Marte NOR 61.20
5. Hagner Stine Bagger DEN 61.21
6. Mueller Sandrine SUI 62.59
18. Kovács Filoména HUN 67.31
43. Szokol Mónika HUN 75.55
47. Zempléni Réka HUN 76.16
81. Kinde Vanda HUN 88.44
Férfi
1. Kinneberg Eskil NOR 69.46
2. Odum M. Thrane DEN 71.43
3. Tikhonov Gleb RUS 72.26
4. Regborn Martin SWE 73.17
5. Edén Fredrik SWE 73.55
6. Norskov Thor DEN 74.04
19. Baumholczer Máté HUN 82.32
37. Liszka Krisztián HUN 87.24
69. Sulyok Ábel HUN 96.14
83. Bugár Gergely HUN 99.33
108. Tugyi Levente HUN 110.06
121. Bakó Áron HUN 121.16

Váltó, Jahodná, július 13.
Női
1. Denmark
Hagner Stine Bagger
Klingenberg Ita
Klingenberg Emma
94.05
32.40
33.30
27.55
2. Sweden
Karlsson Helena
Sandberg Frida
Alexandersson Tove
 94.20
33.52
31.14
29.14
3. Switzerland
Hellmueller Mirjam
Aebi Marion
Mueller Sandrine
 97.19
33.48
32.42
30.49
29. Hungary
Kovács Filoména
Zempléni Réka
Szokol Mónika
118.26
32.21
39.42
46.23
Férfi
1. Russia
Kuchmenko Ivan
Kozyrev Andrey
Tikhonov Gleb
93.10
31.23
31.19
30.28
2. Denmark
Edsen Jakob Ekhard
Norskov Thor
Odum Marius Thrane
94.13
32.07
31.26
30.40
3. Norway
Aukrust Osmoen Jon
Jarvis Westergard Hakon
Kinneberg Eskil
94.57
31.30
30.34
32.53
10. Hungary
Bakó Áron
Liszka Krisztián
Baumholczer Máté
97.50
32.09
32.30
33.11
30. Hungary
Tugyi Levente
Sulyok Ábel
Bugár Gergely
110.05
32.15
40.53
36.57

Az összes eredmény letöltése: jwoc2012 (tömörített zip file)

Férfi


11. Ifjúsági Európa Bajnokság

2012. június 29-július 1.
Franciaország, Bugeat
http://www.eyoc2012.fr/

Sprint
Men 16
1. Adrien DELENNE France 11:36
2. Arnaud PERRIN France 11:43
3. Krzysztof RZENCA Poland 11:48
14. Balazs MIAVECZ Hungary 12:31
23. Daniel PEREGI Hungary 13:03
57. Mate DALOS Hungary 14:47
74. Matyas MESZAROS Hungary 16:09
Men 18
1. Tristan BLOEMEN Belgium 12:36
2. Dmitry POLYAKOV Russia 12:41
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 12:43
32. Bertalan KOVACS Hungary 13:39
39. Levente TUGYI Hungary 13:47
53. Daniel FEHERVARI Hungary 14:28
65. Matyas PENTEK Hungary 14:52
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 11:36
2. Paula GROSS Switzerland 11:38
3. Olena POSTELNIAK Ukraine 11:51
33. Csenge VINICZAI Hungary 13:31
43. Eszter LISZKA Hungary 14:05
56. Virag WEILER Hungary 14:28
- Luca SZUROMI Hungary mp
Women 18
1. Ekaterina SAVKINA Russia 11:47
2. Daria KRASILNIKOVA Russia 11:52
3. Liga VALDMANE Latvia 12:09
46. Kinga VARSANYI Hungary 13:56
57. Reka FAGGYAS Hungary 14:37
67. Vanda KINDE Hungary 15:08
Orsolya DENES Hungary mp
Hosszútáv
Men 16
1. Mikkel AAEN Denmark 45:04
2. Arnaud PERRIN France 48:40
3. Thomas KNUDSEN Denmark 48:52
28. Daniel PEREGI Hungary 57:55
30. Matyas MESZAROS Hungary 58:54
32. Balazs MIAVECZ Hungary 59:50
37. Mate DALOS Hungary 62:31
Men 18
1. Marek MINÁR Czech Republic 53:53
2. Eeli VIHOLAINEN Finland 55:12
3. Krzysztof WOLOWCZYK Poland 55:58
6. Bertalan KOVACS Hungary 57:05
46. Daniel FEHERVARI Hungary 65:43
47. Matyas PENTEK Hungary 65:53
62. Levente TUGYI Hungary 70:34
Women 16
1. Angelika MACIEJEWSKA Poland 37:23
2. Anna STICKOVÁ Czech Republic 39:48
3. Hanna MÜLLER  Germany 40:09
5. Luca SZUROMI Hungary 41:48
20. Csenge VINICZZAI Hungary 47:39
36. Virag WEILER Hungary 51:19
59. Eszter LISZKA Hungary 61:43
Women 18
1. Viktoriia SUKHAREVSKA Ukraine 45:59
2. Gunvor Hov HØYDAL Norway 46:33
3. Ellen REINHARD Switzerland 47:57
48. Reka FAGGYAS Hungary 65:20
53. Vanda KINDE Hungary 66:55
56. Kinga VARSANYI Hungary 68:00
67. Orsolya DENES Hungary 72:03
Váltó
M16
1. Poland
Radoslaw PIOTROWSKI
Lukasz WISNIEWSKI
Krzysztof RZENCA
1:50:31
37:03
37:28
36:00
2. Denmark
Thomas KNUDSEN
Martin ILLUM
Mikkel AAEN
1:50:50
37:16
39:16
34:18
3. Czech Republic
Stepán MUDRÁK
Matous FÜRST
Vojtech KETTNER
1:54:21
39:07
39:51
35:23
8. Hungary
Daniel PEREGI
Matyas MESZAROS
Balazs MIAVECZ
2:01:41
42:56
35:43
43:02
 M18
1. Sweden
Assar HELLSTRÖM
Ludvig ÅHLUND
Ludwig LJUNGQVIST
1:49:29
37:58
35:30
36:01
2. Finland
Kristian KANNUS
Eeli VIHOLAINEN
Topi RAITANEN
1:52:56
39:06
39:03
34:47
3. Czech Republic
Jonás HUBÁCEK
Jan GRUNDMANN
Marek MINÁR
1:53:02
38:24
35:46
38:52
6. Hungary
Daniel FEHERVARI
Bertalan KOVACS
Levente TUGYI
2:03:25
38:13
39:58
45:14
W16
1. Czech Republic
Petra HANCOVÁ
Zuzana KOZINOVA
Anna STICKOVÁ
1:32:28
30:31
32:53
29:04
2. Switzerland
Barbara KÖHLE
Sonja BORNER
Paula GROSS
1:33:04
30:45
32:28
29:51
3. France
Solène DROIN
Chloé HABERKORN
Mathlide BODY
1:34:46
30:48
31:25
32:33
5. Hungary
Virag WEILER
Luca SZUROMI
Csenge VINICZZAI
1:39:55
30:55
35:36
33:24
W18
1. Russia
Ekaterina SAVKINA
Daria KOROBEYNIK
Daria KRASILNIKOVA
1:49:41
37:38
35:58
36:05
2. Norway
Andrine BENJAMINSEN
Kaja Winsnes NORDHAGEN
Gunvor Hov HØYDAL
1:49:47
38:04
37:09
34:34
3. Sweden
Tove LAGERBERG
Josefine KLINTBERG
Moa LEIJON-LIND
1:50:04
37:27
35:49
36:48
- Hungary
Vanda KINDE
Reka FAGGYAS
Kinga VARSANYI
mp
42:23
51:20
mp

Az összes eredmény letöltése: eyoc2012 - (tömörített zip file)